Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Wtorek (2024-03-19)
Pokaż następne kanały
TVP 1
04:50 - Klan - odc. 4302
05:15 - Dziedzictwo - odc. 238
06:05 - Złoty chłopak - odc. 140
07:00 - Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 - Kościół z bliska
08:00 - Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 32 Czarny Książę
08:50 - Ranczo s.III - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Upadek obyczajów
09:45 - Komisarz Alex - odc. 214 - (seria XVII, odc. 11) - "Bestia królowej"
10:45 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 340 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 11) - Przypadek
11:35 - Korona królów. Jagiellonowie - odc. 145 (sezon 2 odc. 20)
12:10 - Agrobiznes
12:30 - Agropogoda
12:35
- Rok w ogrodzie Extra
12:55 - Natura w Jedynce - Opowieści śródziemnomorskiego lasu - Królowa nocy
14:00 - Złoty chłopak - odc. 141
14:55 - Jaka to melodia? - odc. 5334
15:35 - Gra słów. Krzyżówka - /832/
16:05 - Dziedzictwo - odc. 239
17:00 - Teleexpress
17:15 - Pogoda
17:20 - Jaka to melodia? - odc. 5335
17:55 - Klan - odc. 4303
18:25 - Leśniczówka - odc. 857
19:00 - Jeden z dziesięciu - 12/141
19:30 - Program informacyjny
19:55 - Gość
20:05 - Pogoda
20:10 - Sport
20:15 - Reporterzy
20:30 - Korona królów. Jagiellonowie - odc. 146 (sezon 2 odc. 21)
21:10 - 80 milionów
23:05 - Troje na gigancie
01:00 - Magazyn Ekspresu Reporterów
02:05 - BAT 21
04:00 - Ja wam pokażę! - odc. 10/13
04:45 - Zakończenie dnia
TVP 2
04:35 - Na dobre i na złe - odc. 793 Pierwsza miłość, druga miłość...
05:30 - M jak miłość - odc. 1537
06:25 - Beresteczko
06:55 - Rodzinka.pl s.VII - odc. 169 "Prawda w oczy kole" sezon 7
07:30 - Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 - Pytanie na śniadanie
11:05 - Przepis dnia s.VIII - odc. (62)
11:15 - Z wieszaka historii - odc. 12 Zimowe przebieranki
11:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2963
12:30
- Koło fortuny - odc. 1652 ed. 13
13:15 - Akacjowa 38 - odc. 304
14:05 - Va Banque s.IV - odc. 735
14:35 - Na sygnale - odc. 543 "Pozwólcie kochać"
15:05 - M jak miłość - odc. 1790
16:00 - Koło fortuny - odc. 1653 ed. 13
16:35 - Familiada - odc. 2847
17:15 - Zakazany owoc - Odc. 430
18:10 - Va Banque s.IV - odc. 736
18:45 - Akacjowa 38 - odc. 334
19:35 - Barwy szczęścia - odc. 2963
20:00 - Przepis dnia s.VIII - odc. (63)
20:10 - Barwy szczęścia - odc. 2964
20:45 - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1524
20:55 - M jak miłość - odc. 1791
21:55 - Na sygnale - odc. 544 "Ojciec chrzestny II"
22:30 - Panorama
23:10 - Stulecie Winnych s.III - Odc. 34 (s. III, odc. 8)
23:55 - Stacja
01:50 - Umysł w ogniu
03:30 - Persona: film, który ocalił Bergmana
04:25 - Zakończenie dnia
Polsat
04:40 - Disco Gramy
05:25 - Telezakupy TV Okazje
06:00 - Nowy dzień
08:40 - Malanowski i partnerzy: Okup (689)
09:10 - Malanowski i partnerzy: ŚP. Mecenas (690)
09:40 - Sekrety rodziny: Osierocona córka (332)
10:40 - Dlaczego ja?: Karolina i Gabriela przezwyciężają wzajemną wrogość i dochodzą do porozumienia (1271)
11:40 - Gliniarze: Uznany za winnego (698)
12:50
- Wydarzenia
13:20 - Interwencja
13:40 - Trudne sprawy: Matka i córka (1243)
14:40 - Dlaczego ja?: Na swoim (1289)
15:50 - Wydarzenia
16:10 - Pogoda
16:15 - Interwencja
16:30 - Na ratunek 112: Psychoza (885)
17:00 - Gliniarze: Przyparci do muru (894)
18:00 - Pierwsza miłość (3778)
18:50 - Wydarzenia
19:25 - Gość andquot;Wydarzeńandquot;
19:45 - Sport
19:55 - Pogoda
20:05 - Ninja Warrior Polska (59)
22:05 - Najlepszy
00:35 - Czarna Pantera
03:25 - Nasz nowy dom (180)
04:25 - SuperLudzie Extra (61)