Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-09-19)

 

Czwartek (2019-09-19) Piątek (2019-09-20) Sobota (2019-09-21) Niedziela (2019-09-22)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (4)
07:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (5)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (1)
07:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (2)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (1)
07:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (2)
05:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał
07:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - Finał
09:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (6)
11:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 2 runda (7)
09:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (3)
11:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/4F (4)
09:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (2)
11:00
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
09:05
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
10:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
11:00
Historia Maratonu Warsawskiego
11:35
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F
12:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 49kg kobiet
14:55
Liga Mistrzów - 1.kolejka: PSG - Real Madryt
12:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 67kg mężczyzn
15:00
z kamerą
15:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 55kg kobiet
12:00
Stan futbolu
12:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 59kg kobiet
14:50
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (1)
13:35
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
14:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru
16:55
Liga Mistrzów - Skróty meczów 1.kolejki
18:25
Lech TV
18:55
Legia TV
19:35
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina ( studio )
19:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 49kg kobiet
17:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.kolejka: Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn
17:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.kolejka: Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn
16:15
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F ( studio)
17:00
RETRO TVP SPORT - Lekka Atletyka - MŚ w Berlinie 2009
18:55
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F
19:40
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (1)
16:00
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
16:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew
17:45
Tenis ziemny - WTA Osaka: Finał
19:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
21:30
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (2 - Glasgow): Inoue - Rodriguez
22:00
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina ( studio )
22:30
23:15
RING TVP SPORT
20:00
Sporty walki - Gala HFO - Jasło
23:00
23:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 55kg kobiet
21:15
Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (2)
22:30
23:10
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 59kg kobiet
21:45
22:30
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Singapuru
23:40
Kolarstwo - MŚ - Yorkshire - wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
00:25
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
02:05
RETRO TVP SPORT - Lekka Atletyka - MŚ w Berlinie 2009
03:55
04:30
Zakończenie dnia
01:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 67kg mężczyzn
03:00
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hughie Fury - Alexander Powietkin
04:00
04:35
Zakończenie dnia
00:50
Sporty walki - Gala HFO - Jasło
03:00
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
04:05
04:35
Zakończenie dnia
01:15
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 9 kolejka: Cracovia - Legia Warszawa
03:15
Boks - zawodowa gala z Las Vegas: o tytuł mistrza świata WBC półśredniej: Manny Pacquiao - Adrien Broner
04:05
04:40
Zakończenie dnia