Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum TVP HD (2023-09-27)
Środa (2023-09-27)
05:25 - Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 8 Bory Tucholskie
06:00 - Na dobre i na złe - odc. 635 - Tajemnica
06:55 - Ranczo s.VI - odc. 68 (seria VI, odc. 3) - Narracja negacji
07:55 - Rodzinka.pl - odc. 268 "Córka mojego syna" sezon 15
08:25 - Rodzinka.pl - odc. 269 "Mały toast" sezon 15
08:55 - Ojciec Mateusz - odc. 152 (Ojciec Mateusz XII odc. 5) - Niania
09:50 - Ojciec Mateusz - odc. 153 (Ojciec Mateusz XII odc. 6) - Na zakręcie
10:45 - Gra słów. Krzyżówka - /748/
11:20 - Na sygnale - odc. 205 "Rodzinka"
11:50 - Na sygnale - odc. 206 "Bez odbioru"
12:25 - Ojciec Mateusz - odc. 35 (Ojciec Mateusz III odc. 5) - Zakładnik
13:20 - Komisarz Alex s.XVI - odc. 202 - (seria XVI, odc. 12) - "Projektantka"
14:15 - Ranczo s.IV - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak
15:15 - Ranczo s.IV - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć
16:10 - Okrasa łamie przepisy - Kurki na trzy sposoby
16:45 - Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser - odc. 6 sezon II - Warmińska wołowina
17:20 - Ojciec Mateusz - odc. 138 (Ojciec Mateusz XI odc. 4) - Trefny towar
18:20 - Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 289 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 12) - Mistyfikacja
19:20 - Ranczo s.VI - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Wiatr w żaglach
20:10 - Rodzinka.pl s.VIII - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8
20:45 - Rodzinka.pl s.VIII - odc. 175 "Zarządzanie kryzysowe" sezon 8
21:25 - Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 381 (Ojciec Mateusz s. XXIX, odc. 13) Ostatni taniec
22:20 - Komisarz Alex - odc. 241 (seria XIX, odc. 12) - "Krańcówka"
23:20 - Detektyw Murdoch s.V - odc. 1 (seria 5) - Murdoch w Klondike
00:20 - Detektyw Murdoch s.V - odc. 2 (seria 5) - Z tyłu, po lewej
01:20 - Bitwa o Anglię
03:40 - Pani Mills
05:10 - Zakończenie dnia
Czwartek (2023-09-28)
05:25 - Zakochaj się w Polsce s.I - Odc. 9 Ostrów Lednicki
06:00 - Na dobre i na złe - odc. 636 - Magiczne słowo
06:55 - Ranczo s.VI - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Wiatr w żaglach
07:55 - Rodzinka.pl - odc. 270 "Wykładowca na Jajlu" sezon 15
08:25 - Rodzinka.pl - odc. 271 "Granice miłości" sezon 15
08:55 - Ojciec Mateusz - odc. 154 (Ojciec Mateusz XII odc. 7) - Disco
09:50 - Ojciec Mateusz - odc. 155 (Ojciec Mateusz XII odc. 8) - Żart
10:45 - Gra słów. Krzyżówka - /749/
11:20 - Na sygnale - odc. 207 "Nieprawda"
11:50 - Na sygnale - odc. 208 "Skrawki pamięci"
12:25 - Ojciec Mateusz - odc. 36 (Ojciec Mateusz III odc. 6) - Świadek
13:20 - Komisarz Alex s.XVI - odc. 203 - (seria XVI, odc. 13) - "Tajemnica klasztoru"
14:15 - Ranczo s.IV - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie
15:15 - Ranczo s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska
16:10 - Na ratunek ogrodom - odc. 8 sezon II
16:45 - Korona Gór Polski - odc. 4 sezon II, Kłodzka Góra
17:20 - Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 381 (Ojciec Mateusz s. XXIX, odc. 13) Ostatni taniec
18:20 - Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 290 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 13) - Stalkerka
19:20 - Ranczo s.VI - odc. 70 (seria VI, odc. 5) - Seks nocy letniej
20:10 - Rodzinka.pl s.VIII - odc. 176 "Kwestia perspektywy" sezon 8
20:45 - Rodzinka.pl s.VIII - odc. 177 "Życie nie jest nudne" sezon 8
21:25 - Love me or leave me. Kochaj albo rzuć - odc. 1
22:25 - Houdini: Magia miłości
00:10 - Zostawić Las Vegas
02:10 - Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023 - odc. (4) Finał
03:20 - Postaw na milion s.XXVII - odc. 320
04:20 - Rolnik szuka żony seria 10 - /2/
05:20 - Zakończenie dnia
Piątek (2023-09-29)
05:25 - Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 40 Pułtusk i Serock
06:00 - Na dobre i na złe - odc. 637 - Druga połowa
06:55 - Ranczo s.VI - odc. 70 (seria VI, odc. 5) - Seks nocy letniej
07:55 - Rodzinka.pl - odc. 272 "Dyskusja to fundament" sezon 15
08:25 - Rodzinka.pl - odc. 273 "Zabawa w chowanego" sezon 15
08:55 - Ojciec Mateusz - odc. 156 (Ojciec Mateusz XII odc. 9) - Suknia
09:50 - Ojciec Mateusz - odc. 157 (Ojciec Mateusz XII odc. 10) - Medalion
10:45 - Gra słów. Krzyżówka - /750/
11:20 - Na sygnale - odc. 209 "Aż po grób"
11:50 - Na sygnale - odc. 210 "Bieg Patrioty"
12:25 - Ojciec Mateusz - odc. 37 (Ojciec Mateusz III odc. 7) - Zlecenie
13:20 - Komisarz Alex - odc. 204 - (seria XVII, odc. 1) - "Aż po grób"
14:15 - Ranczo s.V - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes
15:10 - The Voice of Poland s. XIV - Przesłuchania w ciemno (7)
16:15 - The Voice of Poland s. XIV - Przesłuchania w ciemno (8)
17:25 - Postaw na milion - odc. 287
18:20 - Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 291 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 1) - Królik
19:20 - Ranczo s.VI - odc. 71 (seria VI, odc. 6) - Dzieci rewolucji
20:10 - Janosik - odc. 4/13 - Porwanie
21:10 - Janosik - odc. 5/13 - Tańcowali zbójnicy
22:10 - Janosik - odc. 6/13 - Worek talarów
23:10 - Ogniem i mieczem - odc. 1/4
00:15 - Ogniem i mieczem - odc. 2/4
01:15 - Ogniem i mieczem - odc. 3/4
02:20 - Ogniem i mieczem - odc. 4/4
03:25 - Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (113) - Peru. Chicha i miód
04:05 - SeriaLove Wspomnienia - odc. 27 - Sławomira Łozińska
04:20 - Energia od kuchni
04:25 - Zakochaj się w Polsce - odc. 120 Ostrowiec Świętokrzyski
05:10 - Zakończenie dnia