Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-08-12)

 

Poniedziałek (2019-08-12) Wtorek (2019-08-13) Środa (2019-08-14) Czwartek (2019-08-15)
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - Finał
07:30
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
05:30
06:00
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Courchevel - konkurs indywidualny
07:45
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity kobiet
05:30
06:05
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity mężczyzn
07:40
Piłka nożna - kobiet MŚ - Finał: USA - Holandia
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europejskie 2018 - Berlin - Polskie medale cz. 1
07:05
07:25
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
08:30
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
09:35
Piłka nożna - II liga: 3 kolejka: Lech II Poznań - Skra Częstochowa
10:35
Piłka nożna - II liga: 3 kolejka: Lech II Poznań - Skra Częstochowa
11:35
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
09:35
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20 - Finał: Ukraina - Korea Południowa
10:35
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20 - Finał: Ukraina - Korea Południowa
11:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
08:40
Piłka nożna - kobiet MŚ - Finał: USA - Holandia
09:50
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
09:05
09:25
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
11:30
11:55
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
13:00
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Courchevel - konkurs indywidualny
14:40
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
12:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
13:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:55
Gol Ekstra
12:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
14:15
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
13:10
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
13:40
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
14:55
Lech TV
15:25
Legia TV
15:55
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
16:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
17:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
19:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
17:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1 runda (1)
19:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1 runda (2)
16:00
Lech TV
16:30
Legia TV
17:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
17:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
18:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
19:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
19:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa (studio)
19:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:15
(1 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:25
(1 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:30
(1 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:40
(2 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:50
(2 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:40
Gol - magazyn piłkarski
23:20
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Kościelisko
21:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1 runda (3)
23:00
23:35
Z kamerą TVP Sport - Mistrzostwa Świata Seniorów w badmintonie w Katowicach
23:50
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
20:45
23:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
20:00
(2 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:10
(2 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:20
(3 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:25
(3 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:35
(3 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:45
(3 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
21:00
21:40
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
22:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
03:00
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
05:05
Zakończenie dnia
03:10
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
05:15
Zakończenie dnia
00:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
01:15
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: Czerkaszyn - Capper
02:10
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: MATYJA - STĘPIEŃ
03:15
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
04:00
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 2: Joe Joyce - Bryant Jennings
04:55
Boks - Gala Boksu w Londynie: Derek Chisora - Artur Szpilka
05:15
Zakończenie dnia
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
01:05
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (5)
03:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (6)
05:05
Z kamerą TVP Sport - Coco Vandeweghe
05:15
Zakończenie dnia