Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

TVP Sport

 

Wtorek (2020-09-22) Środa (2020-09-23) Czwartek (2020-09-24) Piątek (2020-09-25)
05:35
06:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy,. 2 runda: Piast Gliwice - TSV Hartberg.
05:40
06:15
Piłka nożna - eliminacje Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Omonia Nikozja
05:35
06:10
Piłka nożna - kobiet eliminacje ME 2021: Polska - Czechy
05:35
06:15
Boks - Gala Fight Camp w Brentwood, W. Brytania (4) - walka wieczoru: Dillian Whyte - Alexander Powietkin
06:50
Boks - Michalczewski vs. Hall 1
07:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy 2020/21, 3.runda: FC Kopenhaga – Piast Gliwice
08:15
4-4-2 - magazyn piłkarski
09:15
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #13 - Tarnów - podsumowanie
11:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Rzym: Finał
08:25
RETRO TVP SPORT - siatkówka - Liga Światowa: Polska - Kuba
10:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Strasburg: 2 runda (1)
08:10
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 - Finał Pucharu Stanleya (3): Dallas Stars - Tampa Bay Lightning
10:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Strasburg: 1/4F (1)
08:40
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy 2020/21, 3.runda: FC Kopenhaga – Piast Gliwice
09:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy 2020/21, 3.runda: FC Kopenhaga - Piast Gliwice
11:50
RETRO TVP SPORT - siatkówka - Liga Światowa: Polska - Kuba
13:15
Skoki Narciarskie - Letni Puchar Kontynentalny, Wisła - konkurs indywidualny
15:25
GOL
12:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Strasburg: 2 runda (2)
14:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Strasburg: 2 runda (3)
12:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Strasburg: 1/4F (2)
14:05
14:30
Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa świata Emilia - Romania, jazda indywidualna na czas kobiet
13:30
Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa świata Emilia - Romania, jazda indywidualna na czas kobiet
14:20
Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa świata Emilia - Romania, jazda indywidualna na czas mężczyzn
17:30
Piłka nożna - kobiet eliminacje ME 2021: Polska - Czechy (studio)
17:55
Piłka nożna - kobiet eliminacje ME 2021: Polska - Czechy
16:00
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #13 - Tarnów cz. 1: Damian Kiwor - Ruben Rodriguez
16:55
Pełnosprawni - odc. 370
17:30
Piłka nożna - kobiet eliminacje ME 2021: Polska - Czechy
19:45
Piłka nożna - Eliminacje Liga Mistrzów, 4.runda (1) (studio)
17:00
7. Metr - odc. 4
17:55
RING TVP SPORT
19:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy 2020/21 ( studio )
19:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy 2020/21, 3.runda: FC Kopenhaga - Piast Gliwice
16:55
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: 3.kolejka: KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (studio)
17:10
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: 3.kolejka: KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin
19:25
Piłka nożna - 2.liga, 5 kolejka: Motor Lublin - Garbarnia Kraków
20:25
RETRO TVP SPORT - siatkówka - Liga Światowa: Polska - Kuba
22:05
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #13 - Tarnów cz. 2 (walka wieczoru: Mateusz Masternak - Taylor Mabika)
23:00
23:40
Piłka nożna - kobiet eliminacje ME 2021: Polska - Czechy
20:55
Piłka nożna - Eliminacje Liga Mistrzów: Olympiakos Pireus - Omonia Nikozja
23:20
23:55
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #13 - Tarnów - podsumowanie
23:00
23:40
PN - Eliminacje Ligi Europy 2020/21, 3.runda: Legia Warszawa – Drita Gnjilane
21:30
RING TVP SPORT
22:30
23:10
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Reign of Destinies
01:45
Boks - Gala Bokserska: Paul William vs. Kermit Citron
03:50
Boks - Gala Tymex Boxing Night - 12 w Pionkach - podsumowanie
05:30
Zakończenie dnia
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 - Finał Pucharu Stanleya (3): Dallas Stars - Tampa Bay Lightning
04:50
Boks - Gala Tymex Boxing Night - 12 w Pionkach - walka wieczoru: Damian Wrzesiński - Otto Gamez
05:20
Zakończenie dnia
00:35
PN - Eliminacje Ligi Europy 2020/21, 3.runda: Legia Warszawa – Drita Gnjilane
01:35
Boks - Gala Bokserska: Marco Antonio Barrera vs. Juan Manuel Marquez
03:40
Boks - Gala MB Boxing Night 7 w Arłamowie - podsumowanie
05:20
Zakończenie dnia
01:20
Boks - Gala Fight Camp w Brentwood, W. Brytania (4) - walka wieczoru: Dillian Whyte - Alexander Powietkin
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 - Finał Pucharu Stanleya (#4): Dallas Stars - Tampa Bay Lightning
04:50
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #13 - Tarnów cz. 2 (walka wieczoru: Mateusz Masternak - Taylor Mabika)
05:40
Zakończenie dnia