Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-10-05)

 

Sobota (2019-10-05) Niedziela (2019-10-06) Poniedziałek (2019-10-07) Wtorek (2019-10-08)
05:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Argentyna ( studio)
05:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Argentyna
07:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 8, sesja 2: chód 20km mężczyzn
05:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska ( studio)
05:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska
07:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
05:35
06:10
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: Finał
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/2F (1)
10:30
Strongman
11:35
Stan futbolu
10:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/2F - podsumowanie
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: Finał
08:15
Piłka nożna - II liga: 12 kolejka: Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
10:20
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
11:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9
11:05
Oko w oko - Krystian Bielik
11:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
12:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: Gwardia Opole - ORLEN Wisła Płock ( studio)
12:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: Gwardia Opole - ORLEN Wisła Płock
15:05
Studio TVP SPORT
15:55
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal ( 1 seria)
12:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: SPR Stal Mielec - Zagłębie Lubin ( studio)
12:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: SPR Stal Mielec - Zagłębie Lubin
15:00
Strongman - Liga Mistrzów - Rosja
13:50
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:50
Gol Ekstra
16:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9 (el. 100m ppł - biegi z Polkami)
17:05
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal ( 2 seria )
18:00
Studio TVP SPORT
18:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9, sesja 1
16:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska
17:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 10 ( studio)
18:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 10
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:50
Oko w oko - Krystian Bielik
17:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - podsumowanie
19:45
Piłka nożna kobiet: Polska - Brazylia ( studio)
21:30
22:00
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Argentyna
22:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9, sesja 2 maraton mężczyzn
21:00
21:40
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
23:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (3): Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
20:05
Gol Ekstra
22:00
22:35
Gol - magazyn piłkarski
23:15
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy - Polska
22:30
23:10
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hinzenbach - konkurs indywidualny
01:20
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (2): Toronto Maple Leafs - Montral Canadiens
04:00
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
04:55
Zakończenie dnia
01:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 11 kolejka: Lech Poznań - Wisła Kraków
04:00
Mistrzostwa Świata FIFA U - 20 w Polsce. Oficjalny film FIFA
04:30
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew
05:25
Zakończenie dnia
01:10
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa
03:00
Sporty walki - Gala MMA - ACA Grozny
04:50
Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis
05:15
Zakończenie dnia
00:50
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal
02:15
Piłka nożna kobiet: Polska - Brazylia
04:25
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:15
Zakończenie dnia