Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-08-24)

 

Sobota (2019-08-24) Niedziela (2019-08-25) Poniedziałek (2019-08-26) Wtorek (2019-08-27)
05:25
06:00
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs drużynowy (2)
07:25
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (2)
05:30
06:05
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - ujeżdżenie, program dowolny
07:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
05:30
06:00
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - ujeżdżenie, program dowolny
07:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 1
07:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
08:30
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia
10:05
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
10:15
Stan futbolu
11:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
11:30
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2)
08:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
09:45
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia
11:30
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 3
09:50
Piłka nożna - II liga: 6 kolejka: Górnik Łęczna - GKS Katowice
09:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
12:25
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
12:35
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2)
13:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
13:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2 (studio)
13:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
13:40
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs indywidualny (2A)
14:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3 (studio)
14:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
12:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 2
14:05
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 3
14:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
12:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 3
14:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
15:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2 (studio)
16:55
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
17:05
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio )
17:20
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
18:15
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio )
18:30
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
19:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio )
17:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3 (studio)
17:40
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs indywidualny (2B)
18:25
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 1
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
18:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:00
Gol Ekstra
18:05
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
20:00
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia ( studio)
20:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia
22:45
23:25
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2)
20:00
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
22:45
23:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:40
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
20:00
RETRO TVP SPORT - siatkówka ME 2005 Polska - Włochy
22:00
22:40
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
00:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
03:05
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 2
04:30
Boks - Gala w Nowym Jorku: Anthony Joshua - Andy Ruiz
05:20
Zakończenie dnia
01:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
02:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
03:50
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: Czerkaszyn - Capper
04:35
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:20
Zakończenie dnia
00:30
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 2
02:00
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged - podsumowanie
03:40
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
05:30
Zakończenie dnia
00:30
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 3
02:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
03:40
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
05:20
Zakończenie dnia