Archiwum TVP ABC (2023-05-05)
Piątek (2023-05-05)
-
05:10 - Domisie - Domisiowy latający dywan
-
05:30 - Domisie - Komu potrzebne są okulary?
-
06:00 - Miś Uszatek - Kto potrafi?
-
06:10 - Jeż Kleofas - odc. 3 - Zagrożone gniazdo
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 21 - Kto jest złodziejem
-
06:40 - Podróże na burzowej chmurze - Chustka Browniego, odc. 7
-
06:50 - Rodzina Treflików - Duch, odc. 30
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 106
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 40 - ZDJĘCIA PRÓBNE
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Prezent, odc. 1
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest złamanie?, odc. 27
-
07:54 - Koko smoko - Szef kuchni na diecie, odc. 9
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Kij mądrości, odc. 11
-
08:20 - Ptyś i Bill - Kłopotliwa impreza, odc. 11
-
08:35 - Pszczółka Maja - Nowa uczennica, odc. 66
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Latający ząb, odc. 10
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Księżniczka Gryzbot, odc. 11
-
09:30 - Domisie - Odgłosy
-
10:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 53 Bezcenne śniadania
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Wyprawa po szafran, odc. 33
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 35 - Kamień na dnie jeziora
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Skalny ogródek dziadka, odc. 39
-
10:55 - Molang - Samochód, odc. 25
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 13 - Żółty czepek
-
11:10 - Kuba i Śruba - Kije samobije, odc. 4
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Wielki czerwony pomidor / Psobot, odc. 77
-
11:55 - Mega - Ekspres - Ekopociąg, odc. 49
-
12:05 - Mega - Ekspres - Skunksy, odc. 50
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Kinowy hit, odc. 24
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Największy skarb, odc. 25
-
12:55 - Ale talent - odc. 5 Squishy antystresik
-
13:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 29 ORZEŁ BIELIK
-
13:25 - Mała szkoła Helenki - Nieustraszony sir Rysiek, odc. 5
-
13:35 - Mała szkoła Helenki - Królewski podwieczorek, odc. 6
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Zdążyć na wyścig, odc. 14
-
14:10 - Yakari - Pieśń wrony, odc. 57
-
14:25 - Yakari - Krzyk burzowego ptaka, odc. 58
-
14:40 - Pat i świat - Paląca sprawa, odc. 52
-
14:50 - Pat i świat - Dobry pies, odc. 53
-
14:55 - Supa Strikas - KONIEC GRY, odc. 91
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Piana. Piana zbadana. odc. 15
-
15:30 - ALCHEMIK - Wielka spirala, odc. 106
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Złota zasada podróżnika w czasie, odc. 9
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Żegnaj, Mio, odc. 10
-
16:20 - Gormiti - Przyjaciele i wrogowie, odc. 53
-
16:35 - Gormiti - Wezwanie, odc. 54
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Test przyszłego zawodu, odc. 41
-
17:00 - Mia i ja - Noc staje się dniem, odc. 61
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Dzień na plaży, odc. 21
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Modelowy kłopot, odc. 22
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Zagdakany / Strażniczki w kosmosie, odc. 14
-
18:25 - Pola i Piotruś - Czarodziejski piknik, odc. 25
-
18:35 - Pola i Piotruś - Zamienimy się?, odc. 26
-
18:45 - Ricky Zoom - Zoom Climber, odc. 66
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Smoczy wypas, odc. 10
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Bohaterska pułapka, odc. 12
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Gdzie się podział Kapitan?, odc. 12
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Wielka ucieczka, odc. 14
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Maja obejmuje dowodzenie, odc. 54
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Stella, Pikuś i radość. Tajemniczy ktoś
-
20:10 - Sąsiedzi - Odkurzacz, odc. 68
-
20:15 - Zig i Sharko - Patent żeglarski, odc. 66
-
20:25 - The Garfield Show - Zakochany Odie, odc. 6
-
20:45 - Głębia - Grzmot i błyskawica, odc. 38
-
21:10 - Przygody Tintina - Kierunek Księżyc, cz. II, odc. 36
-
21:40 - Itch - Wybuchowy chłopak, odc. 2
-
22:10 - Perły Bałtyku - Półwysep Helski
-
22:40 - WOW - odc. 11/13 - Pechowy dzień
-
23:10 - WOW - odc. 12/13 - Weekend na wzgórzu
-
23:45 - Jak to działa - odc. 46 Diagnostyka medyczna
-
00:10 - Zakończenie dnia
Sobota (2023-05-06)
-
05:10 - Domisie - Awantura
-
05:35 - Domisie - Co przestraszyło Strachowyja?
