Archiwum TVP ABC (2023-05-26)
Piątek (2023-05-26)
-
05:15 - Domisie - Biwak
-
05:40 - Domisie - Raz a porządnie
-
06:10 - Miś Uszatek - Sport to zdrowie
-
06:15 - Pomysłowy wnuczek - Pomoc sąsiedzka odc. 6
-
06:25 - Tata Lew - Słońce, Księżyc i Gwiazdy, odc. 6
-
06:45 - Przygody Kota Filemona - Fortel
-
06:55 - Rodzina Treflików - Olimpiada, odc. 51
-
07:00 - Tilda mała mysz - Tilda maluje owcę, odc. 7
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 55 ZMIANY
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Nauka latania, odc. 22
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest świnka?, odc. 48
-
07:54 - Koko smoko - Nie ma jak w domu, odc. 27
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Tajemnicza owocnia, odc. 32
-
08:20 - Ptyś i Bill - Wolny dzień Jurka, odc. 32
-
08:35 - Pszczółka Maja - Rosita, odc. 87
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Warzywna zagadka, odc. 31
-
09:00 - Wishenpoof - Życzenia pod Wierzbą, odc. 2
-
09:30 - Domisie - Szkoła tańca
-
10:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 56 Zdrowa impreza
-
10:15 - Halo halo! - odc. 114 Kondycja
-
10:20 - Agatka - Agatka i Mydło, odc. 2
-
10:30 - Agi Bagi - Jagody i grzybki, odc. 20
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Lekcja pływania, odc. 61
-
10:55 - Molang - Ratownicy, odc. 46
-
11:05 - Bali II - Jak ryba w wodzie, odc. 11
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Sen, odc. 12
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Wróżba / Łódź kóz, odc. 98
-
11:55 - Rev and Roll - Urodziny mamy, odc. 23
-
12:05 - Bob budowniczy - Myjnia samochodowa, odc. 31
-
12:20 - Super Wings - Delfinowy dylemat, odc. 170
-
12:35 - Super Wings: Super Lotki - Szczęśliwego Dnia Matki, odc. 28
-
12:55 - Halo halo! - odc. 109 Wspinaczka
-
12:59 - Halo halo! - odc. 116 Aktywność fizyczna
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 51, Powrót stwora wielkobrzusiora
-
13:20 - Jak da się myszy ciasteczko - Mysza i dzień matki / Jak się da Myszy aparat, odc. 43
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Gdzie jest foodtruck mamy? odc. 26
-
14:10 - Yakari - Przedrzeźniacz, odc. 99
-
14:20 - Yakari - Czerwona Chmura, odc. 100
-
14:40 - Mocny Mike - Kajdanki, odc. 22
-
14:45 - Mocny Mike - Dobranoc, Mike, odc. 23
-
14:55 - Lego City Adventures - Król Fendrich I, odc. 81
-
15:00 - Lego City Adventures - Król Fendrich II, odc. 82
-
15:20 - Mrówki górą! Sekretne życie roślin. - odc. 6 Domek dla owadów
-
15:25 - ALCHEMIK - Pożegnanie, odc. 121
-
15:45 - Luke, podróżnik w czasie - Lądujący Akropol, odc. 51
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Ostatnia podróż w czasie, odc. 52
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Superklasa staje się zła, odc. 11
-
16:50 - Sadie Sparks - Wróg czy przyjaciel, odc. 10
-
17:00 - Mia i ja - Gdzie jest Flo, odc. 82
-
17:30 - Strażak Sam, seria 6 - Pomocnik mamy, odc. 9
-
17:40 - Strażak Sam, seria 6 - Dzień matki, odc. 21
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Tygrystycznie / Słoń morski, odc. 35
-
18:25 - Henrietta - Urodziny Henrietty, odc. 15
-
18:35 - Henrietta - Henrietta nie chce się wykąpać, odc. 16
-
18:45 - Jak borsuk z lisem - Dzień Matki, odc. 6
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Najpierw bezpieczeństwo, odc. 28
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Sztuka przyjaźni, odc. 33
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Kto jest kim?, odc. 33
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Ekipa sprzątająca, odc. 35
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Bardzo dziwna mama, odc. 90
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Zapach Mamy
-
20:10 - Sąsiedzi - Latająca maszyna, odc. 89
-
20:15 - Zig i Sharko - Nie przeszkadzać, odc. 9
-
20:25 - The Garfield Show - Mama Garfield, odc. 4
-
20:45 - Głębia - Szklane domy, odc. 59
-
21:10 - Galactik Football - Śnieżna burza, odc. 8
-
21:40 - Prawie nigdy - odc. 3
-
22:10 - Perły Bałtyku - Różnorodne wybrzeże
-
22:45 - Tajna misja - Odc 13/24 Skarb z Cala Figuera cz 1
-
23:15 - Tajna misja - Odc. 14/24 Skarb z Cala Figuera cz. 2
-
23:45 - Jak to działa - odc. 11 Akumulatory
-
00:20 - Zakończenie dnia
Sobota (2023-05-27)
