Archiwum TVP Seriale (2023-04-17)
Poniedziałek (2023-04-17)
-
05:55 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 100 "Razem i osobno"
-
06:25 - Na sygnale - odc. 243 "Spokojnie, bez nerwów"
-
06:55 - Na sygnale - odc. 244 "Zmowa milczenia"
-
07:35 - Ojciec Mateusz - odc. 41 (Ojciec Mateusz III odc. 11) - Zbrodnia w bibliotece
-
08:30 - Komisarz Alex s.XV - odc. 180 - (seria XV. odc. 3) - Śmierć gwiazdy
-
09:20 - Złotopolscy - odc. 746 Nocna zamiana
-
09:50 - Klan - odc. 659 - część I
-
10:30 - Na dobre i na złe - odc. 469 - Zniknięcie Agaty
-
11:30 - Ranczo s.IV - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Agent
-
12:25 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 101 "Bez mieszkania"
-
12:55 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 102 "Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij"
-
13:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 330 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 1) - Krwawy debiut
-
14:30 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 331 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 2) - Rosiczka
-
15:30 - Komisarz Alex s.XV - odc. 181 - (seria XV. odc. 4) - Zemsta Eurydyki
-
16:20 - Na sygnale - odc. 245 "Płytki grób"
-
16:50 - Na sygnale - odc. 246 "Zaproszenie na kawę"
-
17:30 - Ranczo s.IV - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary
-
18:30 - Ranczo s.IV - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa
-
19:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 332 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 3) - Na psa urok
-
20:30 - Ojciec Mateusz - odc. 42 (Ojciec Mateusz III odc. 12) - Więzienna przeszłość
-
21:30 - Ranczo s.IV - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci
-
22:30 - Ranczo s.IV - odc. 47(seria IV, odc. 8) - W samo południe
-
23:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 333 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 4) - Awans
-
00:25 - Na sygnale - odc. 445 "Rodzinka"
-
00:55 - Na sygnale - odc. 446 "Na zimno"
-
01:25 - Na sygnale - odc. 447 "Tu i teraz"
-
02:00 - Na sygnale - odc. 448 "Zranione serca"
-
02:35 - Echo serca s.II - odc. 32
-
03:30 - Stulecie Winnych s.III - Odc. 28 (s. III, odc. 2)
-
04:20 - Klan - odc. 659 - część I
-
05:00 - Złotopolscy - odc. 746 Nocna zamiana
-
05:30 - Zakończenie dnia
Wtorek (2023-04-18)
-
05:50 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 101 "Bez mieszkania"
-
06:20 - Na sygnale - odc. 244 "Zmowa milczenia"
-
06:50 - Na sygnale - odc. 245 "Płytki grób"
-
07:30 - Ojciec Mateusz - odc. 42 (Ojciec Mateusz III odc. 12) - Więzienna przeszłość
-
08:25 - Komisarz Alex s.XV - odc. 181 - (seria XV. odc. 4) - Zemsta Eurydyki
-
09:20 - Złotopolscy - odc. 747 Złotopolskie grzechów odpuszczenie
-
09:50 - Klan - odc. 659 - część II
-
10:30 - Na dobre i na złe - odc. 470 - Dyscyplinarka
-
11:30 - Ranczo s.IV - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary
-
12:25 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 102 "Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij"
-
13:00 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 103 "Czas na zmiany"
-
13:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 331 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 2) - Rosiczka
-
14:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 332 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 3) - Na psa urok
-
15:30 - Komisarz Alex s.XV - odc. 182 - (seria XV. odc. 5) - Zdążyć przed mordercą
-
16:20 - Na sygnale - odc. 246 "Zaproszenie na kawę"
-
16:55 - Na sygnale - odc. 247 "Tabletka na wszystko"
-
17:30 - Ranczo s.IV - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa
-
18:35 - Ranczo s.IV - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci
-
19:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 333 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 4) - Awans
-
20:35 - Ojciec Mateusz - odc. 43 (Ojciec Mateusz III odc. 13) - Konkurs tańca
-
21:30 - Ranczo s.IV - odc. 47(seria IV, odc. 8) - W samo południe
-
22:30 - Ranczo s.IV - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Bohaterski strajk
-
23:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 334 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 5) - Niewinna
-
00:30 - Na dobre i na złe - odc. 881 Zaopiekuj się mną
-
01:30 - Czas honoru - odc. 64 "Koniec tej miłości"
-
02:30 - Czas honoru - odc. 65 "Dwa dni wolności"
-
03:25 - Stulecie Winnych s.III - Odc. 29 (s. III, odc. 3)
-
04:15 - Klan - odc. 659 - część II
-
04:55 - Złotopolscy - odc. 747 Złotopolskie grzechów odpuszczenie
-
05:25 - Zakończenie dnia
Środa (2023-04-19)
-
05:45 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 102 "Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij"
-
06:20 - Na sygnale - odc. 245 "Płytki grób"
-
06:50 - Na sygnale - odc. 246 "Zaproszenie na kawę"
-
07:30 - Ojciec Mateusz - odc. 43 (Ojciec Mateusz III odc. 13) - Konkurs tańca
-
08:20 - Komisarz Alex s.XV - odc. 182 - (seria XV. odc. 5) - Zdążyć przed mordercą
-
09:15 - Złotopolscy - odc. 748 Zasada wikarego
-
09:50 - Klan - odc. 660
-
10:25 - Na dobre i na złe - odc. 471 - Diagnoza: samotność
-
11:30 - Ranczo s.IV - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa
-
12:25 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 103 "Czas na zmiany"
-
12:55 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 104 "Wiek mentalny kontra wiek fizyczny"
-
13:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 332 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 3) - Na psa urok
-
14:30 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 333 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 4) - Awans
-
15:30 - Komisarz Alex s.XV - odc. 183 - (seria XV. odc. 6) - Oliwier
-
16:15 - Na sygnale - odc. 247 "Tabletka na wszystko"
-
16:50 - Na sygnale - odc. 248 "Nie twoja sprawa"
-
17:25 - Ranczo s.IV - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci
-
18:30 - Ranczo s.IV - odc. 47(seria IV, odc. 8) - W samo południe
-
19:30 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 334 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 5) - Niewinna
-
20:30 - Ojciec Mateusz - odc. 44 (seria IV, odc. 1) - Zatrute wino
-
21:30 - Ranczo s.IV - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Bohaterski strajk
-
22:30 - Ranczo s.IV - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata
-
23:35 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 335 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 6) - Nowicjusz
-
00:30 - Polowanie na ćmy - odc. 5
-
01:30 - Pitbull - odc. 4
-
02:30 - Pitbull - odc. 5
-
03:25 - Stulecie Winnych s.III - Odc. 30 (s. III, odc. 4)
-
04:20 - Klan - odc. 660
-
04:55 - Złotopolscy - odc. 748 Zasada wikarego
-
05:30 - Zakończenie dnia