Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-12)

 

Poniedziałek (2019-08-12) Wtorek (2019-08-13) Środa (2019-08-14) Czwartek (2019-08-15)
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - Finał
07:30
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
05:30
06:00
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Courchevel - konkurs indywidualny
07:45
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity kobiet
05:30
06:05
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity mężczyzn
07:40
Piłka nożna - kobiet MŚ - Finał: USA - Holandia
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europejskie 2018 - Berlin - Polskie medale cz. 1
07:05
07:25
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
08:30
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
09:35
Piłka nożna - II liga: 3 kolejka: Lech II Poznań - Skra Częstochowa
10:35
Piłka nożna - II liga: 3 kolejka: Lech II Poznań - Skra Częstochowa
11:35
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
09:35
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20 - Finał: Ukraina - Korea Południowa
10:35
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20 - Finał: Ukraina - Korea Południowa
11:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
08:40
Piłka nożna - kobiet MŚ - Finał: USA - Holandia
09:50
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
09:05
09:25
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
11:30
11:55
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
13:00
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Courchevel - konkurs indywidualny
14:40
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
12:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
13:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:55
Gol Ekstra
12:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
14:15
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
13:10
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
13:40
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
14:55
Lech TV
15:25
Legia TV
15:55
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
16:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
17:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
19:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
17:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1 runda (1)
19:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1 runda (2)
16:00
Lech TV
16:30
Legia TV
17:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
17:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
18:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
19:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
19:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
19:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:15
(1 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:25
(1 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:30
(1 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:40
(2 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:50
(2 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:40
Gol - magazyn piłkarski
23:20
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Kościelisko
21:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1 runda (3)
23:00
23:35
Z kamerą TVP Sport - Mistrzostwa Świata Seniorów w badmintonie w Katowicach
23:50
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
20:45
23:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
20:00
(2 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:10
(2 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:20
(3 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:25
(3 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:35
(3 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:45
(3 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
21:00
21:40
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
22:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
03:00
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
05:05
Zakończenie dnia
03:10
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
05:15
Zakończenie dnia
00:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
01:15
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: Czerkaszyn - Capper
02:10
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: MATYJA - STĘPIEŃ
03:15
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
04:00
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:55
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
05:15
Zakończenie dnia
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
01:05
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (5)
03:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (6)
05:05
Z kamerą TVP Sport - Coco Vandeweghe
05:15
Zakończenie dnia