Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-14)

 

Sobota (2019-09-14) Niedziela (2019-09-15) Poniedziałek (2019-09-16) Wtorek (2019-09-17)
05:30
06:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
06:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
05:25
05:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
06:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
05:30
06:00
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
07:45
Piłka nożna - II liga: 9 kolejka: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
05:30
06:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1 runda (1)
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/2F (1)
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
11:55
Stan futbolu
08:00
Tenis ziemny - WTA Hiroszima: Finał
09:35
Pingpongowy PGE Narodowy
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
11:45
Pingpongowy PGE Narodowy
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Podsumowanie startu Polaków (2)
11:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce ( skrót )
08:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1 runda (2)
10:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1 runda (3)
11:55
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
12:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:00
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F - skróty meczów
13:35
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
14:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
15:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
12:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: Finał
13:35
Pingpongowy PGE Narodowy
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
15:50
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Holandia - Polska
12:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
15:00
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Holandia - Polska
12:50
4-4-2 - magazyn piłkarski
13:55
Gol Ekstra
16:00
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
19:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
18:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio)
18:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
19:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio)
19:45
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
16:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:05
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Czarnogóra - Polska ( studio )
17:00
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Podsumowanie startu Polaków (2)
19:30
Z kamerą TVP Sport - Gdyńskie święto żagli
20:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
21:50
22:30
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Finał
23:45
Esport - Blast Pro, Moskwa dz. 2
20:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio )
21:05
21:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
22:40
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
23:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:40
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Czechy
20:10
RETRO TVP SPORT - Lekka Atletyka - MŚ w Berlinie 2009
22:05
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew
23:05
23:45
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Czarnogóra - Polska
01:50
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
04:15
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
05:05
Zakończenie dnia
00:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
01:55
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie - podsumowanie
03:50
Turniej Pekao Open - 27 Turniej Tenisowy ATP Pekao Szczecin Open 2019 - finał gry pojedynczej
00:35
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
03:05
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
04:10
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów - podsumowanie
05:25
Zakończenie dnia
01:40
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
04:20
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
05:15
Zakończenie dnia