Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TV 6

Super Polsat

Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

TV Trwam

Fokus TV

TVP ABC

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP Historia

TVP Seriale

TVP HD

TVN Style

TVP Polonia

Tele 5

Archiwum TVP Polonia (2019-09-28)

 

Sobota (2019-09-28) Niedziela (2019-09-29) Poniedziałek (2019-09-30) Wtorek (2019-10-01)
06:10
06:40
07:15
Pytanie na śniadanie
06:40
The Extra Mile - odc. 15
07:05
07:15
Pytanie na śniadanie
06:20
wojsko - polskie.pl - odc. 72
06:45
07:05
Figu Migu - odc. 4 Pojazdy
07:15
Pytanie na śniadanie
06:10
Pożyteczni.pl
06:45
07:00
07:15
10:55
11:10
11:50
11:25
11:55
Między ziemią a niebem
11:00
Kulturalni PL - (475)
11:00
11:25
11:35
12:40
13:45
Audycje komitetów wyborczych - Sejm
14:00
Audycje komitetów wyborczych - Senat
14:15
15:20
15:50
12:00
Anioł Pański
12:15
Między ziemią a niebem
12:45
Spotkanie ze Świętym
13:00
Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Jacka w Gliwicach Sośnicy
14:10
Fajna Polska - /1/ Beskid Żywiecki
14:30
Audycje komitetów wyborczych - Sejm
14:45
Audycje komitetów wyborczych - Senat
15:00
12:00
12:25
Wiadomości
12:40
Historia jednego obrazu - /72/ Wojna kokosza - Henryk Rodakowski
12:50
13:10
13:45
14:40
15:10
A wiara przetrwała
15:45
Wiadomości
15:55
12:25
Wiadomości
12:40
12:50
13:10
13:45
14:40
15:35
Z pamięci - /8/
15:45
Wiadomości
15:55
16:00
Kulturalni PL - (475)
17:00
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
17:30
Teleexpress
17:55
M jak miłość - odc. 1448*
18:45
Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 - odc. (3)
19:45
Dobranocka - Mami Fatale, seria 1 - Gang Kapeluszników, odc. 4
16:05
Lajk!
16:30
16:55
17:20
17:30
Teleexpress
17:55
M jak miłość - odc. 1449*
18:45
19:15
Czy wiesz, że... - /4/
19:25
19:45
16:25
16:55
17:10
Figu Migu - odc. 4 Pojazdy
17:20
Historia jednego obrazu - /73/ - Dirce chrześcijaństwa Henryk Siemiradzki
17:30
Teleexpress
17:45
17:55
Gra słów. Krzyżówka - /11/
18:25
Cafe piosenka
18:55
19:25
Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 303
19:45
16:25
16:50
17:05
17:20
17:30
Teleexpress
17:45
17:55
Gra słów. Krzyżówka - /12/
18:25
18:55
Magazyn z Wysp - /69/
19:15
19:30
Wiadomości
20:00
Wiadomości
20:30
Pogoda
20:35
Sport
20:45
Stulecie Winnych - odc. 3*
21:45
Audycje komitetów wyborczych - Sejm
22:00
Audycje komitetów wyborczych - Senat
22:10
Wkręceni w randkę - (3)
23:15
20:00
Wiadomości
20:30
Pogoda
20:35
Sport
20:45
Blondynka - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Pomyłka?
21:45
Audycje komitetów wyborczych - Sejm
22:00
Audycje komitetów wyborczych - Senat
22:10
20:00
Wiadomości
20:30
Pogoda
20:35
Sport
20:45
O mnie się nie martw s.X odc. 3/13*
21:45
Polonia 24
22:05
Rozmowa Polonii - (482)
22:20
Halo Polonia
23:10
Focus on Poland - (190)
23:30
20:05
Pogoda
20:10
21:05
Muzyczna scena Halo Polonia - /2/
21:45
22:05
22:20
23:10
23:30
00:35
M jak miłość - odc. 1448*
01:30
Opole 2019 na bis /19/
01:45
Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 1 - Gang Kapeluszników, odc. 4
02:00
Wiadomości
02:30
Sport
02:35
Stulecie Winnych - odc. 3*
03:30
03:40
Audycje komitetów wyborczych - Sejm
03:55
Audycje komitetów wyborczych - Senat
04:05
05:10
05:45
Kulturalni PL - (475)
00:10
Fajna Polska - /1/ Beskid Żywiecki
00:25
M jak miłość - odc. 1449*
01:20
01:45
02:00
Wiadomości
02:30
Sport
02:35
Blondynka - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Pomyłka?
03:30
03:40
Audycje komitetów wyborczych - Sejm
03:55
Audycje komitetów wyborczych - Senat
04:05
06:00
Fajna Polska - /1/ Beskid Żywiecki
00:25
00:30
01:00
Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 303
01:20
01:35
Figu Migu - odc. 4 Pojazdy
01:45
02:00
Wiadomości
02:30
Sport
02:35
O mnie się nie martw s.X odc. 3/13*
03:20
Historia jednego obrazu - /73/ - Dirce chrześcijaństwa Henryk Siemiradzki
03:30
04:05
Polonia 24
04:25
Rozmowa Polonii - (482)
04:40
Halo Polonia
05:20
Wolny Ekran - (164)
05:40
Nożem i widelcem - odc. 251
05:55
00:25
00:30
01:00
Magazyn z Wysp - /69/
01:20
01:40
01:50
02:00
Wiadomości
02:30
Sport
02:35
03:20
03:30
04:05
04:25
04:40
05:25
05:55