Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-10-02)

 

Środa (2019-10-02) Czwartek (2019-10-03) Piątek (2019-10-04) Sobota (2019-10-05)
05:50
06:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (2)
06:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (1)
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 7
07:30
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: USA - Polska ( studio)
07:50
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: USA - Polska
05:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Argentyna ( studio)
05:20
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Argentyna
07:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 8, sesja 2: chód 20km mężczyzn
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (3)
10:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 5
11:45
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Japonia ( studio)
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (2)
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (3)
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/4F (3)
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/2F (1)
10:30
Strongman
11:35
Stan futbolu
12:10
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Japonia
15:00
Pełnosprawni - odc. 320
15:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 6 ( studio)
15:33
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 6
12:30
Hokej na lodzie - NHL - Przed sezonem 2019/20
13:00
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (1): St. Louis Blues - Washington Capitals
13:35
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 3 runda (4)
15:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 7 ( studio)
15:33
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 7
12:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 7
13:55
strongman - Liga Mistrzów
15:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 1/4F (4)
12:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: Gwardia Opole - ORLEN Wisła Płock ( studio)
12:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.kolejka: Gwardia Opole - ORLEN Wisła Płock
15:05
Studio TVP SPORT
15:55
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal ( 1 seria)
17:00
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: USA - Polska
18:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 8 ( studio)
19:03
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 8, sesja 1
16:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9 (el. 100m ppł - biegi z Polkami)
17:05
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Klingenthal ( 2 seria )
18:00
Studio TVP SPORT
18:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9, sesja 1
23:05
Liga Mistrzów - Skróty meczów 2.kolejki
23:50
21:40
22:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 8, sesja 2: chód 20km mężczyzn
21:30
22:00
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Argentyna
22:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 9, sesja 2 maraton mężczyzn
00:40
Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis
01:10
Legia TV
01:40
Hokej na lodzie - NHL - Przed sezonem 2019/20
02:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (1): St. Louis Blues - Washington Capitals
05:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 6
06:15
Zakończenie dnia
00:30
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Japonia
02:15
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 7
04:20
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Rosji
05:25
Zakończenie dnia
00:15
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 8, sesja 1
02:25
Sporty walki - Gala MMA - ACA Grozny
04:15
04:50
Zakończenie dnia
01:20
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (2): Toronto Maple Leafs - Montral Canadiens
04:00
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
04:55
Zakończenie dnia