Archiwum TVP ABC (2023-05-09)
Wtorek (2023-05-09)
-
05:15 - Domisie - Czary mary, rabarbary
-
05:35 - Domisie - Bo o rzeczy warto dbać
-
06:05 - Miś Uszatek - Wyżej - niżej
-
06:15 - Ferdynand Wspaniały - odc. 1/7 - Pierwsze kroki
-
06:25 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 25 - Niech żyje deszcz
-
06:40 - Podróże na burzowej chmurze - Słoma Wasylika, odc. 11
-
06:55 - Rodzina Treflików - Oj boli, odc. 34
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 110
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 43 TRZY NIEZWYKŁE KOLORY
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Telefon, odc. 5
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest łuszczyca?, odc. 31
-
07:54 - Koko smoko - Rewanż, odc. 12
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Jazda na koniku, odc. 15
-
08:20 - Ptyś i Bill - Konkurs fotograficzny, odc. 15
-
08:35 - Pszczółka Maja - Powiedziałem to?, odc. 70
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Piżama party, odc. 14
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Fi Fa Fo Fruti, odc. 15
-
09:30 - Domisie - Jak Strachowyj stał się Miłowyjem
-
10:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 50, Papugowanie
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - InstantMan, odc. 37
-
10:30 - Agi Bagi - Psotny wiatr, odc. 3
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Wielkie wzgórze, odc. 44
-
10:55 - Molang - Archeolodzy, odc. 29
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - A jednak nie tonie odc. 4
-
11:10 - Kuba i Śruba - Wyspa Skarów, odc. 8
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Kapitan poczwarka / Sezon truskawkowy, odc. 81
-
11:55 - Mega - Ekspres: Ahoj, piraci!
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Walka robotów, odc. 32
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Pizza na wulkanie, odc. 33
-
12:55 - Ale talent - Girlanda urodzinowa
-
13:00 - Ugotuj nam bajkę - CZERWONY KAPTUREK
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Akrobaci, odc. 13
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Wyprawa po skarb, odc. 14
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Niecny plan Doktora X, część I, odc. 18
-
14:10 - Yakari - Poszukiwacze glinki, odc. 65
-
14:20 - Yakari - Róg bizona, odc. 66
-
14:40 - Pat i świat - Pat dba o świat, odc. 60
-
14:45 - Pat i świat - Muzyczne zamieszanie, odc. 61
-
14:55 - Lego City Adventures - Kumple z dzieciństwa, odc. 47
-
15:05 - Lego City Adventures - Złoty interes, odc. 48
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Utleniacze. Wybuchowa wata! odc. 18
-
15:30 - ALCHEMIK - Abstrakcja, odc. 109
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - W poszukiwaniu kamienia filozoficznego, odc. 17
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Tajemnica z dna morza, odc. 18
-
16:20 - Gormiti - Hiperpościg, odc. 61
-
16:35 - Gormiti - Ultra - super - szybko, odc. 62
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Kuzyni mimo woli, odc. 45
-
17:00 - Mia i ja - Zastygłe lica, odc. 65
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Babski wieczór, odc. 22
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Boyce, jak to Boyce, odc. 4
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Gorący temat / Olbrzymi pangaz, odc. 18
-
18:25 - Pola i Piotruś - Robo Pola, odc. 33
-
18:35 - Pola i Piotruś - Dzień Emilki, odc. 34
-
18:45 - Ricky Zoom - W Poszukiwaniu Wielkiego Steela, odc. 70
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Prymuska, odc. 13
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Wiosenna niespodzianka, odc. 16
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Gwiazdor Bill, odc. 16
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Wielkie jajo, odc. 18
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Królowa na jeden dzień, odc. 58
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Orzeł czy kura?
-
20:10 - Sąsiedzi - Kaktus, odc. 72
-
20:15 - Zig i Sharko - Opowieść o heroizmie, odc. 70
-
20:25 - The Garfield Show - Agent X, odc. 10
-
20:45 - Głębia - Przyjaciele pod wodą, odc. 42
-
21:10 - Galactik Football - Powrót, odc. 1
-
21:40 - Itch - Hi - Tech, Lo - Fi, odc. 6
-
22:10 - eMOCje - odc. 64 Jak budować silną wolę?
