Archiwum TVP ABC (2023-05-23)
Wtorek (2023-05-23)
-
05:15 - Domisie - Różowe okulary
-
05:40 - Domisie - Domisiowe czarowanie
-
06:10 - Miś Uszatek - To tylko gałąź, odc. 78
-
06:20 - Pomysłowy wnuczek - Pracowity wiatr odc. 3
-
06:30 - Tata Lew - Biedak i pies, odc. 3
-
06:45 - Przygody Kota Filemona - Kwiecień plecień, odc. 4
-
06:55 - Rodzina Treflików - Rysunek, odc. 48
-
07:05 - Tilda mała mysz - Tilda chce latać, odc. 4
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 53 Skarby Eugeniusza
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Zagubieni, odc. 19
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest aerofagia?, odc. 45
-
07:54 - Koko smoko - Mundek smokiem żarłokiem, odc. 24
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Zachwycający pokaz Bolly’ego, odc. 29
-
08:20 - Ptyś i Bill - Wynoś się z naszej kryjówki, odc. 29
-
08:35 - Pszczółka Maja - Filip ma chandrę, odc. 84
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Popołudnie przed telewizorem, odc. 28
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Naj - naj - lowiec, odc. 29
-
09:30 - Domisie - Wróżka Zębuszka
-
10:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 52, Czochrasy kochają przytulasy
-
10:20 - Żubr Pompik - Do góry nogami, odc. 12
-
10:25 - Agi Bagi - Od dużego do małego, odc. 17
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Dzień u weterynarza, odc. 58
-
10:50 - Świnka Peppa, seria VII - Londyn, odc. 9
-
10:55 - Molang - Bocian, odc. 43
-
11:05 - Bali II - Pierwszy dzień lata, odc. 8
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Bakterie, odc. 9
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Klub przyjaciół / Ptasi Wyspiarzerowie, odc. 95
-
11:55 - Bob budowniczy - Światła, kamera i Leo, odc. 25
-
12:05 - Bob budowniczy - Idol Spychacza, odc. 26
-
12:20 - Super Wings - Na ratunek podniebnej bazie cz. 2, odc. 164
-
12:35 - Super Wings - Muralowy mętlik, odc. 165
-
12:55 - Halo halo! - odc. 106 Trening
-
13:00 - Ugotuj nam bajkę - Nowe szaty cesarza
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Twardy orzech do zgryzienia, odc. 41
-
13:35 - Mała szkoła Helenki - Zachłanny Lenny, odc. 42
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Legenda o Broni Galaktycznej, odc. 33
-
14:10 - Yakari - Wyzwanie Srebrnej Strzały, odc. 93
-
14:20 - Yakari - Pióra radości, odc. 94
-
14:40 - Mocny Mike - Mike na lodzie, odc. 16
-
14:45 - Mocny Mike - Amnezja, odc. 17
-
14:55 - Lego City Adventures - To jest ziemia Harla, odc. 75
-
15:00 - Lego City Adventures - Szybka Shirley, odc. 76
-
15:20 - Mrówki górą! Sekretne życie roślin. - odc. 3 Biedronki
-
15:25 - ALCHEMIK - Tańcząca kukurydza, odc. 119
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Infiltracja nad doliną, odc. 45
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Teo, dziecięcy filozof, odc. 46
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Mów mi Tulzilla, odc. 6
-
16:50 - Sadie Sparks - Lalka, odc. 7
-
17:00 - Mia i ja - Dziwne pływy, odc. 79
-
17:30 - Strażak Sam, seria 9 - Norman czaruje, odc. 5
-
17:40 - Strażak Sam, seria 9 - Wielka ucieczka z wyspy, odc. 6
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Super kwitnienie / Nie tędy droga, odc. 32
-
18:25 - Henrietta - Kłopoty ze świnką, odc. 9
-
18:35 - Henrietta - Henrietta biwakuje, odc. 10
-
18:45 - Ricky Zoom - Niesamowity Don, odc. 84
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Skarb, odc. 25
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Prawdziwe grzybobony, odc. 30
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Sekret pani Patyk, odc. 30
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Sesja zdjęciowa, odc. 32
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Uciekinier, odc. 72
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Lis i kruk, Zając i żółw
-
20:10 - Sąsiedzi - Schody, odc. 86
-
20:15 - Zig i Sharko - Łowca skarbów, odc. 6
-
20:25 - The Garfield Show - Nocny spacer Jona, odc. 24
-
20:45 - Głębia - Trop, odc. 56
-
21:10 - Dreamzzz, próby sennych agentów - Niepełny skład, odc. 9
-
21:40 - Itch - odc. 20
-
22:10 - eMOCje - odc. 66 Uzależnienie od telefonu
-
22:35 - Tajna misja - Odc 7/24 Orły ze Wschodu cz 3
-
23:05 - Tajna misja - Odc 8/24 Orły ze Wschodu cz 4
-
23:40 - Jak to działa - odc. 17 Żarówka
-
