Archiwum TVP ABC (2023-05-13)
Sobota (2023-05-13)
-
05:20 - Domisie - Każda gra ma swoje zasady
-
05:40 - Domisie - Apetyt na frytki
-
06:10 - Miś Uszatek - Piesek
-
06:15 - Ferdynand Wspaniały - odc. 5/7 - Na plaży
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 3 - Pierwsze loty za płoty
-
06:55 - Rodzina Treflików - Perełka, odc. 38
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 114
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 79 Pożegnanie jesieni
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Obowiązki, odc. 9
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest udar słoneczny?, odc. 35
-
07:54 - Koko smoko - Maxi - kłopot z Maxi Mu, odc. 16
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Taniec węża, odc. 19
-
08:20 - Ptyś i Bill - Fast food, odc. 19
-
08:35 - Pszczółka Maja - Podstęp, odc. 74
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Zakochany duch, odc. 18
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Szalone życzenie, odc. 19
-
09:30 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 55 Dieta małego sportowca
-
09:40 - Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - odc. 3 Litera C, cyfra 3
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 196
-
10:20 - Żubr Pompik - Liście, odc. 2
-
10:30 - Agi Bagi - Korytarze gadziny, odc. 7
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Latające dyski, odc. 48
-
10:55 - Molang - Szczeniak, odc. 33
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Ogród dziadka odc. 8
-
11:10 - Kuba i Śruba - Pięciu rozbójników, odc. 12
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Wataha dzikich wilków / Wielka niespodzianka, odc. 85
-
11:55 - Bob budowniczy - Koparka łamie zasady, odc. 5
-
12:05 - Bob budowniczy - Bob Odważny, odc. 6
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Poszukiwanie skarbów w Peru, odc. 40
-
12:35 - Super Wings - Kolorowe Alpaki, odc. 145
-
12:55 - Ale talent - odc. 13 Wieszak ze starych zabawek
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - Wyprawa na biegun, odc. 114
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Straszny piknik, odc. 21
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Bajkowi przyjaciele, odc. 22
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Skarb kapitana Rudobrodego, część pierwsza, odc. 22
-
14:10 - Yakari - Jaja węża, odc. 73
-
14:20 - Yakari - Pelikan i poławiacze ryb, odc. 74
-
14:40 - Pat i świat - Przyjęcie z piniatą, odc. 68
-
14:45 - Pat i świat - Rycerz Pat, odc. 69
-
14:55 - Lego City Adventures - Moja fajowa ciocia Freya, odc. 55
-
15:05 - Lego City Adventures - Poszukiwania krowy, odc. 56
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Miedź w acetonie, odc. 35
-
15:30 - ALCHEMIK - Łóżko z gwoździ, odc. 120
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Pieczęć gniewu, odc. 25
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Dziewczyna, która chciała zostać rycerzem, odc. 26
-
16:25 - Gormiti - Podwodny Trek, odc. 69
-
16:35 - Gormiti - Dziwny Eron, odc. 70
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Natchnienie, odc. 49
-
17:00 - Mia i ja - Bluebardo w tarapatach, odc. 69
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Uciekający pociąg, odc. 11
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Potwór z Pontypandyness, odc. 12
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Koralowa katastrofa / Śnieżne kłopoty, odc. 22
-
18:25 - Pola i Piotruś - Kosmiczni odkrywcy, odc. 41
-
18:35 - Pola i Piotruś - Gol, odc. 42
-
18:45 - Ricky Zoom - Scoot Dżety, odc. 74
-
19:00 - Wieczorynka - Przyjaciele - Poszukiwacze zaginionej stonogi
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Zwabić słowika, odc. 20
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Prezent, odc. 20
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Serlock Holmes, odc. 22
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Zachłanne żaby, odc. 62
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Małe przygody Antka i Amelki. Taksówka
-
20:10 - Sąsiedzi - Kamera, odc. 76
-
20:15 - Zig i Sharko - Chmura, odc. 74
-
20:25 - The Garfield Show - Rozpaczliwe poszukiwania Pooky'ego, odc. 14
-
20:45 - Głębia - Jednorożec, odc. 46
-
21:10 - Galactik Football - Kapitan, odc. 5
-
21:40 - Itch - odc. 10
-
22:10 - Okrasa łamie przepisy - Ryby na wiosennym grillu
-
22:40 - Tajemnica Sagali - odc. 1/14 - Mały czarodziej
-
23:15 - Tajemnica Sagali - odc. 2/14 - Magiczny kamień
-
23:45 - Jak to działa - odc. 29 Szyfrowanie
