Archiwum TVP ABC (2023-05-01)
Poniedziałek (2023-05-01)
-
05:10 - Domisie - Domisiowe ZOO
-
05:35 - Domisie - Tajemnica Amelki
-
06:05 - Miś Uszatek - Parasol
-
06:10 - Agatka - Agatka i Komputer, odc. 25
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 17 - Togo - Pogo
-
06:40 - Podróże na burzowej chmurze - Lustro gnomów, odc. 3
-
06:50 - Rodzina Treflików - Przepis na ciasto, odc. 26
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 102
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 37 - PODCHODY WIKTORA
-
07:40 - Klinika Doktora Krokodyla - Sprawa wielkiej wagi, odc. 23
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest skolioza?, odc. 23
-
07:54 - Koko smoko - Bolący ząb, odc. 5
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Ślimakomiłość, odc. 7
-
08:20 - Ptyś i Bill - Nieuchwytna Karolina, odc. 7
-
08:35 - Pszczółka Maja - Zachłanne żaby, odc. 62
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Od podstaw, droga Colitas, odc. 6
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Jaskinia życzeń, odc. 7
-
09:30 - Domisie - Domisiowa gra w kolory
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 194
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Smog, odc. 29
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 31 - O drwalu i diable
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Piracka sypialnia Danny'ego, odc. 35
-
10:55 - Molang - Trema, odc. 21
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 9 - Siatkówka
-
11:10 - Tata Lew - Radiostacja odc. 26
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Wyścigi błotne / Światła, kamera, Clifford, odc. 73
-
11:55 - Mega - Ekspres - Psia buda, odc. 41
-
12:05 - Mega - Ekspres - Małpie figle, odc. 42
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Najlepszy pomocnik, odc. 16
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Skradziony satelita, odc. 17
-
12:55 - Ale talent - odc. 1 Simple - dimple
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 33 Ja sama!
-
13:20 - Sissi, młoda cesarzowa - Zadanie do wykonania, odc. 23
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Po burzy, odc. 24
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Zegar zagłady, odc. 10
-
14:10 - Tropiciele skarbów - Pomyłka, odc. 49
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Gdzie jest Tuliś?, odc. 50
-
14:40 - Pat i świat - Pat i tor przeszkód, odc. 44
-
14:45 - Pat i świat - Najgorszy dzień, odc. 45
-
14:55 - Supa Strikas - PIRAMIDALNE NIEPOROZUMIENIE, odc. 87
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Kolorowe widzenie. Ile kolorów ma psia tęcza? odc. 11
-
15:30 - ALCHEMIK - Pięć sekund na Ziemi, odc. 103
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Chłopiec, który podróżuje w czasie, odc. 1
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Obrońca Egiptu, odc. 2
-
16:20 - Skylanders Academy - Na miejsca, gotowi, start!, odc. 36
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Amigos, odc. 37
-
17:00 - Mia i ja - Skłócone siostry, odc. 57
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Biedna Penny, odc. 13
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Piraci z Pontypandy, odc. 14
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Gwałtowna powódź / We właściwym kierunku, odc. 10
-
18:25 - Pola i Piotruś - Królowa Pola, odc. 17
-
18:35 - Pola i Piotruś - Wrotki, odc. 18
-
18:45 - Ricky Zoom - Kierownik DJ, odc. 62
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Oskar gotuje, odc. 6
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Dzień leśnych figlów, odc. 8
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Smacznego, odc. 8
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Pieniądze G, odc. 10
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Kłopoty Molly, odc. 50
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - O Piaście Kołodzieju
-
20:10 - Sąsiedzi - Podłoga, odc. 64
-
20:20 - Zig i Sharko - Rzadki ptak, odc. 62
-
20:25 - The Garfield Show - Inwazja lasagni, odc. 1
-
20:45 - Głębia - Ukryte tajemnice, odc. 34
-
21:10 - Przygody Tintina - Świątynia Słońca, cz. II, odc. 32
-
