Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-10-10)

 

Czwartek (2019-10-10) Piątek (2019-10-11) Sobota (2019-10-12) Niedziela (2019-10-13)
05:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt ( studio)
05:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt ( 1 set )
05:10
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Australia ( studio)
05:25
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Australia ( 1 set )
05:00
05:35
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin - 1/2 finału (1)
07:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin - 1/2 finału (2)
06:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (6): New York Rangers - Edmonton Oilers
07:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Japonii
09:00
(1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin: 2 runda (2)
11:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (4): Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin: 1/4F (2)
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin: 1/4F (3)
09:30
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (5): Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks
10:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
10:50
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
10:30
Boks - Gala w Chicago: Dmitri Biwol - Lenin Castillo
11:30
Boks - Gala w Chicago: Oleksandr Usyk - Tyrone Spong
12:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - mecze Polaków
13:30
Lech TV
14:00
Legia TV
14:35
Droga do EURO 2020 - zapowiedź
12:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
14:40
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Australia
12:05
Stan futbolu
13:05
Żużel - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata
15:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 7.kolejka: Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów
12:40
Tenis ziemny - Turniej WTA - Tianjin - Finał
14:25
Lekkoatletyka - maraton w Chicago
16:35
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Egipt
18:25
RING TVP SPORT
19:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska ( studio)
16:30
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 do lat 21: Rosja - Polska ( studio )
19:15
100 lat na dworze królowej
18:10
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - Przed meczem Polska - Macedonia Płn.
19:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (6): New York Rangers - Edmonton Oilers
17:05
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Japonii
18:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - STUDIO
23:30
20:25
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Czechy - Anglia ( studio)
23:00
23:40
MMA
20:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (6): New York Rangers - Edmonton Oilers
21:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (6): New York Rangers - Edmonton Oilers
21:55
22:35
Żużel - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata
20:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Macedonia Północna ( studio)
23:35
00:15
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
02:25
Piłka nożna - kobiet: Polska - Brazylia
04:30
05:00
Zakończenie dnia
00:15
Hokej na lodzie - NHL - skróty meczów
02:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (5): Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks
03:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (5): Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks
04:00
Esport - Blast Pro, Lizbona dz. 1
04:50
Zakończenie dnia
00:30
Piłka nożna - mecz towarzyski Brazylia - Senegal
01:25
Piłka nożna - mecz towarzyski Brazylia - Senegal
02:35
Boks - Gala w Chicago - studio
03:00
Boks - Gala w Chicago: Jessica McCaskill - Erica Farias
03:50
Boks - Gala w Chicago - studio
03:55
Boks - Gala w Chicago: Dmitri Biwol - Lenin Castillo
04:50
Boks - Gala w Chicago - studio
05:00
Boks - Gala w Chicago: Oleksandr Usyk - Tyrone Spong
05:50
Boks - Gala w Chicago - studio
05:55
Zakończenie dnia
00:15
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Hiroszima: Polska - Brazylia
02:15
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Century, Tokio cz 1
04:15
04:50
Zakończenie dnia