00:10 - Zakończenie dnia
Środa (2023-05-24)
-
05:15 - Domisie - Wiosenne porządki
-
05:40 - Domisie - Stara trąbka Strachowyja
-
06:10 - Miś Uszatek - Kiszone ogórki
-
06:15 - Pomysłowy wnuczek - A jednak nie tonie odc. 4
-
06:25 - Tata Lew - Burza, odc. 4
-
06:45 - Przygody Kota Filemona - Kto nie pracuje, odc. 5
-
06:55 - Rodzina Treflików - Magiczna czapeczka, odc. 49
-
07:00 - Tilda mała mysz - Skąd tutaj jajo?, odc. 5
-
07:15 - Przyjaciele - Przemiana
-
07:25 - Halo halo! - odc. 112 Kontuzja
-
07:30 - Wissper - Skaczący Joey, odc. 9
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Zepsuty toster, odc. 20
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest krztusiec?, odc. 46
-
07:54 - Koko smoko - Skarb, odc. 25
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Prawdziwe grzybobony, odc. 30
-
08:20 - Ptyś i Bill - Sekret pani Patyk, odc. 30
-
08:35 - Pszczółka Maja - Przyjaciele z łąki, odc. 85
-
08:45 - Cleo i Cuquin - W opałach, odc. 29
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Podziel się drapaczkiem, odc. 30
-
09:30 - Domisie - Domisiowy zespół naukowy
-
10:00 - Ugotuj nam bajkę - Nowe szaty cesarza
-
10:20 - Żubr Pompik - Polinka i pajęczynka, odc. 13
-
10:25 - Agi Bagi - Gadzina uczy się latać, odc. 18
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Przedszkolny ogródek, odc. 59
-
10:50 - Świnka Peppa, seria VII - Prosta nauka, odc. 10
-
10:55 - Molang - Posąg, odc. 44
-
11:05 - Bali II - Nieporozumienia, odc. 9
-
11:15 - Pamiętnik Florki s.I - Czterolistna koniczyna, odc. 10
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Burza / Strażnik Clifford, odc. 96
-
11:55 - Bob budowniczy - Tu będą smoki, odc. 27
-
12:05 - Bob budowniczy - Dzień przeglądu, odc. 28
-
12:20 - Super Wings - Awantura jak z baśni, odc. 166
-
12:35 - Super Wings - Brakujący rodział, odc. 167
-
12:55 - Halo halo! - odc. 107 Dyscypliny olimpijskie
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - Plastikowa pułapka, odc. 118
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Wycieczka, odc. 43
-
13:35 - Mała szkoła Helenki - Mój przyjaciel ptak, odc. 44
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Tobot kontra Tobot, część pierwsza, odc. 35
-
14:10 - Yakari - Stado bez przywódcy, odc. 95
-
14:20 - Yakari - Yakari kontra Drzewnorogi, odc. 96
-
14:40 - Mocny Mike - Mike na posterunku, odc. 18
-
14:45 - Mocny Mike - W płatkach, odc. 19
-
14:55 - Lego City Adventures - Tak, nie, może, więc, odc. 77
-
15:05 - Lego City Adventures - Grizzled do kwadratu, odc. 78
-
15:20 - Mrówki górą! Sekretne życie roślin. - odc. 4 Łąka w doniczce
-
15:30 - ALCHEMIK - Pożegnanie, odc. 121
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Zaginieni przyjaciele, odc. 47
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Nowy Eden, odc. 48
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Zagubieni w Odysei Kosmicznej, odc. 9
-
16:50 - Sadie Sparks - Eliksir miłości, odc. 8
-
17:05 - Mia i ja - Zelandia, odc. 80
-
17:30 - Strażak Sam, seria 9 - Niebezpieczne wody, odc. 7
-
17:40 - Strażak Sam, seria 9 - Najlepsze nocowanko na świecie, odc. 8
-
18:00 - Strażniczki tęczy - O mały włos / Strefa drona, odc. 33
-
18:25 - Henrietta - Henrietta i zgubione okulary, odc. 11
-
18:30 - Henrietta - Henrietta i utracona moc, odc. 12
-
18:45 - Ricky Zoom - W poszukiwaniu złotych biletów, odc. 41
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Szczęśliwy kamień, odc. 26
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Znikający grzybrostek, odc. 31
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Na zawsze razem, odc. 31
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Misja zoo, odc. 33
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Wielki, zły skorek, odc. 73
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Zabawy ślimaka
-
20:10 - Sąsiedzi - Wiatrak. odc. 87
-
20:20 - Zig i Sharko - Mój bohater Szarko, odc. 7
-
20:25 - The Garfield Show - Klątwa kociego ludu, odc. 25
-
20:45 - Głębia - Zbieg, odc. 57
-
21:10 - Dreamzzz, próby sennych agentów - Ucieczka z koszmaru, odc. 10
-
21:40 - Prawie nigdy - odc. 1
-
22:10 - Moda na rodzinę - odc. 223 Macierzyństwo
-
22:40 - Tajna misja - odc 9/24 Mona Lisa cz 1
-
23:15 - Tajna misja - odc 10/24 Mona Lisa cz 2
-
23:45 - Jak to działa - odc. 13 Radio
-
