Archiwum TVP Sport (2023-05-27)
Sobota (2023-05-27)
-
06:00 - Sportowy Wieczór
-
06:35 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 3 (Słowacja)
-
07:10 - Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Ryszard Szurkowski
-
07:45 - Lekkoatletyka - WACT Bronze Meeting - Andujar
-
10:00 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4. (Bukowina - Nowy Sącz) (studio)
-
10:10 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4. (Bukowina - Nowy Sącz)
-
12:55 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4. (Bukowina - Nowy Sącz) (studio)
-
13:15 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: 1/2 (#1): (1 tercja)
-
14:05 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: 1/2 (#1): (2 tercja)
-
14:50 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: 1/2 (#1): (3 tercja)
-
15:40 - Kajakarstwo - Puchar Świata, Poznań - Dzień 1
-
16:55 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 34.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (studio)
-
17:25 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 34.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
-
18:20 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 34.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (studio)
-
18:30 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 34.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
-
19:25 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 34.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (studio)
-
20:25 - Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 33 kolejka: Znicz Pruszków - Wisła Puławy (1 poł.)
-
21:30 - Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 33 kolejka: Znicz Pruszków - Wisła Puławy (2 poł.)
-
22:30 - Sportowy Wieczór
-
23:05 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4. (Bukowina - Nowy Sącz)
-
23:35 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: 1/2 (#2): (1 tercja)
-
00:15 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: 1/2 (#2): (2 tercja)
-
00:55 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: 1/2 (#2): (3 tercja
-
01:45 - Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17 mężczyzn, Węgry 2023 - 1/4 finału (1 poł.)
-
02:50 - Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17 mężczyzn, Węgry 2023 - 1/4 finału (2 poł.)
-
03:50 - Boks - Gala w Tulsa, Oklahoma, USA - podsumowanie
-
05:30 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-05-28)
-
05:35 - Sportowy Wieczór
-
06:10 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 4. (Bukowina - Nowy Sącz)
-
06:40 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 34.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
-
07:45 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 34.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
-
08:55 - Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Bled - Finały (#1)
-
11:00 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5. (Sanok - Hotel Arłamów) (studio)
-
11:10 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5. (Sanok - Hotel Arłamów)
-
13:55 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5. (Sanok - Hotel Arłamów) (studio)
-
14:15 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: 3 miejsce (1 tercja)
-
15:05 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: 3 miejsce (2 tercja)
-
15:50 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: 3 miejsce (3 tercja)
-
16:45 - Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 22. kolejka: Medyk Konin - GKS Katowice (1 poł.)
-
18:05 - Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 22. kolejka: Medyk Konin - GKS Katowice (2 poł.)
-
19:15 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finał (1 tercja)
-
20:05 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finał (2 tercja)
-
20:50 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finał (3 tercja)
-
22:00 - Sportowy Wieczór
-
22:35 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5. (Sanok - Hotel Arłamów)
-
23:15 - Kajakarstwo - Puchar Świata, Poznań - Dzień 2
-
01:00 - Boks - Gala w Coventry: Zyśk - S. Eggington
-
02:10 - Boks - Gala w Mexico City (walka wieczoru: Carlos Molina - Oziel Santoyo)
-
03:10 - Boks - Gala w Carson - podsumowanie
-
05:20 - Zakończenie dnia
Poniedziałek (2023-05-29)
-
05:30 - Sportowy Wieczór
-
06:05 - Kolarstwo - Orlen Wyścig Narodów - etap 5. (Sanok - Hotel Arłamów)
-
06:45 - Kajakarstwo - Puchar Świata, Poznań - Dzień 2
-
08:30 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 34.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
-
10:45 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finał
-
13:00 - Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Bled - Finały (#2)
-
15:30 - Koszykówka mężczyzn - 3x3 - Silesia City Tour
-
17:30 - Tour de Pologne - kroniki - Stanisław Królak odc. 9
-
17:40 - Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (#3): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała
-
19:30 - GOL
-
20:30 - Piłka nożna - Gala Ekstraklasy
-
22:05 - Sportowy Wieczór
-
22:45 - Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, Finał play - off (#3): Constract Lubawa - Rekord Bielsko - Biała
-
00:50 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 34.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
-
02:55 - GOL
-
04:05 - Piłka nożna - Gala Ekstraklasy
-
05:35 - Zakończenie dnia