-
06:05 - Miś Uszatek - Spóźnione śniadanie, odc. 61
-
06:10 - Jeż Kleofas - odc. 4 - Egzamin
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 22 - Nowe prawo
-
06:40 - Podróże na burzowej chmurze - Wstążka Duende, odc. 8
-
06:55 - Rodzina Treflików - Gra, odc. 31
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 107
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 78 Imię Misia
-
07:45 - Niesamowity Dżini - W ciemności, odc. 2
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest próchnica zębów?, odc. 28
-
07:54 - Koko smoko - Smoczy wypas, odc. 10
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Bohaterska pułapka, odc. 12
-
08:20 - Ptyś i Bill - Gdzie się podział Kapitan?, odc. 12
-
08:35 - Pszczółka Maja - Odmieniony Szymek, odc. 67
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Dzień na plaży, odc. 11
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Hino Tari Hullabaloo, odc. 12
-
09:30 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 54 Wegetarianizm
-
09:40 - Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - odc. 2 Litera B, cyfra 2
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 195
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - W poszukiwaniu mleka, odc. 34
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - Małpa w kąpieli, odc. 36
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Akcja dobroczynna, odc. 40
-
10:55 - Molang - Czkawka, odc. 26
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Śnieżny pojazd odc. 1
-
11:10 - Kuba i Śruba - Latający kuferek, odc. 5
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Smętny blues / Wielki czerwony świat, odc. 78
-
11:55 - Mega - Ekspres - Czas na kąpiel, odc. 51
-
12:05 - Mega - Ekspres - Wielkie malowanie, odc. 52
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Skamieniała niespodzianka, odc. 26
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Podniebne zamieszanie, odc. 27
-
12:55 - Ale talent - odc. 6 Kolorowa spirala
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - Katastrofa parkingowa, odc. 111
-
13:25 - Mała szkoła Helenki - Kto umie sadzić kwiatki?, odc. 7
-
13:35 - Mała szkoła Helenki - Rymujemy, odc. 8
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Lody pana Swobody, odc. 15
-
14:10 - Yakari - Przejażdżka Spokojnej Skały, odc. 59
-
14:25 - Yakari - Dar plemienia, odc. 60
-
14:40 - Pat i świat - Dzień w muzeum, odc. 54
-
14:45 - Pat i świat - Wizyta gwiazdy, odc. 55
-
14:55 - Lego City Adventures - Dzięki Hank, odc. 41
-
15:05 - Lego City Adventures - Czy dzieciaki patrzą?, odc. 42
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Magnesy, odc. 34
-
15:30 - ALCHEMIK - Tańcząca kukurydza, odc. 119
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Złota klątwa wiedźmy, odc. 11
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Przepowiednia wiedźmy, odc. 12
-
16:20 - Gormiti - Tytanowe serce, odc. 55
-
16:35 - Gormiti - Iskador, odc. 56
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Zastępstwo, odc. 42
-
17:00 - Mia i ja - Krąg życia, odc. 62
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Trójnogi wyścig, odc. 23
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Arka Normana, odc. 24
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Cenny gaz / Wędrówka żółwia, odc. 15
-
18:25 - Pola i Piotruś - Przyjacielskie niesnaski, odc. 27
-
18:35 - Pola i Piotruś - Nocowanie u Piotrusia, odc. 28
-
18:45 - Ricky Zoom - Zepsuty Klakson Steela, odc. 67
-
19:00 - Wieczorynka - Przyjaciele - Filmówka
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Pszczoły są ważne, odc. 13
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Pan Złoty Nos, odc. 13
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Konkurs talentów, odc. 15
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Zakazany owoc, odc. 55
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Basia. Wielka księga przyjaźni. Kłótnia
-
20:10 - Sąsiedzi - Projektor, odc. 69
-
20:20 - Zig i Sharko - Film o biegunie, odc. 67
-
20:25 - The Garfield Show - Niezbyt miła muzyczka, odc. 7
-
20:45 - Głębia - Brama, odc. 39
-
21:10 - Przygody Tintina - Spacer Po Księżycu, cz. I, odc. 37
-
21:40 - Itch - Nie ufaj nikomu, odc. 3
-
22:10 - Okrasa łamie przepisy - Wiosenny polski obiad
-
22:40 - WOW - odc. 13/13 - Myśliwy zabójca
-
23:15 - Kamienna tajemnica - Odc 1/13
-
23:40 - Jak to działa - odc. 45 Segregacja odpadów
-
