Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2018-12-17)

 

Poniedziałek (2018-12-17) Wtorek (2018-12-18) Środa (2018-12-19) Czwartek (2018-12-20)
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 3 miejsce
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2F - 1: ROSJA - RUMUNIA
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2F - 2: HOLANDIA - FRANCJA
06:00
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/2F (1)
06:00
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/2F (2)
09:45
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Heerenveen - dz. 2
11:30
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - Podsumowanie
09:25
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - Podsumowanie
10:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
11:55
Gol Ekstra
08:05
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 3 miejsce
09:40
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ
11:45
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny solistów
08:05
Kolarstwo torowe - Puchar Świata (4), Londyn - Dzień 1
10:00
Kolarstwo torowe - Puchar Świata (4), Londyn - Dzień 2
11:50
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny solistek
13:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny
14:50
Biegi narciarskie - PŚ, Davos - sprint K i M - finały
13:35
Gol - magazyn piłkarski
14:20
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - mecz o 5 miejsce
12:50
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Heerenveen - dz. 1
14:30
Pełnosprawni - odc. 280
15:00
Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn
12:50
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Heerenveen - dz. 2
14:30
Z kamerą TVP Sport - Galeria Adama Małysza
15:00
Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn
16:15
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny
18:20
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ
16:35
Darts - Mistrzostwa Świata - Londyn: 1.runda: Krzysztof Ratajski - Seigo Asada
17:20
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/2F (1)
19:30
Orły sportu - odc. 1
17:20
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/2F (2)
19:35
17:25
RETRO TVP SPORT
19:30
Orły sportu - odc. 3
20:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:30
22:00
Gol Ekstra
23:35
Gol - magazyn piłkarski
20:00
RETRO TVP SPORT
22:00
22:40
Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn
20:10
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny
22:00
22:35
Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn
20:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny
22:00
22:35
Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn
00:20
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/4 (2):
02:25
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/4 (1): - CD Guadalajara
04:30
Kapitan Tsubasa - odc. 135
04:50
Kapitan Tsubasa - odc. 136
05:20
05:50
Zakończenie dnia
00:15
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/2F (1)
02:25
Kolarstwo torowe - Puchar Świata (4), Londyn - Dzień 1
04:15
Boks - World Boxing Super Series (4 - Nowy Orlean): Prograis - Flanagan
05:15
05:45
Zakończenie dnia
00:05
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/2F (2)
02:15
Kolarstwo torowe - Puchar Świata (4), Londyn - Dzień 2
04:10
Boks - World Boxing Super Series (5 - Glasgow): Taylor - Martin
05:10
05:40
Zakończenie dnia
00:05
ESL - świat esportu
00:35
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - Skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (37): Philadelphia Flyers - Nashville Predators
04:05
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow
05:05
05:40
Zakończenie dnia