Archiwum TVP ABC (2023-05-21)
Niedziela (2023-05-21)
-
05:20 - Domisie - Bądź uważny, Domisiu!
-
05:40 - Domisie - Strachowyjowa akademia rysunku
-
06:10 - Miś Uszatek - Sobek, odc. 76
-
06:20 - Pomysłowy wnuczek - Śnieżny pojazd odc. 1
-
06:25 - Tata Lew - Pan Chorobek, odc. 1
-
06:45 - Przygody Kota Filemona - Jak pies z kotem, odc. 2
-
06:55 - Rodzina Treflików - Wehikuł czasu, odc. 46
-
07:05 - Tilda mała mysz - Zimowy sen Ruperta, odc. 2
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 51 Dzień szczęścia
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Przeciąganie liny, odc. 17
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest owsica?, odc. 43
-
07:55 - Topo Gigio - Ultra - Zoe, odc. 29
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Smrodek odorkus, odc. 27
-
08:20 - Ptyś i Bill - To za dużo jak na jednego psa, odc. 27
-
08:35 - Pszczółka Maja - Wyprawa w pole, odc. 82
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Kwiatowa pułapka, odc. 26
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Tyci tyci yeti, odc. 27
-
09:30 - Ziarno - Salon piękności (21.05.2023)
-
10:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 28 GEPARD
-
10:20 - Żubr Pompik - Dziki dzik, odc. 10
-
10:25 - Agi Bagi - Chwasty, odc. 15
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Zlot dinozaurów, odc. 56
-
10:50 - Świnka Peppa, seria VII - Dyniowy konkurs, odc. 7
-
10:55 - Molang - Klucze, odc. 41
-
11:05 - Bali II - Miejskie safari, odc. 6
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Dobry przykład, odc. 7
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Idealne urodziny / Witaj na wyspie, Natalie Chan!, odc. 93
-
11:55 - Bob budowniczy - Prezent dla Boba, odc. 21
-
12:05 - Bob budowniczy - Park dinozaurów, odc. 22
-
12:20 - Super Wings - Sprzątanie w oceanie, odc. 160
-
12:35 - Super Wings - Teatr lalek Papier Rangers, odc. 161
-
12:55 - Ale talent - Ozdoby z masy piaskowej
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 52, Czochrasy kochają przytulasy
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Safari, odc. 37
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Wyjątkowy zawodnik, odc. 38
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Poranna walka, odc. 31
-
14:10 - Yakari - Droga na równinę, odc. 89
-
14:20 - Yakari - Mały Bizon na drzewie, odc. 90
-
14:40 - Mocny Mike - Aj, aj, aj, telefon, odc. 12
-
14:45 - Mocny Mike - Agent 000, odc. 13
-
14:55 - Lego City Adventures - Mocne wrażenia, odc. 71
-
15:05 - Lego City Adventures - Dobry, zły i żółwie, odc. 72
-
15:20 - Mrówki górą! Sekretne życie roślin. - odc. 1 Pszczoły
-
15:30 - ALCHEMIK - Środek ciężkości, odc. 117
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Fragmenty astrolabium na zabytku, odc. 41
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Miecz Akbara Wielkiego, odc. 42
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Superklasa kontra ZC, odc. 4
-
16:50 - Sadie Sparks - Bransoletka, odc. 5
-
17:00 - Mia i ja - Wielki sen, odc. 77
-
17:30 - Strażak Sam, seria 9 - Morskie opowieści, odc. 1
-
17:40 - Strażak Sam, seria 9 - Wielka urodzinowa bitwa, odc. 2
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Wielki wykop / Katalogowa katastrofa, odc. 30
-
18:25 - Henrietta - Henrietta i zawody sportowe, odc. 26
-
18:35 - Henrietta - Henrietta i wrony, odc. 6
-
18:45 - Ricky Zoom - Trójkołowiec Pete, odc. 82
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Express Kokosa, odc. 23
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Kompost na wynos, odc. 28
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Duch, odc. 28
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Dźwięk przyjaźni, odc. 30
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Powiedziałem to?, odc. 70
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Duże troski małych zwierzątek. Wiewiórka, co porównywała sie z innymi
-
20:10 - Sąsiedzi - Skalniak, odc. 84
-
20:20 - Zig i Sharko - Bezpieczeństwo najważniejsze, odc. 4
-
20:25 - The Garfield Show - Robot, odc. 22
-
20:45 - Głębia - Najcenniejszy, odc. 54
-
21:10 - Dreamzzz, próby sennych agentów - Oszustwo, odc. 7
-
21:40 - Itch - odc. 18
-
22:05 - Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (77) Azja
-
22:35 - Tajna misja - Odc 3/24 Noc spadającej gwiazdy cz 3
