Archiwum TVP Sport (2023-04-28)
Piątek (2023-04-28)
-
05:30 - Sportowy Wieczór
-
06:05 - Żużel - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Stralsund
-
08:20 - Pływanie - Mistrzostwa Polski seniorów, Olsztyn - Dzień 2.
-
10:05 - Mistrzostwa Europejskie 2022 - Monachium - lekkoatletyka - podsumowanie
-
12:45 - Boks - Gala KnockOut Boxing Night #27, Rzeszów - podsumowanie
-
15:05 - RING TVP SPORT
-
16:05 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B, Tychy - Podsumowanie
-
17:05 - Pływanie - Mistrzostwa Polski seniorów, Olsztyn - Dzień 3.
-
20:00 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 30.kolejka: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk (studio)
-
20:25 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 30.kolejka: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
-
23:00 - Sportowy Wieczór
-
23:45 - Boks - Gala w Fresno, Kalifornia, USA - podsumowanie
-
01:35 - Boks - Gala w Londynie - Podsumowanie
-
04:00 - Boks - Gala w Quebecu - podsumowanie
-
04:40 - Zakończenie dnia
Sobota (2023-04-29)
-
06:00 - Sportowy Wieczór
-
06:40 - Pływanie - Mistrzostwa Polski seniorów, Olsztyn - Dzień 3.
-
07:55 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 30.kolejka: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
-
08:50 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 30.kolejka: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
-
10:00 - Stan futbolu
-
10:55 - Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 19. kolejka: AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź (1 poł.)
-
13:25 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Nottingham: Polska - Litwa
-
16:00 - Pływanie - Mistrzostwa Polski seniorów, Olsztyn - Dzień 4.
-
18:30 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Nottingham: Polska - Litwa
-
19:30 - Boks - Gala Suzuki Boxing Promotion - Kielce
-
22:30 - Sportowy Wieczór
-
23:15 - Boks - Gala w Newark - podsumowanie
-
01:15 - Boks - Gala w Mexico City - podsumowanie
-
04:00 - Boks - Gala w Liverpoolu - podsumowanie
-
04:15 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-04-30)
-
05:50 - Sportowy Wieczór
-
06:30 - Pływanie - Mistrzostwa Polski seniorów, Olsztyn - Dzień 4.
-
08:15 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Nottingham: Polska - Litwa
-
09:20 - Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 30.kolejka: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
-
11:30 - 7 dni sport
-
12:40 - Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga, 25.seria: KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin
-
14:40 - Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 29 kolejka: Motor Lublin - Hutnik Kraków
-
16:55 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata dywizji D1A, Nottingham: W. Brytania - Polska
-
20:25 - Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Nottingham: Włochy - Korea Południowa
-
22:45 - Sportowy Wieczór
-
23:30 - Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje Mistrzostw Europy: Polska - Łotwa
-
01:25 - Boks - Gala w Tulsa, Oklahoma, USA - podsumowanie
-
03:50 - Boks - Gala w Topeka, Kansas, USA (Holmes - Villarreal) - podsumowanie
-
05:25 - Zakończenie dnia