Archiwum TVP ABC (2023-05-17)
Środa (2023-05-17)
-
05:10 - Domisie - Szalik dla cioci Domisi
-
05:35 - Domisie - Sójka kłamczucha
-
06:05 - Miś Uszatek - Kto zawinił?
-
06:15 - Eliasz i Pistulka - odc. 2 - Kukułka
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 7 - Dziadek
-
06:55 - Rodzina Treflików - Pułapka, odc. 42
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 118
-
07:15 - Przyjaciele - Poszukiwacze zaginionej stonogi
-
07:30 - Strażak Sam, seria 8 - Wielkie ratowanie świnki morskiej, odc. 7
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Kapelusz, odc. 13
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest malaria?, odc. 39
-
07:54 - Koko smoko - Superdziecko, odc. 19
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Skarb Grzybniaka, odc. 23
-
08:20 - Ptyś i Bill - Polowanie na kość, odc. 23
-
08:35 - Pszczółka Maja - Niespodzianka dla Mai, odc. 78
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Pierwszy dzień wiosny, odc. 22
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Urodzinowe przyjęcie Tru, odc. 23
-
09:30 - Domisie - Sójka podróżniczka
-
10:00 - Ugotuj nam bajkę - Tomcio Paluch
-
10:20 - Żubr Pompik - Zapach wiosny, odc. 6
-
10:25 - Agi Bagi - Gdzie są pszczółki, odc. 11
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Jadłodajnia, odc. 2
-
10:50 - Świnka Peppa, seria VII - Żyrafa Gerald, odc. 3
-
10:55 - Molang - Piłkarz, odc. 37
-
11:05 - Bali II - Czyja to rakieta?, odc. 2
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Skarby, odc. 3
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Okulary są fajne / Nowa opiekunka, odc. 89
-
11:55 - Bob budowniczy - Ścieżka zdrowia, odc. 13
-
12:05 - Bob budowniczy - Taneczny błysk, odc. 14
-
12:20 - Super Wings - Bułgarski miód, odc. 152
-
12:35 - Super Wings - Ubłocony uszczęśliwiony, odc. 153
-
12:55 - Ale talent - odc. 17 Labirynt integracyjny
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - Misja smok, odc. 115
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Rycerz ogrodnikiem, odc. 29
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Jeszcze raz, Sir Ryśku, odc. 30
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Oddział Chaos robi hałas, odc. 27
-
14:10 - Yakari - Ucieczka Kozy, odc. 81
-
14:20 - Yakari - Siedem ognisk, odc. 82
-
14:40 - Mocny Mike - Aport, odc. 4
-
14:45 - Mocny Mike - Robot atakuje, odc. 5
-
14:55 - Lego City Adventures - Awantury u góry, odc. 63
-
15:05 - Lego City Adventures - Kim jest Ludmiła Ersatz?, odc. 64
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Acetylen, odc. 25
-
15:30 - ALCHEMIK - Łóżko z gwoździ, odc. 120
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Cienie nad kambodżańską świątynią, odc. 33
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Obrońca zabytków kontra łowca zabytków, odc. 34
-
16:20 - Gormiti - Bohaterowie Serca. Część pierwsza, odc. 77
-
16:30 - Gormiti - Bohaterowie Serca. Część druga, odc. 78
-
16:50 - Sadie Sparks - Nos, odc. 1
-
17:00 - Mia i ja - Ziggo się wyprowadza, odc. 73
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Król gór, odc. 19
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Ach te widoki, odc. 20
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Olbrzymi problem / Pszczoło - podobna Lavender, odc. 26
-
18:25 - Pola i Piotruś - Porządki w zabawkach, odc. 11
-
18:35 - Pola i Piotruś - Kontuzje Ropucha, odc. 12
-
18:45 - Ricky Zoom - Urodzinowy Tort, odc. 78
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Dziki i wolny, odc. 20
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Świeć, Lilit, świeć, odc. 24
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Kolacja za piosenkę, odc. 24
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Największy skarb, odc. 26
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Nowa uczennica, odc. 66
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Rymowanki na niepogodę
-
20:10 - Sąsiedzi - Zapchany zlew, odc. 80
-
20:20 - Zig i Sharko - Wizyta Posejdona, odc. 78
-
20:25 - The Garfield Show - Zawody dla zwierząt, odc. 18
-
20:45 - Głębia - Jeszcze Więcej Piorunów i Błyskawic, odc. 50
-
21:15 - Galactik Football - Mecz rewanżowy, odc. 9
-
21:40 - Itch - odc. 14
-
22:10 - Moda na rodzinę - odc. 222 Dziecko na wakacjach
-
22:40 - Tajemnica Sagali - odc. 9/14 - Pojedynek magów
-
23:15 - Tajemnica Sagali - odc. 10/14 - Czarny Książę
-
23:45 - Jak to działa - odc. 24 Trąba powietrzna
-
00:15 - Zakończenie dnia
Czwartek (2023-05-18)
-
05:15 - Domisie - Niech będzie zgoda!
