Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-08-26)

 

Poniedziałek (2019-08-26) Wtorek (2019-08-27) Środa (2019-08-28) Czwartek (2019-08-29)
05:30
06:00
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - ujeżdżenie, program dowolny
07:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 1
07:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
05:35
06:10
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged - podsumowanie
07:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
05:20
05:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (1): Legia Warszawa - Glasgow Rangers
09:50
Piłka nożna - II liga: 6 kolejka: Górnik Łęczna - GKS Katowice
09:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
09:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
08:00
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
09:55
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - 1/2F (1)
12:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 2
14:05
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 3
14:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
12:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 3
14:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
15:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
12:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 4
14:05
Pełnosprawni - odc. 315
14:35
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (1): Legia Warszawa - Glasgow Rangers
13:50
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
14:55
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
18:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:00
Gol Ekstra
18:05
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
16:40
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia ( studio )
17:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia
19:35
Lech TV
16:45
Lech TV
17:15
Legia TV
17:45
Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (2): Ajax Amsterdam - Apoel Nikozja
19:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa (studio)
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:40
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
20:00
RETRO TVP SPORT - siatkówka ME 2005 Polska - Włochy
22:00
22:40
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
20:05
Legia TV
20:35
Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (2): Ajax Amsterdam - Apoel Nikozja (studio)
20:55
Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (2): Ajax Amsterdam - Apoel Nikozja
23:25
20:40
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa (1.połowa)
23:10
23:50
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Włochy
00:30
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 2
02:00
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged - podsumowanie
03:40
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
05:30
Zakończenie dnia
00:30
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 3
02:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
03:40
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
05:20
Zakończenie dnia
00:05
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 4
01:35
RETRO TVP SPORT - siatkówka ME 2005 Polska - Włochy
03:35
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
05:15
Zakończenie dnia
01:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa
03:55
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 5
05:20
Zakończenie dnia