00:10 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-05-07)
-
05:05 - Domisie - Dziura w spodniach, czyli to nie ja, to samo się zrobiło
-
05:35 - Domisie - Co można zrobić dziś
-
06:05 - Miś Uszatek - Dziwne okulary, odc. 62
-
06:10 - Jeż Kleofas - odc. 5 - Potwór
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 23 - Dziecięcy parlament
-
06:40 - Podróże na burzowej chmurze - Klucz Minimiszka, odc. 9
-
06:55 - Rodzina Treflików - Śmieci, odc. 32
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 108
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 41 GWIAZDA
-
07:45 - Niesamowity Dżini - Piknik, odc. 3
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest depresja?, odc. 29
-
07:54 - Topo Gigio - Konkurs talentów, odc. 15
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Pszczoły są ważne, odc. 13
-
08:20 - Ptyś i Bill - Pan Złoty Nos, odc. 13
-
08:35 - Pszczółka Maja - Gucio strzeże ula, odc. 68
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Deszcz meteorów, odc. 12
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Pani Nocy i Pani Dnia, odc. 13
-
09:30 - Ziarno - ROLA ŻYCIA
-
10:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 26 BÓBR
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Nawiedzony dom, odc. 35
-
10:30 - Agi Bagi - Zaspane słonko, odc. 1
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Sowa, odc. 42
-
10:55 - Molang - Góra, odc. 27
-
11:05 - Pomysłowy wnuczek - Biblioteka odc. 2
-
11:10 - Kuba i Śruba - Hokus pokus, odc. 6
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Tajemnicze jajo / Agenci specjalni z Ptasiej wyspy, odc. 79
-
11:55 - Mega - Ekspres - Zamek, odc. 53
-
12:05 - Mega - Ekspres - Zielona przesyłka, odc. 54
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Ekspresem przez wielki mur chiński, odc. 28
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Przyjaciele polarnych lisów, odc. 29
-
12:55 - Ale talent - Wisząca girlanda z papierowych piórek
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 50, Papugowanie
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Planeta Żażabu, odc. 9
-
13:35 - Mała szkoła Helenki - Nie oszukuj, odc. 10
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Pożar w remizie, odc. 16
-
14:10 - Yakari - Ocalić gniazdo, odc. 61
-
14:20 - Yakari - Yakari i koźlątko, odc. 62
-
14:40 - Pat i świat - Połączone siły, odc. 56
-
14:45 - Pat i świat - Prima aprilis, odc. 57
-
14:55 - Lego City Adventures - Detektyw Shirley, odc. 43
-
15:05 - Lego City Adventures - Proszę i dziękłuję, odc. 44
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Zimna eksplozja. Eksplozja na chłodno. odc. 16
-
15:30 - ALCHEMIK - Ego, odc. 107
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Ukryte miasto w niebie, odc. 13
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Kolejny zabytek do ochrony, odc. 14
-
16:20 - Gormiti - Bomby ogniowe, odc. 57
-
16:35 - Gormiti - Fajoski jak Magma, odc. 58
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Radio Jonasz, odc. 43
-
17:00 - Mia i ja - Świecące strzałki, odc. 63
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Dzień otwarty, odc. 25
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Rakieta Mike'a, odc. 26
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Łowcy tornad / Coś wisi w powietrzu, odc. 16
-
18:25 - Pola i Piotruś - Krokodyle atakują, odc. 29
-
18:35 - Pola i Piotruś - Dinozraury, odc. 30
-
18:45 - Ricky Zoom - Super Pomocnicy, odc. 68
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Uziemieni, odc. 11
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Brakujący grzdąc, odc. 14
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Konkurs, odc. 14
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Wielki wyścig, odc. 16
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Dziękuję, osy, odc. 56
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Niezbyt tęga księga. Król i królik
-
20:10 - Sąsiedzi - Wyciskarka do soku, odc. 70
-
20:20 - Zig i Sharko - Ciasteczkowy sen, odc. 68
-
20:25 - The Garfield Show - Kłopotliwy indyk, odc. 8
-
20:45 - Głębia - Skarb, odc. 40
-
21:15 - Przygody Tintina - Spacer Po Księżycu, cz. II, odc. 38
-
21:40 - Itch - Rock and roll, odc. 4
-
22:10 - Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (72) - Maniok
-
22:40 - Kamienna tajemnica - Odc 2/13
-
23:10 - Kamienna tajemnica - Odc 3/13
-
23:40 - Jak to działa - odc. 44 Kosmetyki
-
00:10 - Zakończenie dnia