Archiwum TVP Sport (2023-05-20)
Sobota (2023-05-20)
-
06:05 - Sportowy Wieczór
-
06:45 - Boks - Gala MB Boxing Night #18 - Złotów - Podsumowanie
-
09:05 - Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Henryk Jaskuła
-
09:30 - Piłka nożna - Liga Mistrzów 2022/23 - Skróty meczów 1/2 finału (#2)
-
10:05 - Piłka nożna - Liga Mistrzów 2022/23 - Skróty meczów 1/2 finału (#2)
-
10:50 - Stan futbolu
-
11:50 - Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17 kobiet, Estonia 2023: Polska - Szwecja (1 poł.)
-
13:00 - Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17 kobiet, Estonia 2023: Polska - Szwecja (2 poł.)
-
14:05 - Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Kazimierz Górski
-
14:35 - Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski - Finał, Gniezno: MKS Zagłębie Lubin - Eurobud JKS Jarosław (studio)
-
14:55 - Piłka ręczna kobiet - Puchar Polski - Finał, Gniezno: MKS Zagłębie Lubin - Eurobud JKS Jarosław
-
17:05 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 33.kolejka: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin (studio)
-
17:25 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 33.kolejka: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
-
19:50 - Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17 mężczyzn, Węgry 2023: Węgry - Polska (1 poł.)
-
22:00 - Boks - Gala KnockOut Boxing Night #28, Białystok: (walka wieczoru: Kamil Szeremeta – Nizar Trimech oraz m.in. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk – Sylvera Louis)
-
00:25 - Boks - Gala w Manchesterze: Frazer Clark - Kamil Sokołowski
-
02:00 - Boks - Gala w Las Vegas - walka wieczoru, o mistrzostwo świata WBC, WBA, IBF, WBO: Wasyl Łomaczenko - Devin Haney (pozostałe walki: A. Lopez - O. Valdez, J. Nakathila - R. Muratalla)
-
06:20 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-05-21)
-
06:40 - Boks - Gala KnockOut Boxing Night #28, Białystok - podsumowanie
-
09:00 - Badminton - Finał Lotto Ekstraligi, Józefosław
-
11:30 - 7 dni sport
-
12:25 - Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 32 kolejka: Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn (1 poł.)
-
14:35 - Lekkoatletyka - mityng Na Rynku w Białymstoku
-
16:35 - Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga, 26.seria (#2): Barlinek Industria Kielce - Orlen Wisła Płock (studio)
-
16:55 - Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga, 26.seria (#2): Barlinek Industria Kielce - Orlen Wisła Płock
-
19:15 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Czechy - Szwajcaria (1 tercja)
-
21:40 - Sportowy Wieczór
-
22:20 - Kamerą TVP Sport - Po walce Różański vs Babic: Wyjście z cienia odc. 5
-
22:55 - Piłka nożna - Mistrzostwa Świata do lat 20 mężczyzn, Mendoza - grupa D: Włochy - Brazylia (1 poł.)
-
00:00 - Piłka nożna - Mistrzostwa Świata do lat 20 mężczyzn, Mendoza - grupa D: Włochy - Brazylia (2 poł.)
-
01:10 - Boks - Gala KnockOut Boxing Night #28, Białystok: walka wieczoru: K. Szeremeta - N. Trimech
-
02:10 - Boks - Gala w Birmingham - Benjamin - McComb
-
03:00 - Boks - Gala MB Boxing Night #18 - Złotów - Podsumowanie
-
05:15 - Zakończenie dnia
Poniedziałek (2023-05-22)
-
05:30 - Sportowy Wieczór
-
06:05 - Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17 kobiet, Estonia 2023: Polska - Szwecja
-
07:55 - Piłka nożna - Mistrzostwa Świata do lat 20 mężczyzn, Mendoza - grupa D: Włochy - Brazylia
-
10:05 - Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17 mężczyzn, Węgry 2023: Węgry - Polska
-
12:15 - Lekkoatletyka - mityng Na Rynku w Białymstoku
-
14:00 - Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 32 kolejka: Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn
-
16:10 - Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga, 26.seria (#2): Barlinek Industria Kielce - Orlen Wisła Płock
-
18:05 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 33.kolejka: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
-
20:15 - GOL
-
21:05 - GOL
-
22:00 - Sportowy Wieczór
-
22:35 - REKLAMA
-
22:45 - Piłka nożna - Liga Mistrzów 2022/23 - Skróty meczów 1/2 finału (#2)
-
23:25 - Piłka nożna - Liga Mistrzów 2022/23 - Skróty meczów 1/2 finału (#2)
-
00:05 - Boks - Gala KnockOut Boxing Night #28, Białystok - podsumowanie
-
02:30 - Boks - Gala w Los Angeles - walka wieczoru: A. Ruiz - L. Ortiz
-
03:35 - Boks - Gala w Montrealu - podsumowanie
-
05:25 - Zakończenie dnia