Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-09-25)

 

Środa (2019-09-25) Czwartek (2019-09-26) Piątek (2019-09-27) Sobota (2019-09-28)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (2)
05:30
06:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity mężczyzn
05:25
05:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 87kg kobiet
07:20
RING TVP SPORT
05:30
06:05
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +109kg mężczyzn
07:45
Lekkoatletyka - . Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 1
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (3)
11:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (4)
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (1)
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (2)
08:30
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +87kg kobiet
10:15
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorek
11:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. +109kg mężczyzn
09:50
42,195 Maraton Warszawski - historia, która trwa
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - Finał
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 81kg kobiet
14:50
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity mężczyzn
12:25
Pełnosprawni - odc. 319
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
13:10
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
13:20
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
13:45
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
15:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 87kg kobiet
12:50
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/2F
14:30
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorek ( skrót )
15:05
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig orlików
15:35
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 1. , sesja 1
12:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity kobiet
13:00
Stan futbolu
13:55
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity kobiet
15:15
(studio) Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2. , sesja 1
15:15
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2. , sesja 1
17:25
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin ( studio)
17:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
16:15
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
16:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
17:25
Lech TV
17:55
Legia TV
18:35
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (3)
19:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (4)
17:05
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig orlików
17:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 1. , sesja 1
19:25
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig orlików
16:20
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig elity kobiet
16:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2. , sesja 1
20:05
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze ( studio )
20:20
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze
22:30
23:10
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 102kg mężczyzn
21:05
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
20:15
20:50
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa (studio)
21:00
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa
23:30
Lekkoatletyka - . Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 1. , sesja 2 ( maraton kobiet )
21:45
22:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Doha - Dzień 2. , sesja 2 - chód 50km mężczyzn
00:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
02:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie - podsumowanie
04:25
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dave Allen - David Price
05:15
Zakończenie dnia
00:30
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze
02:10
Sporty walki - Gala HFO - Jasło
04:20
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:10
Zakończenie dnia
01:50
Esport - ESL One, Nowy Jork - Eliminacje
03:45
Sporty walki - Gala MMA - ACA Moskwa
05:25
Zakończenie dnia
02:35
Esport - ESL One, Nowy Jork - 1/2 finału
05:15
Zakończenie dnia