-
05:40 - Domisie - Domisiowe domy i domki
-
06:10 - Miś Uszatek - Wesołe miasteczko, odc. 73
-
06:15 - Eliasz i Pistulka - odc. 3 - Czarodziejski tłuczek
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 8 - Królestwo za królewnę
-
06:55 - Rodzina Treflików - Kolekcjoner, odc. 43
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 119
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 49 Bzdurka
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Łódeczki, odc. 14
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest gruźlica?, odc. 40
-
07:55 - Koko smoko - Dziki i wolny, odc. 20
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Świeć, Lilit, świeć, odc. 24
-
08:20 - Ptyś i Bill - Kolacja za piosenkę, odc. 24
-
08:35 - Pszczółka Maja - Nareszcie wakacje!, odc. 79
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Sto lat!, odc. 23
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Dzień szczęśliwych serc, odc. 24
-
09:30 - Domisie - Zapomniane gry i zabawy
-
10:00 - Zwierzaki Czytaki - Szef wszystkich szefów, odc. 116
-
10:20 - Żubr Pompik - Smaki, odc. 7
-
10:25 - Agi Bagi - Spadająca gwiazda, odc. 12
-
10:45 - Świnka Peppa, seria IX - Spływ kajakowy, odc. 53
-
10:50 - Świnka Peppa, seria VII - Taksówka Pani Królik, odc. 4
-
10:55 - Molang - Robot, odc. 38
-
11:05 - Bali II - Awaria, odc. 3
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Fasolka, odc. 4
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Poszukiwacze szczęśliwej monety / Dzień na wspak, odc. 90
-
11:55 - Bob budowniczy - Quiz dla speca, odc. 15
-
12:05 - Bob budowniczy - Zima wiosną, odc. 16
-
12:20 - Super Wings - Jajokolosy Noah, odc. 154
-
12:35 - Super Wings - Zobaczyć UFO, odc. 155
-
12:55 - Ale talent - odc. 18 Kolorowe bransoletki z drucika
-
13:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 55 Dieta małego sportowca
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Graj muzyczko, graj, odc. 31
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Małe dzieło sztuki, odc. 32
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Jurek i Gra o Życie, odc. 28
-
14:10 - Yakari - Skarb wielkiej wagi, odc. 83
-
14:20 - Yakari - Ogień spod ziemi, odc. 84
-
14:40 - Mocny Mike - Detektyw Mike, odc. 6
-
14:45 - Mocny Mike - Powrót Kuraka, odc. 7
-
14:55 - Lego City Adventures - Kryzys w Bazie Księżycowej: Momentus!, odc. 65
-
15:05 - Lego City Adventures - Pirat drogowy, odc. 66
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Ciśnienie atmosferyczne, odc. 26
-
15:30 - ALCHEMIK - Ciekły tlen, odc. 115
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Nasiono życia, odc. 35
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Skok na diamentowe berło, odc. 36
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Pierwszy dzień w szkole, odc. 1
-
16:50 - Sadie Sparks - Szybko, szybko, odc. 2
-
17:05 - Mia i ja - Powrót do Kryształowej Jaskini, odc. 74
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Wielki koncert, odc. 5
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Babski wieczór, odc. 22
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Na ratunek wodorostom / Góra lodowa, odc. 27
-
18:25 - Pola i Piotruś - Piżamowy dzień, odc. 13
-
18:35 - Pola i Piotruś - Śmieszne kapelusze, odc. 14
-
18:45 - Ricky Zoom - Moto - pogotowie, odc. 79
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Co za dużo, to niezdrowo, odc. 21
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Wróżbita Mush - Mush, odc. 25
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Bill przyszłość ci powie, odc. 25
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Galaretowe gluty, odc. 27
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Odmieniony Szymek, odc. 67
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Kury, czyli krótka historia o wspólnocie
-
20:10 - Sąsiedzi - Płot, odc. 81
-
20:20 - Zig i Sharko - Witamy na pokładzie, odc. 1
-
20:25 - The Garfield Show - Pasujący pupilek, odc. 19
-
20:45 - Głębia - Lemuria, odc. 51
-
21:10 - Galactik Football - Piratsi, odc. 10
-
21:40 - Itch - odc. 15
-
22:10 - Okrasa łamie przepisy - Smak pędów sosny
-
22:40 - Tajemnica Sagali - odc. 11/14 - Najkrótszy dzień
-
23:10 - Tajemnica Sagali - odc. 12/14 - Kamień Saturna
-
23:40 - Jak to działa - odc. 23 Zegar
-
00:15 - Zakończenie dnia
Piątek (2023-05-19)
-
05:10 - Domisie - Jabłka samo zdrowie!
