Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-09-14)

 

Sobota (2019-09-14) Niedziela (2019-09-15) Poniedziałek (2019-09-16) Wtorek (2019-09-17)
05:30
06:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
06:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
05:25
05:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
06:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
05:30
06:00
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
07:45
Piłka nożna - II liga: 9 kolejka: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
05:30
06:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1 runda (1)
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/2F (1)
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
11:55
Stan futbolu
08:00
Tenis ziemny - WTA Hiroszima: Finał
09:35
Pingpongowy PGE Narodowy
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
11:45
Pingpongowy PGE Narodowy
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Podsumowanie startu Polaków (2)
11:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce ( skrót )
08:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1 runda (2)
10:00
Tenis ziemny - WTA Osaka: 1 runda (3)
11:55
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
12:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:00
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F - skróty meczów
13:35
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
14:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
15:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
12:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: Finał
13:35
Pingpongowy PGE Narodowy
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
15:50
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Holandia - Polska
12:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
15:00
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Holandia - Polska
12:50
4-4-2 - magazyn piłkarski
13:55
Gol Ekstra
16:00
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
19:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
18:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio)
18:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
19:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio)
19:45
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
16:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:05
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Czarnogóra - Polska ( studio )
17:00
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Podsumowanie startu Polaków (2)
19:30
Z kamerą TVP Sport - Gdyńskie święto żagli
20:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
21:50
22:30
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Finał
23:45
Esport - Blast Pro, Moskwa dz. 2
20:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio )
21:05
21:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
22:40
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
23:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:40
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Czechy
20:10
RETRO TVP SPORT - Lekka Atletyka - MŚ w Berlinie 2009
22:05
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (3): D. Haney - Z. Abdullajew
23:05
23:45
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Czarnogóra - Polska
01:50
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
04:15
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
05:05
Zakończenie dnia
00:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
01:55
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie - podsumowanie
03:50
Turniej Pekao Open - 27 Turniej Tenisowy ATP Pekao Szczecin Open 2019 - finał gry pojedynczej
00:35
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
03:05
Boks - Gala boksu zawodowego w Nowym Jorku (1): M. Hunter - M. Kuzmin
04:10
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów - podsumowanie
05:25
Zakończenie dnia
01:40
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
04:20
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
05:15
Zakończenie dnia