-
00:15 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-05-14)
-
05:20 - Domisie - Huśtawka
-
05:35 - Domisie - Jakoś sobie poradzimy
-
06:10 - Miś Uszatek - Ciekawscy
-
06:15 - Ferdynand Wspaniały - odc. 6/7 - Wystawa psów
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 4 - Gdzie jest moja mama
-
06:55 - Rodzina Treflików - Obcy, odc. 39
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 115
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 46 ZŁOTA RĄCZKA
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Gwizdanie, odc. 10
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest wścieklizna?, odc. 36
-
07:55 - Topo Gigio - Serlock Holmes, odc. 22
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Zwabić słowika, odc. 20
-
08:20 - Ptyś i Bill - Prezent, odc. 20
-
08:35 - Pszczółka Maja - Podarunek z wysoka, odc. 75
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Dzień z pszczołami, odc. 19
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Problematyczny mech, odc. 20
-
09:30 - Ziarno - JAK CZŁOWIEK Z CZŁOWIEKIEM (14.05.2023)
-
10:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 27 HIPOPOTAM
-
10:20 - Żubr Pompik - Śnieżyca, odc. 3
-
10:30 - Agi Bagi - Zgubione jajo, odc. 8
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Ćwiczenia dla dzieci, odc. 49
-
10:55 - Molang - Podziemny spacer, odc. 34
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Rozbitkowie odc. 9
-
11:10 - Kuba i Śruba - Czarnoksiężnik, odc. 13
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Taniec jak z książki / Ząb Tuckera, odc. 86
-
11:55 - Bob budowniczy - Domek na drzewie, odc. 7
-
12:05 - Bob budowniczy - Koty i psy, odc. 8
-
12:25 - Super Wings - Festiwal świateł, odc. 146
-
12:35 - Super Wings - Płomień z fabryki samochodów, odc. 147
-
12:55 - Ale talent - odc. 14 Patyczkowa układanka
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 51, Powrót stwora wielkobrzusiora
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Lekcja żablablańskiego, odc. 23
-
13:35 - Mała szkoła Helenki - Zabawa w pociągi, odc. 24
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Skarb kapitana Rudobrodego, część druga, odc. 23
-
14:10 - Yakari - Wielkie gniazdo, odc. 75
-
14:20 - Yakari - Śladami giganta, odc. 76
-
14:40 - Pat i świat - Dzień bez wytchnienia, odc. 70
-
14:45 - Pat i świat - Ptasi bufet, odc. 71
-
14:55 - Lego City Adventures - Miasto kaskaderów, odc. 57
-
15:05 - Lego City Adventures - Ojcowie i ziomkowie, odc. 58
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Korozja. Turbordza! odc. 22
-
15:30 - ALCHEMIK - Białe bańki, odc. 112
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Tajemnica katedry, odc. 27
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Narodziny rycerki, odc. 28
-
16:20 - Gormiti - Kontrola pływów, odc. 71
-
16:35 - Gormiti - Mini Trek, odc. 72
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Plotka, odc. 50
-
17:00 - Mia i ja - Olbrzymi motyl, odc. 70
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Za dobre chęci Dilys, odc. 13
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Przechytrzyć lisa, odc. 24
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Żółw i dziedziczka / Zabagnianie, odc. 23
-
18:25 - Pola i Piotruś - Straszne historie, odc. 43
-
18:35 - Pola i Piotruś - Nie piłka, odc. 44
-
18:45 - Ricky Zoom - Motorek z Woodland, odc. 75
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Kokos lata, odc. 17
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Niemożliwa niespodzianka, odc. 21
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Siła wyobraźni, odc. 21
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Przewodnicząca szkoły, odc. 23
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Ważka pocztowa, odc. 63
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Rikuś
-
20:10 - Sąsiedzi - Karuzela, odc. 77
-
20:15 - Zig i Sharko - Kapitański wieczór, odc. 75
-
20:25 - The Garfield Show - Klątwa wilko - psiaka, odc. 15
-
20:45 - Głębia - Fala Fioletowej Zagłady, odc. 47
-
21:10 - Galactik Football - Drugi wiatr, odc. 6
-
21:40 - Itch - odc. 11
-
22:10 - Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (76) Kosmici
-
22:43 - Tajemnica Sagali - odc. 3/14 - Wtajemniczeni
-
23:10 - Tajemnica Sagali - odc. 4/14 - Trzecia część mocy
-
23:40 - Jak to działa - odc. 28 Roboty
-
00:10 - Zakończenie dnia
Poniedziałek (2023-05-15)
-
05:10 - Domisie - Pyszałek Strachowyj
-
05:35 - Domisie - Gdzie to się schowało?