00:20 - Zakończenie dnia
Czwartek (2023-05-25)
-
05:15 - Domisie - Bazylmen ratuje świat
-
05:40 - Domisie - Rycerskie Domisie
-
06:10 - Miś Uszatek - Pechowe lody, odc. 80
-
06:15 - Pomysłowy wnuczek - Włóczkowy obrazek odc. 5
-
06:25 - Tata Lew - Był sobie raz... , odc. 5
-
06:45 - Przygody Kota Filemona - Rozgrzewka, odc. 6
-
06:55 - Rodzina Treflików - Księżyc, odc. 50
-
07:05 - Tilda mała mysz - Lekarstwo dla Ruperta, odc. 6
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 54 Inny
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Arcydzieło, odc. 21
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest polio?, odc. 47
-
07:53 - Koko smoko - Szczęśliwy kamień, odc. 26
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Znikający grzybrostek, odc. 31
-
08:20 - Ptyś i Bill - Na zawsze razem, odc. 31
-
08:35 - Pszczółka Maja - Biała gorączka czerwonych mrówek, odc. 86
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Wożąc Pelusina, odc. 3
-
09:00 - Wishenpoof - Witajcie w Świecie Życzeń, odc. 1
-
09:30 - Domisie - Ogrodniczką być
-
09:55 - Halo halo! - odc. 113 Zawody lekkoatletyczne
-
10:00 - Zwierzaki Czytaki - Wykrywacz, odc. 119
-
10:20 - Agatka - Agatka i Kurz, odc. 1
-
10:30 - Agi Bagi - Zawody w surfowaniu na liściach, odc. 19
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Kręgle, odc. 60
-
10:55 - Molang - Film, odc. 45
-
11:05 - Bali II - Samolot Telmy, odc. 10
-
11:15 - Pamiętnik Florki s.I - Podróż, odc. 11
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - O psie, który szczekał o pomoc / Kartonowa twierdza, odc. 97
-
11:55 - Bob budowniczy - Muzyczna atrakcja, odc. 29
-
12:05 - Bob budowniczy - Pieszczoszek Koparki, odc. 30
-
12:25 - Super Wings - Zamieszanie z czeskim zegarem, odc. 168
-
12:35 - Super Wings - Pociąg z balonami, odc. 169
-
12:55 - Halo halo! - odc. 108 Koszywówka
-
13:00 - Halo halo! - odc. 115 Slalom
-
13:04 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 56 Zdrowa impreza
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Kto żyw do abordażu, odc. 45
-
13:35 - Mała szkoła Helenki - Tor przeszkód, odc. 46
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Tobot kontra Tobot, część druga, odc. 36
-
14:10 - Yakari - Łowcy pumy, odc. 97
-
14:20 - Yakari - Skrzydlaci goście, odc. 98
-
14:40 - Mocny Mike - Abrakatastrofa, odc. 20
-
14:45 - Mocny Mike - Swędzący obłęd, odc. 21
-
14:55 - Lego City Adventures - Freya od podstaw, odc. 79
-
15:05 - Lego City Adventures - Gdzie, u licha, jest baran Wheeler?, odc. 80
-
15:25 - Mrówki górą! Sekretne życie roślin. - odc. 5 Dżdżownice
-
15:30 - ALCHEMIK - Łóżko z gwoździ, odc. 120
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Wiadomość od zabytku, odc. 49
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Strażnicy historii, zbiórka, odc. 50
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Ledwie cię znaliśmy Bessie, odc. 10
-
16:50 - Sadie Sparks - Kwiatek niewidek, odc. 9
-
17:00 - Mia i ja - Nadchodzi Burza, odc. 81
-
17:30 - Strażak Sam, seria 9 - Wielorybia historia, odc. 9
-
17:40 - Strażak Sam, seria 9 - Leć, leć i jeszcze raz leć, odc. 10
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Kroniki mokradeł / Zguba wydry, odc. 34
-
18:25 - Henrietta - Henrietta ma czkawkę, odc. 13
-
18:35 - Henrietta - Henrietta na wakacjach, odc. 14
-
18:45 - Ricky Zoom - Trajki są super, odc. 42
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Nie ma jak w domu, odc. 27
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Tajemnicza owocnia, odc. 32
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Wolny dzień Jurka, odc. 32
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Misja ratunkowa, odc. 34
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Podstęp, odc. 74
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Lokator
-
20:10 - Sąsiedzi - Naleśniki, odc. 88
-
20:15 - Zig i Sharko - Pod wodą, odc. 8
-
20:25 - The Garfield Show - Glenda i Odessa, odc. 26
-
20:45 - Głębia - Koń trojański, odc. 58
-
21:10 - Galactik Football - Ulubieniec trenera, odc. 7
-
21:40 - Prawie nigdy - odc. 2
-
22:10 - Okrasa łamie przepisy - Kwiaty czarnego bzu
-
22:45 - Tajna misja - Odc 11/24 Mona Lisa cz 3
-
23:15 - Tajna misja - Odc 12/24 Mona Lisa cz 4
-
23:45 - Jak to działa - odc. 12 Nośniki pamięci
-
00:20 - Zakończenie dnia