-
22:35 - Kamienna tajemnica - Odc 6/13
-
23:05 - Kamienna tajemnica - Odc 7/13
-
23:35 - Jak to działa - odc. 42 Mikroskop
-
00:05 - Zakończenie dnia
Środa (2023-05-10)
-
05:10 - Domisie - Bądź odkrywcą przyrody
-
05:35 - Domisie - Tajemnica pani Róży
-
06:05 - Miś Uszatek - Gdzie lepiej
-
06:15 - Ferdynand Wspaniały - odc. 2/7 - W przestworzach
-
06:25 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 26 - Pożar w Parlamencie
-
06:40 - Podróże na burzowej chmurze - Owsianka Nissa, odc. 12
-
06:55 - Rodzina Treflików - Smog, odc. 35
-
07:05 - Sara i kaczorek - , odc. 111
-
07:15 - Przyjaciele - Filmówka
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Drzemka, odc. 6
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest nowotwór złośliwy?, odc. 32
-
07:54 - Koko smoko - Prymuska, odc. 13
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Wiosenna niespodzianka, odc. 16
-
08:20 - Ptyś i Bill - Gwiazdor Bill, odc. 16
-
08:35 - Pszczółka Maja - Na pomoc dębowi, odc. 71
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Wykopaliska, odc. 15
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Żywe Morze, odc. 16
-
09:30 - Domisie - Zapalenie gardła
-
10:00 - Ugotuj nam bajkę - CZERWONY KAPTUREK
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Wredna dynia, odc. 38
-
10:30 - Agi Bagi - Stos odpadków, odc. 4
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Hipisi, odc. 45
-
10:55 - Molang - Hokej, odc. 30
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Włóczkowy obrazek odc. 5
-
11:10 - Kuba i Śruba - Ciachomaniak, odc. 9
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Przyjaciele farmerzy / Dzień książki, odc. 82
-
11:55 - Mega - Ekspres: Nadjeżdżają kłopoty
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Obóz przetrwania na Fiji, odc. 34
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Potrzebne ostre taco w Meksyku, odc. 35
-
12:55 - Ale talent - Prosta świeca z ozdysku
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - Wykopaliska, odc. 112
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Smok na zamku z piasku, odc. 15
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Leć latawcu!, odc. 16
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Niecny Plan Doktora X część druga, odc. 19
-
14:10 - Yakari - Słoneczne ziarna, odc. 67
-
14:20 - Yakari - Tropem bizona, odc. 68
-
14:40 - Pat i świat - Zbiórka dla kudłaczy, odc. 62
-
14:45 - Pat i świat - Katastrofa na kolację, odc. 63
-
14:55 - Lego City Adventures - Miejska układanka, odc. 49
-
15:05 - Lego City Adventures - Kamera! Akcja! Grizzled!, odc. 50
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Konwekcja. Gdzie najlepiej wyspać się w łóżku piętrowym? odc. 19
-
15:30 - ALCHEMIK - Tańcząca kukurydza, odc. 119
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Szach - mat, odc. 19
-
16:00 - Luke, podróżnik w czasie - Newton w czasie, odc. 20
-
16:20 - Gormiti - Kawakai!, odc. 63
-
16:35 - Gormiti - Bitwa o Iskadora, odc. 64
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Dyrektorskie rozterki, odc. 46
-
17:00 - Mia i ja - Alarm, odc. 66
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Wielki koncert, odc. 5
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Mandy na morzu, odc. 6
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Pieskie popołudnie / Nie zadzieraj z mrówkami, odc. 19
-
18:25 - Pola i Piotruś - Konkurs tańca, odc. 35
-
18:35 - Pola i Piotruś - Pechowy dzień Jasia, odc. 36
-
18:45 - Ricky Zoom - Przyjęcie dla Zoomów, odc. 71
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Więzi, odc. 14
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Kumpel Błotniak, odc. 17
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Szykowny pies, odc. 17
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Lodowisko, odc. 19
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Harmonia na łące, odc. 59
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Czarny lew
-
20:10 - Sąsiedzi - Płytki, odc. 73
-
20:20 - Zig i Sharko - Repliki, odc. 71
-
20:25 - The Garfield Show - Pomarańczowo - czarni, odc. 11
-
20:45 - Głębia - Pożarci, odc. 43
-
21:10 - Galactik Football - Nowa nadzieja, odc. 2
-
21:40 - Itch - W drogę, odc. 7
-
22:10 - Moda na rodzinę - odc. 221 Przemoc rówieśnicza
-
22:40 - Kamienna tajemnica - Odc 8/13
-
23:10 - Kamienna tajemnica - Odc 9/13
-
23:40 - Jak to działa - odc. 41 Laser
-
