Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum TVP 2 (2023-05-18)
Czwartek (2023-05-18)
04:55 - Na sygnale - odc. 351 "Generał Górska"
05:25 - M jak miłość - odc. 1612
06:20 - Smaki świata - po bałkańsku odc. (47)
06:55 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 150 "Kosmos" sezon 6
07:30 - Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 - Pytanie na śniadanie
10:35 - Panorama
10:45 - Pytanie na śniadanie
11:10 - Przepis dnia s.IV - odc. (11)
11:15 - Magazyn Ekumeniczny - Magazyn Ekumeniczny 17
11:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2818
12:30 - Koło fortuny - odc. 1204 ed. 12
13:15 - Akacjowa 38 - odc. 92
14:05 - Va Banque s.I - odc. 137
14:35 - Na sygnale - odc. 428 "Dzień pocałunków"
15:10 - Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 147 Skradzione marzenia
15:50 - Przepis dnia s.VI - odc. (29)
16:00 - Koło fortuny - odc. 1205 ed. 12
16:35 - Familiada s.XXIV - odc. 2452
17:15 - Zakazany owoc - Odc. 219
18:00 - Panorama
18:20 - Va Banque s.I - odc. 138
18:45 - Akacjowa 38 - odc. 93
19:30 - Barwy szczęścia - odc. 2818
20:00 - Przepis dnia s.VI - odc. (30)
20:10 - Barwy szczęścia - odc. 2819
20:50 - Postaw na milion s.XXV - odc. 298
21:50 - La Bandida - odc. 35
22:45 - La Bandida - odc. 36
23:40 - Anatomia strachu
01:25 - Synowie 'Ndranghety
03:25 - Trzy dni Kondora - odc. 12
04:25 - Rodzinka.pl s.XII - odc. 227 "Słońce Kalifornii" sezon 12
04:50 - Zakończenie dnia
Piątek (2023-05-19)
05:00 - Na sygnale - odc. 352 "Moja i twoja depresja..."
05:30 - M jak miłość - odc. 1613
06:20 - Anna Dymna - spotkajmy się - Aleksandra Kotyza i dr Tomasz Stącel
06:55 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 151 "Zima, zima...ach to TY!" sezon 6
07:30 - Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 - Pytanie na śniadanie
10:35 - Panorama
10:40 - Pytanie na śniadanie
11:05 - Przepis dnia s.IV - odc. (11)
11:15 - Smaki świata s.III - po iberyjsku odc. (31)
11:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2819
12:30 - Koło fortuny - odc. 1205 ed. 12
13:15 - Akacjowa 38 - odc. 93
14:05 - Va Banque s.I - odc. 138
14:35 - Na sygnale - odc. 429 "Child Alert"
15:10 - Wydział kryminalny Kitzbühel - odc. 148 W amoku
15:50 - Przepis dnia s.VI - odc. (30)
16:00 - Koło fortuny - odc. 1206 ed. 12
16:35 - Familiada s.XXIV - odc. 2453
17:15 - Zakazany owoc - Odc. 220
18:00 - Panorama
18:20 - Va Banque s.I - odc. 139
18:45 - Akacjowa 38 - odc. 94
19:30 - Barwy szczęścia - odc. 2819
20:00 - Przepis dnia s.VI - odc. (31)
20:10 - Barwy szczęścia - odc. 2820
20:50 - Postaw na milion s.XXVI - odc. 316
21:50 - Tak to leciało! - odc. 7
22:55 - Kino relaks - Wyśpiewam ci miłość
01:00 - Przez ciasto do serca
02:40 - Anatomia strachu
04:20 - Rodzinka.pl s.XII - odc. 228 "Miłość potrafi zmienić" sezon 12
04:55 - Zakończenie dnia
Sobota (2023-05-20)
05:15 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2816
05:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2817
06:25 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2818
07:00 - Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1731
07:55 - Pytanie na śniadanie
11:20 - Rodzinny ekspres - W jaki sposób stać się rodzicem z autorytetem?
11:55 - Tak to leciało! - odc. 7
12:50 - Ameryka da się lubić - (8) American Country
14:00 - Familiada - odc. 2897
14:35 - Koło fortuny - odc. 1207 ed. 12
15:15 - Szansa na sukces. Opole 2023 - odc. (12) Liber i Mezo
16:20 - Na dobre i na złe - odc. 885 Pobożne życzenie
17:15 - Tacy byliśmy - Czerwone gitary
17:45 - Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Tajemnicza mapa Jezusa czyli o niewysłuchanych modlitwach
18:00 - Panorama
18:20 - Va Banque s.I - odc. 140
18:45 - O mnie się nie martw s.I - odc. 11
19:35 - Informacje kulturalne
20:00 - 60 lat minęło. Największe hity opolskich festiwali - (6)
20:55 - 60 lat minęło. Największe hity opolskich festiwali - (7)
22:00 - Last Vegas
23:55 - Delikatność
01:55 - Wyśpiewam ci miłość
04:00 - Zmruż oczy
05:35 - Zakończenie dnia