Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum TVP Kultura (2023-05-18)
Czwartek (2023-05-18)
07:00 - Muzyczne poranki
07:30 - Informacje kulturalne
08:00 - Eureka biblioteka! - Zwierzyn
08:20 - Niedziela z... twórczością Marka Nowakowskiego
09:20 - Koko
11:00 - Dom - odc. 10/25 - Nie przesadza się starych drzew
12:35 - Altamira, korzenie sztuki
14:20 - Akcja pod Arsenałem
16:10 - Przeciwieństwa i pary: Legendarne hollywoodzkie pary - Lauren Bacall i Humphrey Bogart
17:15 - Co dalej? - .
17:50 - Benefis - Hanny Banaszak /1/
19:05 - Benefis - Hanny Banaszak /2/
20:00 - Czwartkowy klub filmowy - Wstęp do filmu - Spragnieni miłości
20:10 - Czwartkowy klub filmowy - Spragnieni miłości
22:00 - Informacje kulturalne
22:20 - Zawód: basista Stonesów
00:10 - Na wschód od Hollywood - Goodbye Berlin
01:55 - Kino nocne - Yalda, noc przebaczenia
03:35 - Co dalej? - .
04:10 - Informacje kulturalne
04:40 - Teledyski
05:45 - Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 - Zakończenie dnia
Piątek (2023-05-19)
07:00 - Muzyczne poranki
07:30 - Informacje kulturalne
07:55 - Co dalej? - .
08:30 - Mazurki nad Wisłą - Mariza Nawrocka
09:10 - Akcja pod Arsenałem
11:00 - Dom - odc. 11/25 - Jedenaste: nie wychylaj się
12:45 - Legendy Rocka - Pieśni dla ludu
13:15 - Legendy Rocka - Kobiety grające Rocka
14:05 - Rzeka
16:10 - Mistrzowie pędzla - Świat Alfonsa Muchy
18:00 - Res Poloniae - O Polsce z oddali - Abp. Zbigniew Stankiewicz
18:35 - Dziecko szczęścia czyli Jeremi Przybora - Lato 1
19:10 - Dziecko szczęścia czyli Jeremi Przybora - Lato 2
19:45 - Reminiscencje z Opola - 17 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '79. Irena Santor (odc. 13)
20:00 - Wieczór kinomana - Wstęp do filmu - Dolina Bogów
20:05 - Wieczór kinomana - Dolina Bogów
22:20 - Informacje kulturalne
22:45 - Eureka biblioteka! - Zwierzyn
23:10 - Etgar Keret. To się zdarzyło naprawdę
00:30 - Czwartkowy klub filmowy - Spragnieni miłości
02:15 - Teraz animacje! - WE HAVE ONE HEART
02:30 - Teraz animacje! - Ściany
02:50 - Kino nocne - Biegnij, chłopcze, biegnij
04:50 - Informacje kulturalne
05:45 - Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 - Zakończenie dnia
Sobota (2023-05-20)
07:00 - Maanam i goście
08:05 - Informacje kulturalne
08:30 - Wydarzenie aktualne
08:55 - Tamte lata, tamte dni - Halina Kunicka
09:35 - Galeria sztuki na ekranie - Ja, Claude Monet
10:40 - Serialowa nostalgia - Parada oszustów - odc. 1/4 - Jaguar 1936
11:45 - Mazurki nad Wisłą - Olga Stopińska
12:25 - Tomcio Paluszek
14:05 - Eureka biblioteka! - Tarnogród
14:35 - Enter Enea Festival 2022 - Adam Bałdych Quintet & Paolo Fresu i Leszek Możdżer
15:45 - Teatr Telewizji - Do dna
17:50 - Do dzieła
18:20 - Retro kino - Zakazane zabawy
20:00 - Bilet do kina - Co mi zrobisz jak mnie złapiesz
21:50 - Informacje kulturalne
22:10 - Scena muzyczna - Kroke
23:20 - Seans kultowy - Podglądacz
01:10 - Wieczór kinomana - Dolina Bogów
03:30 - Reżyserzy - Ernst Lubitsch 5/10 sezon 4
04:30 - Informacje kulturalne
05:15 - Tamte lata, tamte dni - Halina Kunicka
05:45 - Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
05:50 - Zakończenie dnia