Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-08-16)

 

Piątek (2019-08-16) Sobota (2019-08-17) Niedziela (2019-08-18) Poniedziałek (2019-08-19)
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
07:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
07:10
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
05:30
06:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
07:10
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: Finał
07:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
09:15
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
11:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
08:00
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
09:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
10:00
RING TVP SPORT
11:00
Stan futbolu
09:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
10:45
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
11:45
Z kamerą TVP Sport - kulisy Tour de Pologne
09:50
Piłka nożna - II liga: 4 kolejka: Górnik Łęczna - Elana Toruń
11:50
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
12:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
13:15
PN
14:15
PN
15:20
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
12:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
13:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
14:10
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy ( studio )
15:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
12:15
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny ( studio )
13:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny
14:50
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
13:35
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
15:15
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
19:25
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
16:05
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
19:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
19:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
16:55
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019
18:10
Piłka nożna - Puchar Włoch 3. runda: Fiorentina - Monza
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
19:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
20:25
RING TVP SPORT
21:25
22:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (2)
20:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
21:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:15
22:50
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
20:20
20:55
Piłka nożna - Puchar Włoch 3. runda: Sampdoria Crotone
23:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: Finał
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:35
Gol - magazyn piłkarski
23:10
Sporty walki - Gala MMA - Dreams of Gold, Bangkok
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
01:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
03:00
Sporty walki - Gala MMA - Dreams of Gold, Bangkok
05:05
Z kamerą TVP Sport - Mariusz Cendrowski
05:20
Zakończenie dnia
00:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (1)
02:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (2)
03:40
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
05:25
Zakończenie dnia
00:45
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny
02:30
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
04:20
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:15
Zakończenie dnia
01:25
Boks - Gala boksu w Providence cz. 1: Khalid Yafai - Norbelto Jimenez
02:30
Boks - Gala boksu w Providence cz. 2: Joseph Parker - Alex Leapai
03:30
Boks - Gala boksu w Providence cz 3: Demetrius Andrade - Maciej Sulęcki
04:30
Boks - Gala Boksu w Las Vegas: M. Pacquiao - K. Thurman
05:30
Zakończenie dnia