-
05:15 - Domisie - Morska wyprawa
-
05:40 - Domisie - Zły sen Bazylego
-
06:10 - Miś Uszatek - Kolorowe drażetki
-
06:15 - Pomysłowy wnuczek - Usprawnienia odc. 7
-
06:25 - Tata Lew - Jajko, odc. 7
-
06:45 - Przygody Kota Filemona - Przyjaciel lis, odc. 8
-
06:55 - Rodzina Treflików - Warto czytać, odc. 52
-
07:05 - Tilda mała mysz - Tilda i Molly rozdają prezenty, odc. 8
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 81 Deja Vu
-
07:35 - Halo halo! - odc. 117 Kolarstwo
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Plusk!, odc. 23
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest żółtaczka?, odc. 49
-
07:54 - Koko smoko - Najpierw bezpieczeństwo, odc. 28
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Sztuka przyjaźni, odc. 33
-
08:20 - Ptyś i Bill - Kto jest kim?, odc. 33
-
08:35 - Pszczółka Maja - Tonio, odc. 88
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Wyścig, odc. 32
-
09:00 - Wishenpoof - Bianka i jej pasja, odc. 3
-
09:30 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 57 Zielone warzywa
-
09:40 - Halo halo! - odc. 121 Bieganie
-
09:45 - Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - odc. 5 Litera E, cyfra 5
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 198
-
10:20 - Agatka - Agatka i Kaktus, odc. 3
-
10:30 - Agi Bagi - Każdy chce do słońca, odc. 21
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Wakacyjny rejs statkiem, odc. 62
-
10:55 - Molang - Korek uliczny, odc. 47
-
11:05 - Bali II - Nie poddawaj się, Bali, odc. 12
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Starsza siostra, odc. 13
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Psia, podniebna straż / Mój bohater Hero, odc. 99
-
11:55 - Bob budowniczy - Prosto z lasu, odc. 32
-
12:05 - Bob budowniczy - Nie można się poddawać, odc. 33
-
12:20 - Super Wings - Dzień w muzeum, odc. 172
-
12:35 - Super Wings - Holo bohaterowie, odc. 173
-
12:55 - Halo halo! - odc. 110 Pływanie
-
12:58 - Halo halo! - odc. 119 Zawody sportowe
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - Remis, odc. 120
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - To nie fair, odc. 47
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Wybór Żabusia, odc. 48
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Tajna Misja Doktora X, odc. 34
-
14:10 - Yakari - Kamienny labirynt, odc. 101
-
14:20 - Yakari - Rozwidlone Rogi, odc. 102
-
14:40 - Mocny Mike - Diament nie pies, odc. 24
-
14:45 - Mocny Mike - Hopsasa, odc. 25
-
14:55 - Przygody młodego Marco Polo - Cienie przeszłości, odc. 1
-
15:25 - Mrówki górą! Sekretne życie roślin. - odc. 7 Jeż
-
15:30 - ALCHEMIK - WODA, odc. 1
-
15:50 - Space Nova - Gwiezdny pył, odc. 1
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Zastępstwo, odc. 12
-
16:50 - Sadie Sparks - Tańczące zombie, odc. 11
-
17:00 - Mia i ja - , odc. 83
-
17:30 - Strażak Sam, seria 9 - Piękny ogród górą, odc. 24
-
17:40 - Strażak Sam, seria 9 - Puchar Pontypandy, odc. 12
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Nowy rekord / Bratnie dusze, odc. 36
-
18:25 - Henrietta - Henrietta i pies, odc. 17
-
18:35 - Henrietta - Henriecie rusza się ząb, odc. 18
-
18:45 - Ricky Zoom - Zamiana ról, odc. 43
-
19:00 - Wieczorynka - Przyjaciele - Władca małp
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Superkulka, odc. 34
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Znalezione, nie kradzione, odc. 34
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Gigio da Vinci, odc. 36
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Ślinek w tarapatach, odc. 76
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Małe przygody Antka i Amelki. Kamyk
-
20:10 - Sąsiedzi - Grill, odc. 90
-
20:15 - Zig i Sharko - Ciuciubabka, odc. 10
-
20:25 - The Garfield Show - To koci świat, odc. 27
-
20:45 - Głębia - Niezidentyfikowane obiekty plywające, odc. 60
-
21:10 - Galactik Football - Mecz rewanżowy, odc. 9
-
21:40 - Prawie nigdy - odc. 4
-
22:15 - Okrasa łamie przepisy - Kwiaty czarnego bzu
-
22:45 - Tajna misja - Odc. 15/24 Skarb z Cala Figuera cz. 3
-
23:15 - Tajna misja - Odc. 16/24 Skarb z Cala Figuera cz. 4
-
23:45 - Jak to działa - odc. 10 Ekran telewizora
-
00:20 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-05-28)
