Archiwum TVP ABC (2023-05-11)
Czwartek (2023-05-11)
-
05:15 - Domisie - Sposoby na zapominanie
-
05:40 - Domisie - Doświadczenia naukowe
-
06:10 - Miś Uszatek - Placek z kruszonką, odc 66
-
06:15 - Ferdynand Wspaniały - odc. 3/7 - Niebezpieczny nocleg
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 1 - Powrót boćków
-
06:55 - Rodzina Treflików - Fortepian, odc. 36
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 112
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 44 OBOWIĄZKI
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Czas na sen, odc. 7
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalenie gardła?, odc. 33
-
07:54 - Koko smoko - Więzi, odc. 14
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Kumpel Błotniak, odc. 17
-
08:20 - Ptyś i Bill - Szykowny pies, odc. 17
-
08:35 - Pszczółka Maja - Uciekinier, odc. 72
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Własny zespół, odc. 16
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Kosmiczny katar, odc. 17
-
09:30 - Domisie - Nietypowy bal
-
10:00 - Zwierzaki Czytaki - Izolator dźwięku, odc. 113
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Historyczna kuchnia, odc. 39
-
10:30 - Agi Bagi - Kolorowy deszcz, odc. 5
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Hotel dla robaków, odc. 46
-
10:55 - Molang - Zamek, odc. 31
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Pomoc sąsiedzka odc. 6
-
11:15 - Kuba i Śruba - Siódmy krasnoludek, odc. 10
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Wielgachna przyjaźń / Muzeum Clifforda, odc. 83
-
11:55 - Bob budowniczy - Koparka na wysokości, odc. 1
-
12:05 - Bob budowniczy - Betonowy koktajl, odc. 2
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Bibimbap dla wszystkich, odc. 36
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Księżycowe ciasteczka, odc. 37
-
12:55 - Ale talent - odc. 11 Skarpetkowy króliczek
-
13:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 54 Wegetarianizm
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Lenny nie wie kiedy przestać, odc. 17
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Muzyczne wyzwanie, odc. 18
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Podwodna zasadzka, część pierwsza, odc. 20
-
14:10 - Yakari - Kryształ, łuska i pióro, odc. 69
-
14:20 - Yakari - Łapacz snów, odc. 70
-
14:40 - Pat i świat - Wywiad, odc. 64
-
14:45 - Pat i świat - Gracz numer jeden, odc. 65
-
14:55 - Lego City Adventures - Czas na relaks, odc. 51
-
15:05 - Lego City Adventures - Forsa i władza, odc. 52
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Tornado. Wielkie Wirowanie. odc. 20
-
15:30 - ALCHEMIK - Miedź, odc. 110
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Ling Ling i sztuka miecza, odc. 21
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Krocząc ścieżką piwonii, odc. 22
-
16:20 - Gormiti - Nie śpię!, odc. 65
-
16:35 - Gormiti - Tajemnica serca, odc. 66
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Jak pech to pech, odc. 47
-
17:00 - Mia i ja - Rozmarzenie, odc. 67
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Wielkie ratowanie świnki morskiej, odc. 7
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Fajerwerki w ogniu, odc. 23
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Uważaj, lemurze / Nie przenoś małży, odc. 20
-
18:25 - Pola i Piotruś - Plastelinowe przyasmaki Felki, odc. 37
-
18:35 - Pola i Piotruś - Szczęśliwy patyk, odc. 38
-
18:45 - Ricky Zoom - Najlepszy Skok Na Świecie, odc. 72
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Smok z Wulkanu, odc. 15
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Kto wcina Grzybton, odc. 18
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - 3, 2, 1 Odpalamy!, odc. 18
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Co się stało z Abby Jane?, odc. 20
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Gucio traci pamięć, odc. 60
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Psotny jelonek
-
20:10 - Sąsiedzi - Cień słońca, odc. 74
-
20:20 - Zig i Sharko - Mechaniczne szczęki, odc. 72
-
20:25 - The Garfield Show - Zakręcony poniedziałek, odc. 12
-
20:45 - Głębia - Więzi Rodzinne, odc. 44
-
21:15 - Galactik Football - Wyzwanie, odc. 3
-
21:40 - Itch - Miłość i nienawiść, odc. 8
-
22:10 - Okrasa łamie przepisy - Ryby na wiosennym grillu
-
22:40 - Kamienna tajemnica - Odc 10/13
-
23:15 - Kamienna tajemnica - Odc 11/13
-
23:45 - Jak to działa - odc. 40 Modele latające
-
