Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-07-29)

 

Poniedziałek (2019-07-29) Wtorek (2019-07-30) Środa (2019-07-31) Czwartek (2019-08-01)
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA: Palermo - Finał
07:55
Tenis ziemny - Turniej WTA: Jurmali - Finał
05:30
06:15
RETRO TVP SPORT - pojedynek bokserski Ray Sugar Leonard - Marvin Hagler
05:30
06:05
RETRO TVP SPORT - kolarstwo
07:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (1): LECHIA Gdańsk - BROENDBY IF Kopenhaga
05:30
06:05
RETRO TVP SPORT - siatkówka mężczyzn (1976) Polska - ZSRR
09:45
Piłka nożna - II liga: 1 kolejka: GKS Katowice - Znicz Pruszków
11:45
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinterzarten
08:00
Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finały
09:30
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinterzarten
11:15
Lekkoatletyka - Mistrzostwa USA - podsumowanie
09:45
Pływanie - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa - podsumowanie
08:05
Z kamerą TVP Sport - Historia Tour de Pologne
08:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (1): LECHIA Gdańsk - BROENDBY IF Kopenhaga
10:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda: LEGIA Warszawa - KuPS Kuopio
13:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa USA - podsumowanie
15:45
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Niemiec - Podsumowanie
13:30
Pływanie - Mistrzostwa Świata - Korea Południowa - podsumowanie
15:45
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Niemiec
12:00
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinterzarten
13:45
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Niemiec - Podsumowanie
15:00
RETRO TVP SPORT - MŚ w pływaniu (2005)
12:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa USA - podsumowanie
15:05
Lekkoatletyka - Drużynowe Mistrzostwa Polski, Jelenia Góra
17:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Płock
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
17:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
18:00
Gol Ekstra
17:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda: LEGIA Warszawa - KuPS Kuopio
19:00
Legia TV
19:30
Lech TV
17:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (2): KuPS Kuopio - Legia Warszawa
19:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (1): BROENDBY IF Kopenhaga - Lechia Gdańsk
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:35
Gol - magazyn piłkarski
23:20
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinterzarten
20:05
RETRO TVP SPORT - MŚ w pływaniu (2005)
22:00
22:35
Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - podsumowanie
23:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: San Jose: 1 runda - 1
20:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: San Jose: 2 runda - 1
22:00
22:40
Tenis ziemny - Turniej WTA: San Jose: 2 runda - 2
22:00
22:45
Lekkoatletyka - Drużynowe Mistrzostwa Polski, Jelenia Góra
01:00
Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finały
02:30
Boks - mecz towarzyski Polska - Bułgaria
04:30
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:20
Zakończenie dnia
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: San Jose: 1 runda - 2
03:00
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
03:30
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dave Allen - David Price
04:30
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:20
Zakończenie dnia
00:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: San Jose: 2 runda - 3
02:00
Piłka nożna - Superpuchar Ukrainy: Szachtar Donieck - Dynamo Kijów
04:00
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów - podsumowanie
05:25
Zakończenie dnia
00:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: San Jose: 2 runda - 4
02:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (2): KuPS Kuopio - Legia Warszawa
04:00
Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finały
05:20
Zakończenie dnia