-
05:15 - Domisie - Domisiowa gazetka
-
05:35 - Domisie - Co każdy Domiś zjadać powinien
-
06:10 - Miś Uszatek - Zielono w głowie, odc. 83
-
06:15 - Pomysłowy wnuczek - Ogród dziadka odc. 8
-
06:25 - Tata Lew - Rewolucja, odc. 8
-
06:45 - Przygody Kota Filemona - Najwierniejszy towarzysz, odc. 9
-
06:55 - Rodzina Treflików - Niewidka, odc. 53
-
07:05 - Tilda mała mysz - Wyjątkowy piknik, odc. 9
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 56 KUCHARZ
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Tajemniczy szpieg, odc. 24
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest różyczka?, odc. 50
-
07:55 - Topo Gigio - Gigio da Vinci, odc. 36
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Superkulka, odc. 34
-
08:20 - Ptyś i Bill - Znalezione, nie kradzione, odc. 34
-
08:35 - Pszczółka Maja - Skarb dla mrówek, odc. 89
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Ślizgawka, odc. 33
-
09:00 - Wishenpoof - Baza Bianki i Penelopy, odc. 4
-
09:30 - Ziarno - Rozbójnik Kapiszon (28.05.2023)
-
10:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 4 Lemury
-
10:20 - Agatka - Agatka i Żaba Klementyna, odc. 4
-
10:30 - Agi Bagi - Co ja tutaj robię?, odc. 22
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Wakacje na morzu, odc. 63
-
10:55 - Molang - Foczka, odc. 48
-
11:05 - Bali II - Coś lepszego od Robomisia, odc. 13
-
11:10 - Miś Fantazy - Niebieski miś, odc. 1
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Problem z przebraniem Clifforda / Halloween z Cliffordem, odc. 100
-
11:55 - Bob budowniczy - Najmniejsza rakieta w kosmosie, odc. 34
-
12:05 - Bob budowniczy - Koparka i zjeżdżalnia, odc. 35
-
12:25 - Super Wings - Dzika różdżka maga, odc. 174
-
12:35 - Super Wings - Wyprawa po kosmiczne skały cz. 1, odc. 175
-
12:55 - Halo halo! - odc. 111 Rozgrzewka
-
13:00 - Halo halo! - odc. 120 Piłka ręczna
-
13:04 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 53, Być dzieckiem jest super
-
13:20 - Krecik i panda - Przyjaciel z daleka, odc. 1
-
13:35 - Krecik i panda - Przyjęcie powitalne dla Krecika, odc. 2
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Zora i tajemnica przyjaźni, odc. 37
-
14:10 - Yakari - Zaginione szczenię, odc. 103
-
14:20 - Yakari - Droga do doliny, odc. 104
-
14:40 - Mocny Mike - Zaproszenie, odc. 26
-
14:45 - Mocny Mike - Kociobestia, odc. 27
-
14:55 - Przygody młodego Marco Polo - Tajemnica Young Wei, odc. 2
-
15:25 - Mrówki górą! Sekretne życie roślin. - odc. 8 Dziki zakątek
-
15:30 - ALCHEMIK - CHEMILUMINESCENCJA, odc. 2
-
15:50 - Space Nova - Nie chce już być Nova, odc. 2
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Eksperyment, odc. 13
-
16:50 - Sadie Sparks - Z czasem nie ma żartów, odc. 12
-
17:00 - Mia i ja - , odc. 84
-
17:30 - Strażak Sam, seria 9 - Szalony domek na drzewie, odc. 13
-
17:40 - Strażak Sam, seria 9 - Pogromcy rekordów, odc. 14
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Bal przebierańców / Ojej GMO, odc. 37
-
18:25 - Henrietta - Henrietta, kury i lis, odc. 19
-
18:35 - Henrietta - Henrietta, krowia piratka, odc. 20
-
18:45 - Ricky Zoom - Strażak Ricky, część 1, odc. 88
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Idealne miejsce, odc. 29
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Smardzek w ciemnościach, odc. 35
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Gdzie twoje maniery?, odc. 35
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Straszny nauczyciel, odc. 37
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Łakomczuch, odc. 77
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Królewicz Lupi i króliczek Ząbiczek
-
20:10 - Sąsiedzi - Rura pocztowa, odc. 91
-
20:15 - Zig i Sharko - Ogrodnik Zig, odc. 11
-
20:25 - The Garfield Show - Ostre szkolenie, odc. 28
-
20:45 - Głębia - Na dnie wielkiego wiru śmieci, odc. 61
-
21:10 - Galactik Football - Piratsi, odc. 10
-
21:40 - Prawie nigdy - odc. 5
-
22:15 - Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (106) - Tartak
-
22:40 - Tajna misja - Odc. 17/24 Tajemnica polskiego źrebaka cz. 1
-
23:15 - Tajna misja - Odc. 18/24 Tajemnica polskiego źrebaka cz. 2
-
23:45 - Jak to działa - odc. 9 Telefon
-
00:20 - Zakończenie dnia