Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-22)

 

Niedziela (2019-09-22) Poniedziałek (2019-09-23) Wtorek (2019-09-24) Środa (2019-09-25)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - Finał
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (2)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (2)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (2)
09:05
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
10:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
11:00
Historia Maratonu Warsawskiego
11:35
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F
09:00
Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia
11:05
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Polskie medale
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (3)
11:05
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas Orlików (do lat 23)
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (3)
11:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (4)
13:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
14:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru
12:05
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet - rwanie
14:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet - podrzut
15:00
Z kamerą TVP Sport - Gala 100 - lecia PZN
15:15
Z kamerą TVP Sport - 100 Lat Polskiego Związku Narciarskiego
15:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Podsumowanie
13:30
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Football Awards 2019, Mediolan
13:50
Gol Ekstra
15:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity kobiet
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 81kg kobiet
14:50
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity mężczyzn
16:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
16:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew
17:45
Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał
19:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
16:50
42, 195 Maraton Warszawski - historia, która trwa
17:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
19:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
18:05
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze ( studio )
18:25
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
17:25
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin ( studio)
17:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
21:45
22:30
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru
23:40
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
20:30
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Football Awards 2019, Mediolan
22:00
Gol Ekstra
23:35
20:35
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 96kg mężczyzn
22:00
22:40
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Podsumowanie
23:55
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity kobiet
20:05
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze ( studio )
20:20
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze
22:30
23:10
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 102kg mężczyzn
01:15
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
03:15
Boks - zawodowa gala z Las Vegas: o tytuł mistrza świata WBC półśredniej: Manny Pacquiao - Adrien Broner
04:05
04:40
Zakończenie dnia
00:05
siatkówka mężczyzn - ME
02:05
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet
03:15
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:15
04:45
Zakończenie dnia
00:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
02:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 96kg mężczyzn
04:05
04:35
Zakończenie dnia
00:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
02:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie - podsumowanie
04:25
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dave Allen - David Price
05:15
Zakończenie dnia