Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Sport (2019-08-07)

 

Środa (2019-08-07) Czwartek (2019-08-08) Piątek (2019-08-09) Sobota (2019-08-10)
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - Kocierz
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Bielsko - Biała
05:30
06:10
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Małopolska, Zakopane
07:15
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
07:25
piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA: Legia Warszawa
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
07:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 1
09:55
RETRO TVP SPORT - .
11:55
Pełnosprawni - odc. 312
09:15
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Węgier
10:25
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (1): BROENDBY IF Kopenhaga - Lechia Gdańsk
09:25
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
09:40
piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA
11:50
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - start
09:10
Ironman Gdynia
09:20
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
10:40
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig orlików (mężczyźni do 23 lat)
12:25
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - start
12:50
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Bielsko - Biała ( studio )
13:10
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Bielsko - Biała
13:00
Lech TV
13:30
Legia TV
14:00
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - start
14:20
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Małopolska, Zakopane ( studio )
14:40
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Małopolska, Zakopane
12:20
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
12:30
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska ( studio )
12:45
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
12:05
Stan futbolu
12:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (skróty)
13:30
Ironman Gdynia
13:40
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity kobiet
15:55
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
17:30
Siatkówka kobiet - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
19:00
Lech TV
19:30
Legia TV
18:50
piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy
16:40
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
16:50
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
18:55
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 1
20:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (2): KuPS Kuopio - Legia Warszawa
22:00
22:40
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Bielsko - Biała
23:35
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (1)
20:55
(studio) piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy - Legia Warszawa
21:00
Eliminacje Ligi Europy - Legia Warszawa
23:15
23:55
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Małopolska, Zakopane
21:45
22:30
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
23:30
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
20:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Courchevel - konkurs indywidualny
21:50
22:30
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Francja
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (2)
03:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (3)
04:55
Legia TV
05:15
Zakończenie dnia
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (4)
03:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (5)
04:55
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Podsumowanie fazy finałowej
05:25
Zakończenie dnia
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/4F (1)
03:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/4F (2)
05:00
11. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą 2019
05:10
Zakończenie dnia
00:05
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/2F
02:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
04:15
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:10
Zakończenie dnia