-
23:10 - Tajna misja - Odc 4/24 Noc spadającej gwiazdy cz 4
-
23:40 - Jak to działa - odc. 20 Internet
Poniedziałek (2023-05-22)
-
05:15 - Domisie - Domisie modnisie
-
05:40 - Domisie - Kartonowe cuda
-
06:10 - Miś Uszatek - Imieniny, odc. 77
-
06:15 - Pomysłowy wnuczek - Biblioteka odc. 2
-
06:25 - Tata Lew - Czym jest miłość, odc. 2
-
06:45 - Przygody Kota Filemona - Niespodzianka
-
06:55 - Rodzina Treflików - Królewna, odc. 47
-
07:00 - Tilda mała mysz - Tilda ma pecha, odc. 3
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 52 Żart
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Duch, odc. 18
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest tężec?, odc. 44
-
07:53 - Koko smoko - Express Kokosa, odc. 23
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Kompost na wynos, odc. 28
-
08:20 - Ptyś i Bill - Duch, odc. 28
-
08:35 - Pszczółka Maja - Orchiróża, odc. 83
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Wypadek, odc. 27
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Góra Zadymka, odc. 28
-
09:30 - Domisie - Baloniki
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 197
-
10:20 - Żubr Pompik - Meszki, odc. 11
-
10:25 - Agi Bagi - Bąbelkowa plaga, odc. 16
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Bal superbohaterów, odc. 57
-
10:50 - Świnka Peppa, seria VII - Muzyczne obrazy, odc. 8
-
10:55 - Molang - Latarnia, odc. 42
-
11:05 - Bali II - Kto wygrał?, odc. 7
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Balet, odc. 8
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Dorośli / Na fotografii, odc. 94
-
11:55 - Bob budowniczy - Ćwierć maraton, odc. 23
-
12:05 - Bob budowniczy - Końcowa stacja, odc. 24
-
12:20 - Super Wings - Mongolskie koła, odc. 162
-
12:35 - Super Wings - Na ratunek podniebnej bazie cz. 1, odc. 163
-
12:55 - Halo halo! - odc. 105 Skoki
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 16 Mowa zwierząt
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Nie tak szybko, Klaro, odc. 39
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Fałszywy alarm!, odc. 40
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Wejście Mistrza Broni, odc. 32
-
14:10 - Yakari - Yakari i Wielka Stopa, odc. 91
-
14:20 - Yakari - Tajemnicza skała, odc. 92
-
14:40 - Mocny Mike - Co za cyrk, odc. 14
-
14:45 - Mocny Mike - Podwójny Mike, odc. 15
-
14:55 - Lego City Adventures - Dzień z Dreadem, odc. 73
-
15:05 - Lego City Adventures - Pan Produci kupuje farmę, odc. 74
-
15:20 - Mrówki górą! Sekretne życie roślin. - odc. 2 Szczypiorek
-
15:30 - ALCHEMIK - Czarne węże z cukru, odc. 118
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Narodziny kowala, odc. 43
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Przeszłość Indiany, odc. 44
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Pewnej ciemnej nocy, odc. 5
-
16:50 - Sadie Sparks - Faraon, odc. 6
-
17:00 - Mia i ja - Ostatnie starcie, odc. 78
-
17:30 - Strażak Sam, seria 9 - Szalone toczenie sera, odc. 3
-
17:40 - Strażak Sam, seria 9 - Trema, odc. 23
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Festiwal Prestona / Wędrówka węży, odc. 31
-
18:25 - Henrietta - Henrietta sprząta, odc. 7
-
18:35 - Henrietta - Henrietta i rój pszczół, odc. 8
-
18:45 - Ricky Zoom - Goglerka, odc. 83
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Mundek smokiem żarłokiem, odc. 24
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Zachwycający pokaz Bolly’ego, odc. 29
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Wynoś się z naszej kryjówki, odc. 29
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Wyjątkowy wieczór, odc. 31
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Na pomoc dębowi, odc. 71
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Jeż Nikoś. Początek
-
20:10 - Sąsiedzi - Rodeo, odc. 85
-
20:20 - Zig i Sharko - Burza, odc. 5
-
20:25 - The Garfield Show - Wysoka waga, odc. 23
-
20:45 - Głębia - Małe kłopoty, odc. 55
-
21:10 - Dreamzzz, próby sennych agentów - Szersza perspektywa, odc. 8
-
21:40 - Itch - odc. 19
-
22:05 - Rok w ogrodzie
-
22:25 - Rok w ogrodzie Extra
-
22:45 - Tajna misja - Odc 5/24 Orły ze Wschodu cz 1
-
23:15 - Tajna misja - Odc 6/24 Orły ze Wschodu cz 2
-
23:45 - Jak to działa - odc. 18 Zdalne sterowanie
-
00:20 - Zakończenie dnia
