Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum TVP 2 (2023-04-21)
Piątek (2023-04-21)
04:55 - Na sygnale - odc. 335 "List miłosny"
05:30 - M jak miłość - odc. 1596
06:20 - Anna Dymna - spotkajmy się - Alona Zaripova i dr Igor Gumenniy
06:55 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 134 "Miłosne manewry" sezon 6
07:30 - Pytanie na śniadanie - pobudka
07:55 - Pytanie na śniadanie
10:35 - Panorama
10:40 - Pytanie na śniadanie
11:15 - Smaki świata s.III - po iberyjsku odc. (26)
11:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2802
12:30 - Koło fortuny - odc. 1525 ed. 13
13:15 - Akacjowa 38 - odc. 73
14:05 - Va Banque s.III - odc. 618
14:35 - Na sygnale - odc. 412 "Cena"
15:05 - Powrót na wyspę - Odc. 37
15:50 - Przepis dnia s.VI - odc. (18)
16:00 - Koło fortuny - odc. 1526 ed. 13
16:35 - Familiada s.XXIV - odc. 2433
17:15 - Zakazany owoc - Odc. 203
18:00 - Panorama
18:20 - Va Banque s.III - odc. 619
18:45 - Akacjowa 38 - odc. 74
19:30 - Barwy szczęścia - odc. 2802
20:00 - Przepis dnia s.VI - odc. (19)
20:10 - Barwy szczęścia - odc. 2803
20:50 - Postaw na milion s.XXVI - odc. 312
21:55 - Tak to leciało! - odc. 3
22:55 - Kino relaks - Męsko - damska rzecz
00:50 - Legend
03:10 - Mama w opałach
04:45 - Rodzinka.pl s.X - odc. 207 "Metka mnie drapała..." sezon 10
05:10 - Zakończenie dnia
Sobota (2023-04-22)
05:20 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2799
05:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2800
06:25 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2801
07:00 - Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1725
07:55 - Pytanie na śniadanie
11:20 - Rodzinny ekspres - Diagnoza - chore dziecko
11:55 - Tak to leciało! - odc. 3
12:50 - Ameryka da się lubić - (3) Wolna Ameryka
14:00 - Familiada - odc. 2887
14:35 - Koło fortuny - odc. 1527 ed. 13
15:15 - Szansa na sukces. Opole 2023 - odc. (7) Chłopcy z Placu Broni
16:20 - Na dobre i na złe - odc. 881 Zaopiekuj się mną
17:15 - Tacy byliśmy - Irena Jarocka
17:45 - Słowo na niedzielę - Ale już z innej perspektywy
18:00 - Panorama
18:20 - Va Banque s.III - odc. 620
18:45 - O mnie się nie martw s.I - odc. 7
19:35 - Reportaż kulturalny
20:00 - The Voice Kids s. VI - Bitwa (15)
21:30 - The Voice Kids s. VI - Bitwa (15) Sing Off
22:20 - Dziewczyny z wyższych sfer
00:05 - Rodzina do wynajęcia
01:55 - Męsko - damska rzecz
03:45 - Islandzka miłość
05:20 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-04-23)
05:50 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2802
06:20 - Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2803
06:55 - Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1726
07:55 - Pytanie na śniadanie
11:35 - The Voice Kids s. VI - Bitwa (15)
13:10 - The Voice Kids s. VI - Bitwa (15) Sing Off
14:00 - Familiada - odc. 2888
14:35 - Koło fortuny - odc. 1528 ed. 13
15:15 - Szansa na sukces. Opole 2023 - odc. (8) Opolskie przeboje lat 80
16:15 - Tak to leciało! - odc. 7
17:15 - Na sygnale - odc. 449 "Uwaga na pasożyty"
18:00 - Panorama
18:20 - Va Banque s.I - odc. 111
18:55 - Na sygnale - odc. 450 "Kompletny zawał"
19:20 - Na sygnale - odc. 451 "Małe, wielkie kłamstewka"
20:00 - Postaw na milion s.XXVI - odc. 312
21:05 - Czas zemsty
23:10 - Kino bez granic - Arbitraż
01:10 - Jestem mordercą
03:15 - Dziewczyny z wyższych sfer
04:55 - Zakończenie dnia