Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-13)

 

Sobota (2019-04-13) Niedziela (2019-04-14) Poniedziałek (2019-04-15) Wtorek (2019-04-16)
05:45
06:15
Opowieści o Mundialu 2018
07:20
Biegi narciarskie - Ski Classics - Yllas - Levi, 67km, Finlandia
06:05
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Niemcy - Polska
07:50
Orlen Warsaw Marathon
05:30
06:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
06:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
07:40
Piłka nożna - II liga: 28. kolejka: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
05:30
06:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 87 kg kobiet
06:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 87 kg kobiet
07:35
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin
10:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
10:50
Biegi narciarskie - Ski Classics - Yllas - Levi, 67km, Finlandia
11:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
08:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Chin
10:25
Orlen Warsaw Marathon
10:35
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 2
09:55
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy ( skrót )
10:50
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
11:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
09:40
Tenis ziemny - Turniej WTA Lugano - Finał
11:20
Lekkoatletyka - Maraton w Bostonie
12:00
Stan futbolu
13:00
Oko w oko - wywiad z Arkadiuszem Milikiem
13:30
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Niemcy - Polska
12:20
Orlen Warsaw Marathon
12:25
Boks - Gala boksu zawodowego w Atlantic Cit: walka wieczoru: Claressa Shields - Christina Hammer
13:15
Orlen Warsaw Marathon
13:25
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 3
14:20
Orlen Warsaw Marathon
14:20
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 3
12:35
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
13:20
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
14:15
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Chin - Podsumowanie
15:25
Lekkoatletyka - Maraton w Bostonie
12:35
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy
14:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:30
Gol Ekstra
16:15
Piłka nożna - Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk ( studio )
17:50
Piłka nożna - Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk
16:25
Oko w oko - wywiad z Adamem Waczyńskim
16:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Chin
18:05
Liga Mistrzów - 1/4F (1): Manchester United - FC Barcelona
18:25
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk
17:05
Gol - magazyn piłkarski
17:45
Hokej na lodzie - PHL, Finał (7): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
20:50
Hokej na lodzie - PHL, Finał (6): COMARCH Cracovia Kraków - GKS Tychy
23:00
23:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
20:15
Liga Mistrzów - skróty
21:30
22:15
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk
20:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
20:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:30
21:55
Gol Ekstra
23:30
Gol - magazyn piłkarski
21:00
RETRO TVP SPORT
21:55
RETRO TVP SPORT
23:00
23:40
Hokej na lodzie - PHL, Finał (7): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
01:15
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Skrót meczów
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (3):
04:55
Zakończenie dnia
00:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
02:00
Esport (CS: GO) - Blast Pro Series: Miami 2019
03:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
05:15
Zakończenie dnia
00:10
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy
02:00
Esport (CS: GO) - Blast Pro Series: Miami 2019
03:50
Boks - Gala w Grande Synthe - Francja: Kamil SZEREMETA - Andrew FRANCILLETTE
04:50
Zakończenie dnia
01:45
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki w Mysłowicach
04:00
Boks - Gala w Filadelfii: Maciej Sulęcki - Gabriel Rosado
04:55
Zakończenie dnia