00:10 - Zakończenie dnia
Piątek (2023-05-12)
-
05:15 - Domisie - Wyprawa do sklepu
-
05:40 - Domisie - Pomocna Myszka
-
06:10 - Miś Uszatek - Iskierka, odc 67
-
06:15 - Ferdynand Wspaniały - odc. 4/7 - W eleganckim świecie
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 2 - Nas jest więcej
-
06:55 - Rodzina Treflików - Kwiat paproci, odc. 37
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 113
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 45 NOWY REKORD
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Polowanie na żaby, odc. 8
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest głuchota?, odc. 34
-
07:54 - Koko smoko - Smok z Wulkanu, odc. 15
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Kto wcina Grzybton, odc. 18
-
08:20 - Ptyś i Bill - 3, 2, 1 Odpalamy!, odc. 18
-
08:35 - Pszczółka Maja - Wielki, zły skorek, odc. 73
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Trening, odc. 17
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Fru Fru Fruwaki, odc. 18
-
09:30 - Domisie - Najdziwniejsze zwierzę
-
10:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 54 Wegetarianizm
-
10:20 - Żubr Pompik - Duże i małe, odc. 1
-
10:30 - Agi Bagi - Nowy lasek, odc. 6
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Zabawy ze spadochronem, odc. 47
-
10:55 - Molang - Pasterze, odc. 32
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Usprawnienia odc. 7
-
11:10 - Kuba i Śruba - Zupa fasolowa, odc. 11
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Przygody Clifforda zucha / Raz na fali, raz pod falą, odc. 84
-
11:55 - Bob budowniczy - Czary w kuchni, odc. 3
-
12:05 - Bob budowniczy - Dźwig na tropie żyrafy, odc. 4
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Kolorowanie Kosmosu, cz. I, odc. 38
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Kolorowanie Kosmosu, cz. II, odc. 39
-
12:55 - Ale talent - odc. 12 Kolorowe mydełka
-
13:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 26 BÓBR
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Prezentacja Petunii, odc. 19
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Pomóż Marcysiu, odc. 20
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Podwodna zasadzka część druga, odc. 21
-
14:10 - Yakari - Lipek już nie jest dzieckiem, odc. 71
-
14:20 - Yakari - Jak pies z wilkiem, odc. 72
-
14:40 - Pat i świat - Trudny test, odc. 66
-
14:45 - Pat i świat - Spadające gwiazdy, odc. 67
-
14:55 - Lego City Adventures - Nieustraszona Maddy, odc. 53
-
15:05 - Lego City Adventures - Zielone światło, odc. 54
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Zimne świecenie. Czy jarzysz ultrafiolet? odc. 21
-
15:30 - ALCHEMIK - Proces strącania, odc. 111
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Tajemnica miecza Goujiana, odc. 23
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Mauzoleum legendarnego cesarza, odc. 24
-
16:20 - Gormiti - Oceaniczni kumple, odc. 67
-
16:35 - Gormiti - Skradzione emocje, odc. 68
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Wypracowanie, odc. 48
-
17:00 - Mia i ja - Jednorożec serc, odc. 68
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Szalona wieża ciśnień, odc. 9
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Mandy i wielka góra, odc. 10
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Wyspy Praxtona / Pozbyć się ołowiu, odc. 21
-
18:25 - Pola i Piotruś - Idealne przyjęcie, odc. 39
-
18:35 - Pola i Piotruś - Przedstawienie, odc. 40
-
18:45 - Ricky Zoom - Ferajna Blipa, odc. 73
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Maxi - kłopot z Maxi Mu, odc. 16
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Taniec węża, odc. 19
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Fast food, odc. 19
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Na ratunek roślince, odc. 21
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Tęczowy pyłek, odc. 61
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - O Maczudze Herkulesa
-
20:10 - Sąsiedzi - Pszczoły, odc. 75
-
20:15 - Zig i Sharko - Przejście dla pieszych, odc. 73
-
20:25 - The Garfield Show - Król Nermal, odc. 13
-
20:40 - Głębia - Kółko Graniaste, odc. 45
-
21:10 - Galactik Football - Drużyna, odc. 4
-
21:40 - Itch - odc. 9
-
22:10 - Perły Bałtyku - Wiślana Ostoja ptaków
-
22:40 - Kamienna tajemnica - Odc 12/13
-
23:10 - Kamienna tajemnica - Odc 13/13
-
23:40 - Jak to działa - odc. 36 Sztuczna inteligencja
-
00:05 - Zakończenie dnia
Sobota (2023-05-13)
-