-
06:05 - Miś Uszatek - Robota na drutach, odc 70
-
06:15 - Ferdynand Wspaniały - odc. 7/7 - Myśliwski bigos
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 5 - Czarny
-
06:55 - Rodzina Treflików - Chińszczyzna, odc. 40
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 116
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 47 EKIPA RATUNKOWA
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Apsik!, odc. 11
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest denga?, odc. 37
-
07:54 - Koko smoko - Kokos lata, odc. 17
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Niemożliwa niespodzianka, odc. 21
-
08:20 - Ptyś i Bill - Siła wyobraźni, odc. 21
-
08:35 - Pszczółka Maja - Ślinek w tarapatach, odc. 76
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Projekt Tete, odc. 20
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Gdzie jest Kłębuszka?, odc. 21
-
09:30 - Domisie - Domisie grzecznisie
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 196
-
10:20 - Żubr Pompik - Smutek, odc. 4
-
10:25 - Agi Bagi - Susza i powódź, odc. 9
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Małe samochody, odc. 50
-
10:55 - Molang - Hotel, odc. 35
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Grzybobranie odc. 10
-
11:10 - Pamiętnik Florki s.I - Jeziorko, odc. 1
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Marsz morskich żółwi / Wiewiórkowa sytuacja, odc. 87
-
11:55 - Bob budowniczy - Całkowita przemiana warsztatu, odc. 9
-
12:05 - Bob budowniczy - Spychacz na lodzie, odc. 10
-
12:20 - Super Wings - Ciuchcia dla szympansów, odc. 148
-
12:35 - Super Wings - Śniegowa księżniczka, odc. 149
-
12:55 - Ale talent - odc. 15 Tapeta z własnym wzorem
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 34 Pięknym warto być od środka
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Sir Rysiek nie zrobi wszystkiego, odc. 25
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Działajmy w zgodzie z naturą, odc. 26
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Muskuł i Bestia znikają, odc. 24
-
14:10 - Yakari - Oko Rysia, odc. 77
-
14:20 - Yakari - Promienie światła, odc. 78
-
14:40 - Pat i świat - Duch z parku, odc. 72
-
14:45 - Mocny Mike - Szalone tacosy, odc. 1
-
14:55 - Lego City Adventures - Ośmieszyć Flecka, odc. 59
-
15:05 - Lego City Adventures - Bezpieczeństwo przede wszystkim, odc. 60
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Światłowody. Przewodnik dla światła. odc. 23
-
15:30 - ALCHEMIK - Toksyczny wulkan, odc. 113
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Indiana, łowca zabytków, odc. 29
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Opactwo aniołów, góra świętego Michała, odc. 30
-
16:20 - Gormiti - Latające skały, odc. 73
-
16:35 - Gormiti - Kosmiczny sześcian, odc. 74
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Eureka!, odc. 51
-
17:00 - Mia i ja - Najbardziej płochliwy jednorożec, odc. 71
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Halloweenowy przekręt Normana, odc. 15
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Charlie i fura ryb, odc. 16
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Wydra i ropa / Przełamywanie lodu, odc. 24
-
18:25 - Pola i Piotruś - Dla Poli wstęp wzbroniony, odc. 45
-
18:35 - Pola i Piotruś - Idealne zdjęcie, odc. 46
-
18:45 - Ricky Zoom - Po Wielkiej burzy, odc. 76
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Dwa razy w życiu, odc. 18
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Współgrzybrostki, odc. 22
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Wakacje w domu, odc. 22
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Poszukiwacze skarbu, odc. 24
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Pokaz talentów, odc. 64
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Sąsiedzka pomoc
-
20:10 - Sąsiedzi - Komin, odc. 78
-
20:15 - Zig i Sharko - Koniec gry, odc. 76
-
20:25 - The Garfield Show - Poznaj moich rodziców, odc. 16
-
20:45 - Głębia - Wyścig, odc. 48
-
21:10 - Galactik Football - Ulubieniec trenera, odc. 7
-
21:40 - Itch - odc. 12
-
22:10 - Rok w ogrodzie
-
22:30 - Rok w ogrodzie Extra
-
22:45 - Tajemnica Sagali - odc. 5/14 - Posłańcy ognia
-
23:15 - Tajemnica Sagali - odc. 6/14 - Zatoka mgieł
-
23:45 - Jak to działa - odc. 26 DNA
-
00:15 - Zakończenie dnia