Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-09-29)

 

Niedziela (2019-09-29) Poniedziałek (2019-09-30) Wtorek (2019-10-01) Środa (2019-10-02)
05:30
06:05
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 10 kolejka: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
05:30
06:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
05:25
05:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 4
07:25
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Tunezja ( studio)
07:50
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Tunezja
05:50
06:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (2)
08:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2.
09:20
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
09:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
09:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
09:55
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 3 miejsce
11:45
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
08:00
Piłka nożna - II liga: 11 kolejka: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
10:05
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 10 kolejka: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (1)
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Pekin: 2 runda (3)
10:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 5
11:45
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Japonia ( studio)
12:30
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
12:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
13:45
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Rosji
15:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity mężczyzn
12:15
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (4)
14:10
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Rosji - Podsumowanie
15:25
(studio) Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 4 sesja 1
15:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 4 sesja 1
12:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
13:35
Gol Ekstra
15:05
15:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 5 sesja 1 ( studio)
15:32
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 5 sesja 1
12:10
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Japonia
15:00
Pełnosprawni - odc. 320
15:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 6 ( studio)
15:33
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 6
16:50
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - Wielka Warszawska
17:15
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Finał ( studio)
17:20
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Finał
19:40
(studio) Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 3
19:40
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 3
17:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
18:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
19:00
(studio) Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 4 sesja 2
19:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 4 sesja 2
18:05
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Tunezja
19:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 5 sesja 2 ( studio)
19:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 5 sesja 2
22:30
23:10
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hinzenbach - konkurs indywidualny
22:00
Gol Ekstra
23:35
22:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Rosji - Podsumowanie
23:05
23:45
Siatkówka mężczyzn - Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska - Tunezja
23:05
Liga Mistrzów - Skróty meczów 2.kolejki
00:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Rosji
02:05
Esport - ESL One, Nowy Jork - Finały
05:15
Zakończenie dnia
00:05
Gol - magazyn piłkarski
00:40
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 4 sesja 2
02:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +87kg kobiet
03:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +87kg kobiet
03:35
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +109kg mężczyzn
04:15
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +109kg mężczyzn
04:55
Zakończenie dnia
01:25
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hinzenbach - konkurs indywidualny
03:10
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 5
05:35
Zakończenie dnia
00:40
Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis
01:10
Legia TV
01:40
Hokej na lodzie - NHL - Przed sezonem 2019/20
02:05
Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (1): St. Louis Blues - Washington Capitals
05:00
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha dz. 6
06:15
Zakończenie dnia