Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-08-14)

 

Środa (2019-08-14) Czwartek (2019-08-15) Piątek (2019-08-16) Sobota (2019-08-17)
05:30
06:05
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity mężczyzn
07:40
Piłka nożna - kobiet MŚ - Finał: USA - Holandia
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europejskie 2018 - Berlin - Polskie medale cz. 1
07:05
07:25
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
07:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
07:10
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
08:40
Piłka nożna - kobiet MŚ - Finał: USA - Holandia
09:50
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
09:05
09:25
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
11:30
11:55
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
09:15
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
11:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
08:00
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
09:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
10:00
RING TVP SPORT
11:00
Stan futbolu
12:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
14:15
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
13:10
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
13:40
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
14:55
Lech TV
15:25
Legia TV
15:55
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
12:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
13:15
PN
14:15
PN
15:20
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
12:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
13:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
14:10
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy ( studio )
15:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
16:00
Lech TV
16:30
Legia TV
17:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
17:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
18:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
19:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
19:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
19:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:15
(1 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:25
(1 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:30
(1 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:40
(2 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:50
(2 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
19:25
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
16:05
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
19:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
19:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
20:45
23:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
20:00
(2 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:10
(2 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:20
(3 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:25
(3 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:35
(3 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:45
(3 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
21:00
21:40
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
22:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
20:25
RING TVP SPORT
21:25
22:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (2)
20:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
21:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:15
22:50
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
00:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
01:15
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: Czerkaszyn - Capper
02:10
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: MATYJA - STĘPIEŃ
03:15
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
04:00
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:55
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
05:15
Zakończenie dnia
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
01:05
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (5)
03:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (6)
05:05
Z kamerą TVP Sport - Coco Vandeweghe
05:15
Zakończenie dnia
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
01:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
03:00
Sporty walki - Gala MMA - Dreams of Gold, Bangkok
05:05
Z kamerą TVP Sport - Mariusz Cendrowski
05:20
Zakończenie dnia
00:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (1)
02:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (2)
03:40
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
05:25
Zakończenie dnia