00:05 - Zakończenie dnia
Czwartek (2023-05-11)
-
05:15 - Domisie - Sposoby na zapominanie
-
05:40 - Domisie - Doświadczenia naukowe
-
06:10 - Miś Uszatek - Placek z kruszonką, odc 66
-
06:15 - Ferdynand Wspaniały - odc. 3/7 - Niebezpieczny nocleg
-
06:30 - Między nami bocianami - odc. 1 - Powrót boćków
-
06:55 - Rodzina Treflików - Fortepian, odc. 36
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 112
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 44 OBOWIĄZKI
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Czas na sen, odc. 7
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalenie gardła?, odc. 33
-
07:54 - Koko smoko - Więzi, odc. 14
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Kumpel Błotniak, odc. 17
-
08:20 - Ptyś i Bill - Szykowny pies, odc. 17
-
08:35 - Pszczółka Maja - Uciekinier, odc. 72
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Własny zespół, odc. 16
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Kosmiczny katar, odc. 17
-
09:30 - Domisie - Nietypowy bal
-
10:00 - Zwierzaki Czytaki - Izolator dźwięku, odc. 113
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Historyczna kuchnia, odc. 39
-
10:30 - Agi Bagi - Kolorowy deszcz, odc. 5
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Hotel dla robaków, odc. 46
-
10:55 - Molang - Zamek, odc. 31
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Pomoc sąsiedzka odc. 6
-
11:15 - Kuba i Śruba - Siódmy krasnoludek, odc. 10
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Wielgachna przyjaźń / Muzeum Clifforda, odc. 83
-
11:55 - Bob budowniczy - Koparka na wysokości, odc. 1
-
12:05 - Bob budowniczy - Betonowy koktajl, odc. 2
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Bibimbap dla wszystkich, odc. 36
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Księżycowe ciasteczka, odc. 37
-
12:55 - Ale talent - odc. 11 Skarpetkowy króliczek
-
13:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 54 Wegetarianizm
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Lenny nie wie kiedy przestać, odc. 17
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Muzyczne wyzwanie, odc. 18
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Podwodna zasadzka, część pierwsza, odc. 20
-
14:10 - Yakari - Kryształ, łuska i pióro, odc. 69
-
14:20 - Yakari - Łapacz snów, odc. 70
-
14:40 - Pat i świat - Wywiad, odc. 64
-
14:45 - Pat i świat - Gracz numer jeden, odc. 65
-
14:55 - Lego City Adventures - Czas na relaks, odc. 51
-
15:05 - Lego City Adventures - Forsa i władza, odc. 52
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Tornado. Wielkie Wirowanie. odc. 20
-
15:30 - ALCHEMIK - Miedź, odc. 110
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Ling Ling i sztuka miecza, odc. 21
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Krocząc ścieżką piwonii, odc. 22
-
16:20 - Gormiti - Nie śpię!, odc. 65
-
16:35 - Gormiti - Tajemnica serca, odc. 66
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Jak pech to pech, odc. 47
-
17:00 - Mia i ja - Rozmarzenie, odc. 67
-
17:30 - Strażak Sam, seria 8 - Wielkie ratowanie świnki morskiej, odc. 7
-
17:40 - Strażak Sam, seria 8 - Fajerwerki w ogniu, odc. 23
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Uważaj, lemurze / Nie przenoś małży, odc. 20
-
18:25 - Pola i Piotruś - Plastelinowe przyasmaki Felki, odc. 37
-
18:35 - Pola i Piotruś - Szczęśliwy patyk, odc. 38
-
18:45 - Ricky Zoom - Najlepszy Skok Na Świecie, odc. 72
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Smok z Wulkanu, odc. 15
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Kto wcina Grzybton, odc. 18
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - 3, 2, 1 Odpalamy!, odc. 18
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Co się stało z Abby Jane?, odc. 20
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Gucio traci pamięć, odc. 60
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Psotny jelonek
-
20:10 - Sąsiedzi - Cień słońca, odc. 74
-
20:20 - Zig i Sharko - Mechaniczne szczęki, odc. 72
-
20:25 - The Garfield Show - Zakręcony poniedziałek, odc. 12
-
20:45 - Głębia - Więzi Rodzinne, odc. 44
-
21:15 - Galactik Football - Wyzwanie, odc. 3
-
21:40 - Itch - Miłość i nienawiść, odc. 8
-
22:10 - Okrasa łamie przepisy - Ryby na wiosennym grillu
-
22:40 - Kamienna tajemnica - Odc 10/13
-
23:15 - Kamienna tajemnica - Odc 11/13
-
23:45 - Jak to działa - odc. 40 Modele latające
-
00:10 - Zakończenie dnia