Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-09-21)

 

Sobota (2019-09-21) Niedziela (2019-09-22) Poniedziałek (2019-09-23) Wtorek (2019-09-24)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (1)
07:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (2)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - Finał
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 1 runda (2)
05:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (1)
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (2)
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (2)
11:00
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
09:05
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
10:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
11:00
Historia Maratonu Warsawskiego
11:35
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F
09:00
Piłka nożna - II liga: 10 kolejka: Stal Rzeszów - Resovia
11:05
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Polskie medale
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (3)
11:05
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas Orlików (do lat 23)
12:00
Stan futbolu
12:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 59kg kobiet
14:50
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (1)
13:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
14:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru
12:05
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
13:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet - rwanie
14:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet - podrzut
15:00
Z kamerą TVP Sport - Gala 100 - lecia PZN
15:15
Z kamerą TVP Sport - 100 Lat Polskiego Związku Narciarskiego
15:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Podsumowanie
13:30
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Football Awards 2019, Mediolan
13:50
Gol Ekstra
15:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity kobiet
16:15
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F ( studio)
17:00
RETRO TVP SPORT - Lekka Atletyka - MŚ w Berlinie 2009
18:55
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F
19:40
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (1)
16:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
16:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew
17:45
Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał
19:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
16:50
42, 195 Maraton Warszawski - historia, która trwa
17:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
19:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
18:05
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze ( studio )
18:25
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
21:15
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (2)
22:30
23:10
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 59kg kobiet
21:45
22:30
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru
23:40
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
20:30
Piłka nożna - Gala The Best FIFA Football Awards 2019, Mediolan
22:00
Gol Ekstra
23:35
20:35
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 96kg mężczyzn
22:00
22:40
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Podsumowanie
23:55
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - jazda na czas elity kobiet
00:50
Sporty walki - Gala HFO - Jasło
03:00
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
04:05
04:35
Zakończenie dnia
01:15
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
03:15
Boks - zawodowa gala z Las Vegas: o tytuł mistrza świata WBC półśredniej: Manny Pacquiao - Adrien Broner
04:05
04:40
Zakończenie dnia
00:05
siatkówka mężczyzn - ME
02:05
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 71kg kobiet
03:15
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:15
04:45
Zakończenie dnia
00:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 5.kolejka: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze
02:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 96kg mężczyzn
04:05
04:35
Zakończenie dnia