Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-09-12)

 

Czwartek (2019-09-12) Piątek (2019-09-13) Sobota (2019-09-14) Niedziela (2019-09-15)
05:35
06:05
Droga do EURO 2020 - podsumowanie
05:30
06:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (4)
06:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4F (4)
05:30
06:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
06:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
05:25
05:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
06:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (3)
10:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 2 runda (4)
11:55
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2021 do lat 21: Polska - Estonia ( skrót )
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/4F (1)
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (1)
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (1)
08:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/2F (1)
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
11:55
Stan futbolu
08:00
Tenis ziemny - WTA Hiroszima: Finał
09:35
Pingpongowy PGE Narodowy
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
10:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
11:45
Pingpongowy PGE Narodowy
12:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: miejsce 5 - 8 (1)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: miejsce 5 - 8 (1)
12:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: 1/4F (2)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
14:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F (2)
12:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:00
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2F - skróty meczów
13:35
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
14:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
15:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
12:00
Tenis ziemny - WTA Zhengzhou: Finał
13:35
Pingpongowy PGE Narodowy
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
15:50
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Holandia - Polska
16:55
Droga do EURO 2020 - podsumowanie
18:55
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: 1/2F (2)
19:40
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: 1/2F (2)
16:00
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Estonia - Polska ( studio )
16:50
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Estonia - Polska
19:15
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (1.tercja)
16:00
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
19:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
18:30
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio)
18:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
19:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio)
19:45
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
20:30
Mistrzostwa Świata FIFA U - 20 w Polsce. Oficjalny film FIFA
21:00
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
23:50
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Austria
20:10
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (studio)
20:10
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (2.tercja)
21:00
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (studio)
21:00
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (3.tercja)
21:45
Hokej na lodzie - Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
22:00
22:45
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Estonia - Polska
20:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
21:50
22:30
Piłka nożna - Futsal - ME do lat 19: Finał
23:45
Esport - Blast Pro, Moskwa dz. 2
20:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ( studio )
21:05
21:45
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
22:40
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Finał
23:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
02:55
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
03:30
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dave Allen - David Price
04:30
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:20
Zakończenie dnia
00:25
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Włoch - Podsumowanie
01:35
Esport - Blast Pro, Moskwa dz. 1
02:50
Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Immortal Triumph, Wietnam
05:20
Zakończenie dnia
01:50
Lekkoatletyka - LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
04:15
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
05:05
Zakończenie dnia
00:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 8 kolejka: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
01:55
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie - podsumowanie
03:50
Turniej Pekao Open - 27 Turniej Tenisowy ATP Pekao Szczecin Open 2019 - finał gry pojedynczej