05:20 - Domisie - Każda gra ma swoje zasady
-
05:40 - Domisie - Apetyt na frytki
-
06:10 - Miś Uszatek - Piesek
-
06:15 - Ferdynand Wspaniały - odc. 5/7 - Na plaży
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 3 - Pierwsze loty za płoty
-
06:55 - Rodzina Treflików - Perełka, odc. 38
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 114
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 79 Pożegnanie jesieni
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Obowiązki, odc. 9
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest udar słoneczny?, odc. 35
-
07:54 - Koko smoko - Maxi - kłopot z Maxi Mu, odc. 16
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Taniec węża, odc. 19
-
08:20 - Ptyś i Bill - Fast food, odc. 19
-
08:35 - Pszczółka Maja - Podstęp, odc. 74
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Zakochany duch, odc. 18
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Szalone życzenie, odc. 19
-
09:30 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 55 Dieta małego sportowca
-
09:40 - Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - odc. 3 Litera C, cyfra 3
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 196
-
10:20 - Żubr Pompik - Liście, odc. 2
-
10:30 - Agi Bagi - Korytarze gadziny, odc. 7
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Latające dyski, odc. 48
-
10:55 - Molang - Szczeniak, odc. 33
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Ogród dziadka odc. 8
-
11:10 - Kuba i Śruba - Pięciu rozbójników, odc. 12
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Wataha dzikich wilków / Wielka niespodzianka, odc. 85
-
11:55 - Bob budowniczy - Koparka łamie zasady, odc. 5
-
12:05 - Bob budowniczy - Bob Odważny, odc. 6
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Poszukiwanie skarbów w Peru, odc. 40
-
12:35 - Super Wings - Kolorowe Alpaki, odc. 145
-
12:55 - Ale talent - odc. 13 Wieszak ze starych zabawek
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - Wyprawa na biegun, odc. 114
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Straszny piknik, odc. 21
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Bajkowi przyjaciele, odc. 22
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Skarb kapitana Rudobrodego, część pierwsza, odc. 22
-
14:10 - Yakari - Jaja węża, odc. 73
-
14:20 - Yakari - Pelikan i poławiacze ryb, odc. 74
-
14:40 - Pat i świat - Przyjęcie z piniatą, odc. 68
-
14:45 - Pat i świat - Rycerz Pat, odc. 69
-
14:55 - Lego City Adventures - Moja fajowa ciocia Freya, odc. 55
-
15:05 - Lego City Adventures - Poszukiwania krowy, odc. 56
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Miedź w acetonie, odc. 35
-
15:30 - ALCHEMIK - Łóżko z gwoździ, odc. 120
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Pieczęć gniewu, odc. 25
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Dziewczyna, która chciała zostać rycerzem, odc. 26
-
16:25 - Gormiti - Podwodny Trek, odc. 69
-
16:35 - Gormiti - Dziwny Eron, odc. 70
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Natchnienie, odc. 49
-
17:00 - Mia i ja - Bluebardo w tarapatach, odc. 69
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Uciekający pociąg, odc. 11
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Potwór z Pontypandyness, odc. 12
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Koralowa katastrofa / Śnieżne kłopoty, odc. 22
-
18:25 - Pola i Piotruś - Kosmiczni odkrywcy, odc. 41
-
18:35 - Pola i Piotruś - Gol, odc. 42
-
18:45 - Ricky Zoom - Scoot Dżety, odc. 74
-
19:00 - Wieczorynka - Przyjaciele - Poszukiwacze zaginionej stonogi
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Zwabić słowika, odc. 20
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Prezent, odc. 20
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Serlock Holmes, odc. 22
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Zachłanne żaby, odc. 62
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Małe przygody Antka i Amelki. Taksówka
-
20:10 - Sąsiedzi - Kamera, odc. 76
-
20:15 - Zig i Sharko - Chmura, odc. 74
-
20:25 - The Garfield Show - Rozpaczliwe poszukiwania Pooky'ego, odc. 14
-
20:45 - Głębia - Jednorożec, odc. 46
-
21:10 - Galactik Football - Kapitan, odc. 5
-
21:40 - Itch - odc. 10
-
22:10 - Okrasa łamie przepisy - Ryby na wiosennym grillu
-
22:40 - Tajemnica Sagali - odc. 1/14 - Mały czarodziej
-
23:15 - Tajemnica Sagali - odc. 2/14 - Magiczny kamień
-
23:45 - Jak to działa - odc. 29 Szyfrowanie
-
00:15 - Zakończenie dnia