Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-09-06)

 

Piątek (2019-09-06) Sobota (2019-09-07) Niedziela (2019-09-08) Poniedziałek (2019-09-09)
05:30
06:00
Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross mężczyzn
07:40
Lekkoatletyka - IAAF ISTAF Meeting - Berlin
05:30
06:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
07:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
05:35
06:10
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
07:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia
05:25
06:00
piłka nożna - AMP Futbol - turniej międzynarodowy: Polska - Francja
07:00
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Polska - Rosja
09:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B2 (lub mecz Polaków)
09:25
Lekkoatletyka - EAA Permit mityng - Andujar
10:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E1 - F2
09:15
Lang Team Race 2019
09:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A2 - B2 (lub mecz Polaków)
08:15
Piłka nożna - II liga: 8 kolejka: Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
09:15
Piłka nożna - II liga: 8 kolejka: Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
10:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E2 - F2
11:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E2 - F2
12:25
RING TVP SPORT
13:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: B1 - A2 (lub mecz Polaków)
12:15
Piłka nożna - AMP Futbol - turniej międzynarodowy: Polska - Francja
13:30
Stan futbolu
14:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: F1 - E2
15:15
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie, Wilanów
12:10
Lang Team Race 2019
12:20
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Polskie medale
13:10
Lang Team Race 2019
13:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B1 (lub mecz Polaków)
15:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch
12:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: mecze Polaków w 2.fazie (skrót)
13:20
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch - Podsumowanie
14:30
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Portugalia ( studio )
14:50
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Portugalia (1.połowa)
16:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Słowenia - Polska
17:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Izrael
19:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska ( studio )
16:15
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie, Wilanów
16:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Przed meczem Polska - Austria
17:20
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie, Wilanów
17:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn ( studio )
17:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn
17:00
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce
18:05
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ ( studio )
18:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ
17:15
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ
18:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria ( studio )
18:55
Lekkoatletyka - mecz Europa - Ameryka, Mińsk dz. 1
20:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
23:30
20:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia ( studio )
20:40
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Serbia - Portugalia
23:00
23:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Słowenia - Polska
20:40
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Szwecja - Norwegia
23:00
23:40
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch
22:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria ( 2 poł. )
22:40
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria ( studio )
23:30
00:15
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: B1 - A2 (lub mecz Polaków)
02:05
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
04:50
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
05:20
Zakończenie dnia
02:00
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B2 (lub mecz Polaków)
03:55
Boks - Gala Boksu w Las Vegas - pozostałe walki
05:10
Zakończenie dnia
00:55
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Polska - Rosja
02:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: A1 - B1 (lub mecz Polaków)
03:50
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 3 miejsce
05:20
Zakończenie dnia
00:15
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Polska - Portugalia
01:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
02:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
03:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E1 - F1
04:30
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: E1 - F1
05:15
Zakończenie dnia