-
05:35 - Domisie - Ptasia misja
-
06:05 - Miś Uszatek - Wrotki, odc. 74
-
06:15 - Eliasz i Pistulka - odc. 4 - Zemsta Skarbnika
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 9 - Birbonek
-
06:55 - Rodzina Treflików - Morele, odc. 44
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 120
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 50 Przepis
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Laurka dla babci, odc. 15
-
07:53 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalenie migdałków, odc. 41
-
07:50 - Koko smoko - Co za dużo, to niezdrowo, odc. 21
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Wróżbita Mush - Mush, odc. 25
-
08:20 - Ptyś i Bill - Bill przyszłość ci powie, odc. 25
-
08:35 - Pszczółka Maja - Rozkaz!, odc. 80
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Nauka jazdy, odc. 24
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Wielkie zielone hop, odc. 25
-
09:30 - Domisie - Wielka paczka
-
10:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 55 Dieta małego sportowca
-
10:20 - Żubr Pompik - Barwy ochronne, odc. 8
-
10:25 - Agi Bagi - Wielki hałas, odc. 13
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Wakacje, odc. 54
-
10:55 - Molang - Gra w rugby, odc. 39
-
11:05 - Bali II - Co z tego wyrośnie?, odc. 4
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Poważna sprawa, odc. 5
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Za dużo zwierzaków / Clifford zupełnie sam, odc. 91
-
11:55 - Bob budowniczy - Niesforne pingwiny, odc. 17
-
12:05 - Bob budowniczy - Dziki zachód, odc. 18
-
12:20 - Super Wings - Owocowa zabawa, odc. 156
-
12:35 - Super Wings - Sukienka dla lalki, odc. 157
-
12:55 - Ale talent - odc. 19 Makaronowa girlanda
-
13:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 27 HIPOPOTAM
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Niepewna Królewna, odc. 33
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Wszystko na swoim miejscu, odc. 34
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Tyranozaur w mieście, odc. 29
-
14:10 - Yakari - Jak brat z bratem, odc. 85
-
14:20 - Yakari - Gdy niedźwiedź nie może zasnąć, odc. 86
-
14:40 - Mocny Mike - Kotoszop, odc. 8
-
14:45 - Mocny Mike - Elektryczne żółwie, odc. 9
-
14:55 - Lego City Adventures - Podział, odc. 67
-
15:05 - Lego City Adventures - Granita trojańska, odc. 68
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Efekt żyroskopowy, odc. 27
-
15:30 - ALCHEMIK - Sód w wodzie, odc. 116
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Pan X, podejrzany, odc. 37
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Pan X, pułapka, odc. 38
-
16:20 - Bohaterska superklasa - Sztuka kradzieży, odc. 2
-
16:50 - Sadie Sparks - Nocna tęcza, odc. 3
-
17:00 - Mia i ja - Napaść na Mroczny Zamek, odc. 75
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Fajerwerki w ogniu, odc. 23
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Przechytrzyć lisa, odc. 24
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Karmnik dla ptaków / Kiedy robi się gorąco, odc. 28
-
18:25 - Henrietta - Henrietta czeka na listonosza, odc. 1
-
18:35 - Henrietta - Henrietta i wielka pomoc, odc. 2
-
18:45 - Ricky Zoom - Zabawa w moto - chowanego!, odc. 80
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Jabłko niezgody, odc. 22
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Kropka w kropce, odc. 26
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Jak pies z kotem, odc. 26
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Romeo Bob i Julia, odc. 28
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Gucio strzeże ula, odc. 68
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Kotociaki. Agencja Dobrych Uczynków
-
20:10 - Sąsiedzi - Kosiarka, odc. 82
-
20:15 - Zig i Sharko - Daddy cool, odc. 2
-
20:25 - The Garfield Show - Fartowny kot, odc. 20
-
20:45 - Głębia - Berło, odc. 52
-
21:10 - Galactik Football - Profesor, odc. 11
-
21:40 - Itch - odc. 16
-
22:10 - Perły Bałtyku - Zalew Szczeciński - ptasi raj
-
22:40 - Tajemnica Sagali - odc. 13/14 - Labirynt snów
-
23:10 - Tajemnica Sagali - odc. 14/14 - Wszystkie części mocy
-
23:40 - Jak to działa - odc. 22 Energia
-
00:15 - Zakończenie dnia