Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum TVP 1 (2023-07-29)
Sobota (2023-07-29)
05:30 - Dziewczyna i chłopak - Tosiek i Tomka
06:20 - Balans bieli
07:00 - Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:40 - Rok w ogrodzie
08:05 - Rok w ogrodzie Extra
08:20 - wojsko - polskie.pl - odc. 30/2023
08:45 - Pełnosprawni - odc. 510
09:15 - Sprawa dla reportera
10:20 - Fascynujący świat - Wielki brytyjski test na inteligencję
11:25 - Sanatorium miłości s.V - sezon 5 odc. 7
12:30 - Gwiazdy w południe - Jaguar
14:10 - Z pamięci - Elżbieta Czyżewska cz. 1
14:25 - Okrasa łamie przepisy - Kuchnia polska. Królewska kuchnia myśliwska.
14:55 - Kolarstwo - Tour de Pologne 2023 - Etap 1.: Poznań - Poznań (studio)
15:05 - Kolarstwo - Tour de Pologne 2023 - Etap 1.: Poznań - Poznań
16:50 - Kolarstwo - Tour de Pologne 2023 - Etap 1.: Poznań - Poznań (studio)
17:00 - Teleexpress
17:20 - Pogoda
17:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 338 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 9) - Strzeżonego Pan Bóg strzeże
18:25 - Kulisy serialu Ojciec Mateusz - odc. 28
18:45 - Jaka to melodia? - odc. 5037
19:30 - Wiadomości
20:05 - Pogoda
20:10 - Sport
20:15 - Tour de Pologne - kroniki
20:18 - ALARM!
20:35 - Komisarz Alex - odc. 235 (seria XIX, odc. 6) - "Drugi oficer z Casablanki"
21:35 - Hit na sobotę - Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
23:50 - Transcendencja
01:55 - Świat to za mało
04:05 - Największe przeboje - Zdzisława Sośnicka
04:50 - Z pamięci - Elżbieta Czyżewska cz. 1
04:55 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-07-30)
05:05 - Sprawa dla reportera
06:00 - Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
06:25 - wojsko - polskie.pl - odc. 30/2023
06:55 - Słowo na niedzielę - Skarb pod deskami czyli świątek - piątek
07:00 - Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:00 - Tydzień
08:30 - Zakochaj się w Polsce - odc. 290 Bytom
09:00 - Janosik - odc. 9/13 - Pobór
09:55 - Janosik - odc. 10/13 - Wszyscy za jednego
10:45 - Jesteście przyszłością świata
11:55 - Między ziemią a niebem
12:00 - Anioł Pański
12:15 - Między ziemią a niebem
12:40 - Do zobaczenia w Lizbonie
13:00 - (set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - WTA BNP Paribas Poland Open, Warszawa - Finał:
15:00 - Z pamięci - Elżbieta Czyżewska cz. 2
15:05 - Natura w Jedynce - Polskie Parki Narodowe - Pieniński Park Narodowy
15:45 - Alternatywy 4 - odc. 6/9 - Gołębie
17:00 - Teleexpress
17:20 - Pogoda
17:25 - Kolarstwo - Tour de Pologne 2023 - Etap 2.: Leszno - Karpacz (studio)
17:35 - Kolarstwo - Tour de Pologne 2023 - Etap 2.: Leszno - Karpacz
19:20 - Kolarstwo - Tour de Pologne 2023 - Etap 2.: Leszno - Karpacz (studio)
19:30 - Wiadomości
20:05 - Pogoda
20:10 - Sport
20:15 - Tour de Pologne - kroniki - .
20:20 - W 80 dni dookoła świata - odc. 1
21:25 - W 80 dni dookoła świata - odc. 2
22:25 - Zakochana Jedynka - Teściowie
00:15 - Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
02:25 - Transcendencja
04:25 - Z pamięci - Elżbieta Czyżewska cz. 2
04:30 - Zakończenie dnia
Poniedziałek (2023-07-31)
05:20 - Dziedzictwo - odc. 81
06:10 - Daję słowo
07:00 - Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
07:30 - Studio Raban - Lizbona
08:00 - Wiadomości
08:10 - Kwadrans polityczny
08:25 - Informacje kulturalne
08:30 - Pogoda poranna
08:40 - Ranczo s.X - odc. 124 (seria X, odc. 7) - Wet za wet
09:40 - Komisarz Alex s.III - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Śmierć Bromskiego
10:35 - Ojciec Mateusz - odc. 158 (Ojciec Mateusz XII odc. 11) - Demony
11:25 - Korona królów. Jagiellonowie - odc. 45
12:00 - Wiadomości
12:10 - Agrobiznes
12:30 - Agropogoda
12:35 - Magazyn Rolniczy
12:50 - Natura w Jedynce - Wielkie koty Serengeti
14:00 - Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 311 (s. 4, odc. 92)
15:00 - Wiadomości
15:10 - Kolarstwo - Tour de Pologne 2023 - Etap 3.: Wałbrzych - Duszniki Zdrój
16:50 - Kolarstwo - Tour de Pologne 2023 - Etap 3.: Wałbrzych - Duszniki Zdrój (studio)
17:00 - Teleexpress
17:15 - Pogoda
17:20 - Jaka to melodia? - odc. 5046
18:00 - Ranczo s.IV - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Śluby i rozstania
19:00 - Jeden z dziesięciu - 14/132
19:30 - Wiadomości
20:05 - Pogoda
20:10 - Sport
20:15 - Tour de Pologne - kroniki
20:18 - ALARM!
20:35 - Velvet s.I - odc. 21
21:30 - Co mogą martwi jeńcy
22:30 - Arena poglądów - odc. 8
23:35 - Balans bieli
00:15 - Absolwent
02:10 - Teściowie
04:00 - Somalia - kraj nad przepaścią
05:00 - Zakończenie dnia