Loading...
TV Trwam - 2026-06-26 16:40
program religijny
Pierwsze siostry ze Zgromadzenia Franciszkanek Misjonarek Maryi przybyły do Polski w 1922 r. W Łabuniach na Zamojszczyźnie znajduje się ich pierwszy dom i muzeum poświęcone fundatorom - rodzinie Szeptyckich. Franciszkanki Misjonarki Maryi to zgromadzenie międzynarodowe, którego charyzmatem jest połączenie czynu i kontemplacji. W centrum życia sióstr jest Jezus Chrystus ukryty w Najświętszym Sakramencie.