Wtorek (2023-05-23)
-
05:15 - Domisie - Różowe okulary
-
05:40 - Domisie - Domisiowe czarowanie
-
06:10 - Miś Uszatek - To tylko gałąź, odc. 78
-
06:20 - Pomysłowy wnuczek - Pracowity wiatr odc. 3
-
06:30 - Tata Lew - Biedak i pies, odc. 3
-
06:45 - Przygody Kota Filemona - Kwiecień plecień, odc. 4
-
06:55 - Rodzina Treflików - Rysunek, odc. 48
-
07:05 - Tilda mała mysz - Tilda chce latać, odc. 4
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 53 Skarby Eugeniusza
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Zagubieni, odc. 19
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest aerofagia?, odc. 45
-
07:54 - Koko smoko - Mundek smokiem żarłokiem, odc. 24
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Zachwycający pokaz Bolly’ego, odc. 29
-
08:20 - Ptyś i Bill - Wynoś się z naszej kryjówki, odc. 29
-
08:35 - Pszczółka Maja - Filip ma chandrę, odc. 84
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Popołudnie przed telewizorem, odc. 28
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Naj - naj - lowiec, odc. 29
-
09:30 - Domisie - Wróżka Zębuszka
-
10:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 52, Czochrasy kochają przytulasy
-
10:20 - Żubr Pompik - Do góry nogami, odc. 12
-
10:25 - Agi Bagi - Od dużego do małego, odc. 17
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Dzień u weterynarza, odc. 58
-
10:50 - Świnka Peppa, seria VII - Londyn, odc. 9
-
10:55 - Molang - Bocian, odc. 43
-
11:05 - Bali II - Pierwszy dzień lata, odc. 8
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Bakterie, odc. 9
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Klub przyjaciół / Ptasi Wyspiarzerowie, odc. 95
-
11:55 - Bob budowniczy - Światła, kamera i Leo, odc. 25
-
12:05 - Bob budowniczy - Idol Spychacza, odc. 26
-
12:20 - Super Wings - Na ratunek podniebnej bazie cz. 2, odc. 164
-
12:35 - Super Wings - Muralowy mętlik, odc. 165
-
12:55 - Halo halo! - odc. 106 Trening
-
13:00 - Ugotuj nam bajkę - Nowe szaty cesarza
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Twardy orzech do zgryzienia, odc. 41
-
13:35 - Mała szkoła Helenki - Zachłanny Lenny, odc. 42
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Legenda o Broni Galaktycznej, odc. 33
-
14:10 - Yakari - Wyzwanie Srebrnej Strzały, odc. 93
-
14:20 - Yakari - Pióra radości, odc. 94
-
14:40 - Mocny Mike - Mike na lodzie, odc. 16
-
14:45 - Mocny Mike - Amnezja, odc. 17
-
14:55 - Lego City Adventures - To jest ziemia Harla, odc. 75
-
15:00 - Lego City Adventures - Szybka Shirley, odc. 76
-
15:20 - Mrówki górą! Sekretne życie roślin. - odc. 3 Biedronki
-
15:25 - ALCHEMIK - Tańcząca kukurydza, odc. 119
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Infiltracja nad doliną, odc. 45
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Teo, dziecięcy filozof, odc. 46
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Mów mi Tulzilla, odc. 6
-
16:50 - Sadie Sparks - Lalka, odc. 7
-
17:00 - Mia i ja - Dziwne pływy, odc. 79
-
17:30 - Strażak Sam, seria 9 - Norman czaruje, odc. 5
-
17:40 - Strażak Sam, seria 9 - Wielka ucieczka z wyspy, odc. 6
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Super kwitnienie / Nie tędy droga, odc. 32
-
18:25 - Henrietta - Kłopoty ze świnką, odc. 9
-
18:35 - Henrietta - Henrietta biwakuje, odc. 10
-
18:45 - Ricky Zoom - Niesamowity Don, odc. 84
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Skarb, odc. 25
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Prawdziwe grzybobony, odc. 30
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Sekret pani Patyk, odc. 30
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Sesja zdjęciowa, odc. 32
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Uciekinier, odc. 72
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Lis i kruk, Zając i żółw
-
20:10 - Sąsiedzi - Schody, odc. 86
-
20:15 - Zig i Sharko - Łowca skarbów, odc. 6
-
20:25 - The Garfield Show - Nocny spacer Jona, odc. 24
-
20:45 - Głębia - Trop, odc. 56
-
21:10 - Dreamzzz, próby sennych agentów - Niepełny skład, odc. 9
-
21:40 - Itch - odc. 20
-
22:10 - eMOCje - odc. 66 Uzależnienie od telefonu
-
22:35 - Tajna misja - Odc 7/24 Orły ze Wschodu cz 3
-
23:05 - Tajna misja - Odc 8/24 Orły ze Wschodu cz 4
-
23:40 - Jak to działa - odc. 17 Żarówka
-
00:10 - Zakończenie dnia