Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum TVP 2 (2023-04-22)
Sobota (2023-04-22)
05:20 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2799
05:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2800
06:25 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2801
07:00 - Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1725
07:55 - Pytanie na śniadanie
11:20 - Rodzinny ekspres - Diagnoza - chore dziecko
11:55 - Tak to leciało! - odc. 3
12:50 - Ameryka da się lubić - (3) Wolna Ameryka
14:00 - Familiada - odc. 2887
14:35 - Koło fortuny - odc. 1527 ed. 13
15:15 - Szansa na sukces. Opole 2023 - odc. (7) Chłopcy z Placu Broni
16:20 - Na dobre i na złe - odc. 881 Zaopiekuj się mną
17:15 - Tacy byliśmy - Irena Jarocka
17:45 - Słowo na niedzielę - Ale już z innej perspektywy
18:00 - Panorama
18:20 - Va Banque s.III - odc. 620
18:45 - O mnie się nie martw s.I - odc. 7
19:35 - Reportaż kulturalny
20:00 - The Voice Kids s. VI - Bitwa (15)
21:30 - The Voice Kids s. VI - Bitwa (15) Sing Off
22:20 - Dziewczyny z wyższych sfer
00:05 - Rodzina do wynajęcia
01:55 - Męsko - damska rzecz
03:45 - Islandzka miłość
05:20 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-04-23)
05:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2802
06:20 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2803
06:55 - Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1726
07:55 - Pytanie na śniadanie
11:35 - The Voice Kids s. VI - Bitwa (15)
13:10 - The Voice Kids s. VI - Bitwa (15) Sing Off
14:00 - Familiada - odc. 2888
14:35 - Koło fortuny - odc. 1528 ed. 13
15:15 - Szansa na sukces. Opole 2023 - odc. (8) Opolskie przeboje lat 80
16:15 - Tak to leciało! - odc. 7
17:15 - Na sygnale - odc. 449 "Uwaga na pasożyty"
18:00 - Panorama
18:20 - Va Banque s.I - odc. 111
18:55 - Na sygnale - odc. 450 "Kompletny zawał"
19:20 - Na sygnale - odc. 451 "Małe, wielkie kłamstewka"
20:00 - Postaw na milion s.XXVI - odc. 312
21:05 - Czas zemsty
23:10 - Kino bez granic - Arbitraż
01:10 - Jestem mordercą
03:15 - Dziewczyny z wyższych sfer
04:55 - Zakończenie dnia
Poniedziałek (2023-04-24)
05:00 - Na sygnale - odc. 336 "To musi być miłość"
05:30 - M jak miłość - odc. 1597
06:20 - Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki - Klasztorne smaki
06:55 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 135 "Zawsze z rodziną"
07:30 - Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 - Pytanie na śniadanie
10:35 - Panorama
10:45 - Pytanie na śniadanie
11:15 - Dla niesłyszących - Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Żury i zakwasy
11:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2803
12:30 - Koło fortuny - odc. 1528 ed. 13
13:15 - Akacjowa 38 - odc. 74
14:05 - Va Banque s.III - odc. 620
14:35 - Na sygnale - odc. 413 "Kryminał"
15:05 - Powrót na wyspę - Odc. 38
15:50 - Przepis dnia s.VI - odc. (19)
16:00 - Koło fortuny - odc. 1529 ed. 13
16:35 - Familiada s.XXIV - odc. 2434
17:15 - Zakazany owoc - Odc. 204
18:00 - Panorama
18:20 - Va Banque s.I - odc. 112
18:45 - Akacjowa 38 - odc. 75
19:30 - Barwy szczęścia - odc. 2803
20:00 - Przepis dnia s.VI - odc. (22)
20:10 - Barwy szczęścia - odc. 2804
20:45 - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1460
20:55 - M jak miłość - odc. 1727
21:55 - Na sygnale - odc. 452 "Nigdy Cię nie zapomnę"
22:35 - La Bandida - odc. 17
23:35 - Kobieta idzie na wojnę
01:25 - O mnie się nie martw s.XI - odc. 9/13
02:30 - Czas zemsty
04:30 - Rodzinka.pl s.X - odc. 208 "Rollercoaster" sezon 10
04:55 - Zakończenie programu