Loading...
tele-program.pl
Program na dziś
Program na jutro
Lista kanałów
Archiwum
TVP 1
TVP 2
Polsat
TVN
TV 4
PULS
PULS 2
TVN 7
TV 6
Super Polsat
Stopklatka TV
Eska TV
TTV
Polo TV
ATM Rozrywka
TV Trwam
Fokus TV
TVP ABC
TVP Kultura
TVP Sport
TVP Info
TVP Historia
TVP Seriale
TVP HD
TVN Style
TVP Polonia
Tele 5
Archiwum TVP HD (2023-07-05)
Środa (2023-07-05)
05:25 - Zakochaj się w Polsce - odc. 177 Ustka
06:00 - Na dobre i na złe - odc. 575 Operacja "Ślub"
06:55 - Ranczo s.IX - odc. 112 (seria IX, odc. 8) - Demony Kusego
07:55 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 148 "Święty spokój nie istnieje" sezon 6
08:25 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 149 "Nerwy w konserwy" sezon 6
08:55 - Ojciec Mateusz - odc. 32 (Ojciec Mateusz III odc. 2) - Pamięć
09:50 - Ojciec Mateusz s.III - odc. 33 (Ojciec Mateusz III odc. 3) - Najpiękniejsza
10:45 - Gra słów. Krzyżówka - /663/
11:20 - Na sygnale - odc. 85 "Ojciec i syn"
11:50 - Na sygnale - odc. 86 "Od nowa"
12:25 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 330 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 1) - Krwawy debiut
13:20 - Komisarz Alex - odc. 228 (seria XVIII, odc. 12) - "Stary znajomy"
14:15 - Ranczo s.IV - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci
15:15 - Ranczo s.IV - odc. 47(seria IV, odc. 8) - W samo południe
16:10 - Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 44 - Sardynia (169) Costa Smeralda
16:45 - Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser - odc. 4 sezon II - Żydowska kuchnia Lubelszczyzny
17:25 - Ojciec Mateusz - odc. 126 (seria X odc. 5) - Słowo faceta
18:20 - Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 229 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 4) - Pasja
19:20 - Ranczo s.IX - odc. 113 (seria IX, odc. 9) - Konie trojańskie
20:10 - Rodzinka.pl s.III - odc. 78 "Kara"
20:45 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 79 "O jeden promil za daleko"
21:25 - Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 374 (Ojciec Mateusz s. XXIX, odc. 6) Zimna fuzja
22:20 - Komisarz Alex - odc. 234 (seria XIX, odc. 5) - "Radość natury"
23:20 - Panna Marple s.I - Noc w bibliotece
01:05 - Uziemieni
02:50 - Za kilka dolarów więcej
05:05 - SeriaLove Wspomnienia - odc. 26 - Piotr Cugowski
05:20 - Zakończenie dnia
Czwartek (2023-07-06)
05:25 - Zakochaj się w Polsce - odc. 178 Płock
06:00 - Na dobre i na złe - odc. 576 Kurierka
06:55 - Ranczo s.IX - odc. 113 (seria IX, odc. 9) - Konie trojańskie
07:55 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 150 "Kosmos" sezon 6
08:25 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 151 "Zima, zima...ach to TY!" sezon 6
08:55 - Ojciec Mateusz - odc. 34 (Ojciec Mateusz III odc. 4) - Skandal
09:50 - Ojciec Mateusz - odc. 35 (Ojciec Mateusz III odc. 5) - Zakładnik
10:45 - Gra słów. Krzyżówka - /664/
11:20 - Na sygnale - odc. 87 "Wyścig z czasem"
11:50 - Na sygnale - odc. 88 "Godzina W"
12:25 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 331 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 2) - Rosiczka
13:20 - Komisarz Alex - odc. 229 (seria XVIII, odc. 13) - "Handlarz śmierci"
14:15 - Ranczo s.IV - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Bohaterski strajk
15:15 - Ranczo s.IV - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata
16:10 - Na ratunek ogrodom - odc. 6 sezon II
16:45 - Korona Gór Polski - Śnieżnik
17:20 - Ojciec Mateusz s.XXIX - Odc. 374 (Ojciec Mateusz s. XXIX, odc. 6) Zimna fuzja
18:20 - Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 230 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 5) - Randka
19:20 - Ranczo s.IX - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał
20:10 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 80 "Zachcianki'
20:45 - Rodzinka.pl s.IV - odc. 81 "Pytania egzystencjalne"
21:25 - Kamper Polska - odc. 3 - Dzień lania wody
22:35 - Czego życzy sobie kobieta
00:15 - Adrenalina 2 - Pod napięciem
02:05 - Postaw na milion s.XXVI - odc. 310
03:00 - Śmietanka towarzyska - odc. 4 - Tomson i Baron
04:05 - Zakochaj się w Polsce - odc. 236 Kępno
04:40 - SeriaLove Wspomnienia - odc. 1 - Teresa Lipowska
05:00 - Zakończenie dnia
Piątek (2023-07-07)
05:25 - Zakochaj się w Polsce - odc. 188 Pisz
06:00 - Na dobre i na złe - odc. 577 Fałszywy ruch
06:55 - Ranczo s.IX - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał
07:55 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 152 "O miłości i zimnej wodzie" sezon 6
08:25 - Rodzinka.pl s.VI - odc. 153 "Edukacja seksualna" sezon 6
08:55 - Ojciec Mateusz - odc. 36 (Ojciec Mateusz III odc. 6) - Świadek
09:50 - Ojciec Mateusz - odc. 37 (Ojciec Mateusz III odc. 7) - Zlecenie
10:45 - Gra słów. Krzyżówka - /665/
11:20 - Na sygnale - odc. 89 "Duma i uprzedzenie"
11:50 - Na sygnale - odc. 90 "Tajemnica lekarska"
12:25 - Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 332 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 3) - Na psa urok
13:20 - Komisarz Alex s.XII - odc. 144 (seria XII. odc. 1) - Intruz
14:20 - Ranczo s.IV - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak
15:20 - Detektyw Murdoch s.V - odc. 1 (seria 5) - Murdoch w Klondike
16:20 - Detektyw Murdoch s.V - odc. 2 (seria 5) - Z tyłu, po lewej
17:20 - Wiesz czy nie wiesz? - /5/
18:20 - Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 231 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 6) - Dobry mąż
19:20 - Ranczo s.IX - odc. 115 (seria IX, odc. 11) - Brzytwa dla tonącego
20:10 - Czterdziestolatek - odc. 13/21 - Kozioł ofiarny, czyli rotacja
21:20 - Czterdziestolatek - odc. 14/21 - Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze
22:20 - Czterdziestolatek - odc. 15/21 - Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta
23:35 - Detective McLean - odc. 1
00:30 - Detective McLean - odc. 2
01:30 - Detective McLean - odc. 3
02:25 - Detective McLean - odc. 4
03:20 - Detective McLean - odc. 5
04:20 - Zakochaj się w Polsce - odc. 223 Sopot
04:55 - SeriaLove Wspomnienia - odc. 25 - Marta Manowska - Korona Gór Polski
05:00 - Zakończenie dnia