Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-14)

 

Środa (2019-08-14) Czwartek (2019-08-15) Piątek (2019-08-16) Sobota (2019-08-17)
05:30
06:05
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity mężczyzn
07:40
Piłka nożna - kobiet MŚ - Finał: USA - Holandia
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europejskie 2018 - Berlin - Polskie medale cz. 1
07:05
07:25
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
07:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
07:10
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
08:40
Piłka nożna - kobiet MŚ - Finał: USA - Holandia
09:50
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
09:05
09:25
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
11:30
11:55
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
09:15
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
11:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
08:00
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
09:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
10:00
RING TVP SPORT
11:00
Stan futbolu
12:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
14:15
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
13:10
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
13:40
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
14:55
Lech TV
15:25
Legia TV
15:55
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
12:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
13:15
PN
14:15
PN
15:20
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
12:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
13:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
14:10
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy ( studio )
15:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
16:00
Lech TV
16:30
Legia TV
17:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
17:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
18:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
19:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
19:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
19:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:15
(1 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:25
(1 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:30
(1 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:40
(2 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:50
(2 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
19:25
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
16:05
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
19:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
19:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
20:45
23:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
20:00
(2 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:10
(2 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:20
(3 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:25
(3 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:35
(3 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:45
(3 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
21:00
21:40
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
22:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
20:25
RING TVP SPORT
21:25
22:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (2)
20:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
21:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:15
22:50
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
00:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
01:15
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: Czerkaszyn - Capper
02:10
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: MATYJA - STĘPIEŃ
03:15
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
04:00
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:55
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
05:15
Zakończenie dnia
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
01:05
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (5)
03:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (6)
05:05
Z kamerą TVP Sport - Coco Vandeweghe
05:15
Zakończenie dnia
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
01:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
03:00
Sporty walki - Gala MMA - Dreams of Gold, Bangkok
05:05
Z kamerą TVP Sport - Mariusz Cendrowski
05:20
Zakończenie dnia
00:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (1)
02:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (2)
03:40
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
05:25
Zakończenie dnia