Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-09-23)

 

Poniedziałek (2019-09-23) Wtorek (2019-09-24) Środa (2019-09-25) Czwartek (2019-09-26)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (2)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (2)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (2)
05:30
06:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity mężczyzn
09:00
Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia
11:05
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Polskie medale
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (3)
11:05
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas Orlików (do lat 23)
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (3)
11:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 3 runda (4)
08:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (1)
10:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (2)
12:05
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet - rwanie
14:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet - podrzut
15:00
Z kamerą TVP Sport - Gala 100 - lecia PZN
15:15
Z kamerą TVP Sport - 100 Lat Polskiego Związku Narciarskiego
15:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Podsumowanie
13:30
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Football Awards 2019, Mediolan
13:50
Gol Ekstra
15:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity kobiet
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 81kg kobiet
14:50
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity mężczyzn
12:25
Pełnosprawni - odc. 319
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
13:10
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
13:20
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
13:45
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
15:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 87kg kobiet
16:50
42, 195 Maraton Warszawski - historia, która trwa
17:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
19:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
18:05
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze ( studio )
18:25
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
17:25
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin ( studio)
17:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
16:15
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig juniorów
16:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
17:25
Lech TV
17:55
Legia TV
18:35
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (3)
19:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1/4F (4)
20:30
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Football Awards 2019, Mediolan
22:00
Gol Ekstra
23:35
20:35
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 96kg mężczyzn
22:00
22:40
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Podsumowanie
23:55
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity kobiet
20:05
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze ( studio )
20:20
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze
22:30
23:10
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 102kg mężczyzn
21:05
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 109kg mężczyzn
00:05
siatkówka mężczyzn - ME
02:05
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet
03:15
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:15
04:45
Zakończenie dnia
00:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
02:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 96kg mężczyzn
04:05
04:35
Zakończenie dnia
00:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
02:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie - podsumowanie
04:25
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dave Allen - David Price
05:15
Zakończenie dnia
00:30
Piłka ręczna kobiet - Eliminacje ME - Kwidzyn: Polska - Wyspy Owcze
02:10
Sporty walki - Gala HFO - Jasło
04:20
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:10
Zakończenie dnia