21:40 - Znajdź mnie w Paryżu - To jest to, odc. 76
-
22:10 - Rok w ogrodzie
-
22:30 - Rok w ogrodzie Extra
-
22:45 - WOW - odc. 3/13 - Mroczny Mściciel
-
23:20 - WOW - odc. 4/13 - Komputerowy gang
-
23:50 - Jak to działa - odc. 138 Jak działa elektrownia wodna i farma wiatrowa
-
01:20 - Zakończenie dnia
Wtorek (2023-05-02)
-
05:10 - Domisie - O smogu i smoku
-
05:30 - Domisie - Latarkowe drzewo
-
06:00 - Miś Uszatek - Nowy kolega, odc. 57
-
06:10 - Agatka - Agatka i Osiołek, odc. 26
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 18 - Skarb Togo Pogo
-
06:35 - Podróże na burzowej chmurze - Luska niksa, odc. 4
-
06:50 - Rodzina Treflików - Kłamstewko, odc. 27
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 103
-
07:10 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 38 - NOWE ATRAKCJE
-
07:40 - Klinika Doktora Krokodyla - Widzę niewyraźnie, odc. 24
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest infekcja dróg moczowych?, odc. 24
-
07:54 - Koko smoko - Oskar gotuje, odc. 6
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Dzień leśnych figlów, odc. 8
-
08:20 - Ptyś i Bill - Smacznego, odc. 8
-
08:35 - Pszczółka Maja - Ważka pocztowa, odc. 63
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Magiczna Cleo, odc. 7
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Kitinati, odc. 8
-
09:30 - Domisie - Strachowyj - pirat
-
10:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 49, Król Kingu
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Dzikołak, odc. 30
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 32 - O niezwykłej przyjaźni
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Stacja pogodowa, odc. 36
-
10:55 - Molang - Kowboje, odc. 22
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 10 - Pojedynek
-
11:15 - Kuba i Śruba - Porwana królewna, odc. 1
-
11:35 - Clifford - wielki, czerwony pies - Fabryka lemoniady / Wodopój, odc. 74
-
12:00 - Mega - Ekspres - Lody dla ochłody, odc. 43
-
12:10 - Mega - Ekspres - Śpiewać każdy może, odc. 44
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Przekaż pochodnię, odc. 18
-
12:40 - Super Wings: Strażnicy Świata - Gdzie jest Mona Lisa?, odc. 19
-
12:55 - Ale talent - odc. 2 Ozdoby z masy solnej decoupage
-
13:05 - Ugotuj nam bajkę - Kot w butach
-
13:20 - Sissi, młoda cesarzowa - Królewskie feng shui, odc. 25
-
13:30 - Sissi, młoda cesarzowa - W rytmie walca, odc. 26
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Oddział ratunkowy, odc. 11
-
14:10 - Tropiciele skarbów - Skarb Tropicieli, odc. 51
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Jak zostać Mykingiem, odc. 52
-
14:40 - Pat i świat - Gra terenowa, odc. 46
-
14:45 - Pat i świat - Ogromny arbuz, odc. 47
-
14:55 - Supa Strikas - DUCH ZWYCIĘSTWA, odc. 88
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Rozpraszanie. Czy można skupić się na rozpraszaniu? odc. 12
-
15:30 - ALCHEMIK - Zasada zachowania pędu, odc. 104
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Przepowiednia rozbitego zwierciadła, odc. 3
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Zagadka świątyni Abu Simbel, odc. 4
-
16:25 - Skylanders Academy - Podział, odc. 37
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Wycieczka, odc. 38
-
17:05 - Mia i ja - Przedszkole jednorożców, odc. 58
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Podróżnicy z Pontypandy, odc. 15
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Elvis gwiazdą, odc. 16
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Strażniczki wychowują kondora / Przyjęcie z kucykami, odc. 11
-
18:25 - Pola i Piotruś - Za głośno Jasiu, odc. 19
-
18:35 - Pola i Piotruś - Baśń o smoku, odc. 20
-
18:45 - Ricky Zoom - Kto jest najlepszym Steelem?!, odc. 63
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Podniebna randka, odc. 7
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Żabi problem, odc. 9
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Uwaga na ptaki, odc. 9
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Kometa, odc. 11
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Okulary Bodzia, odc. 51
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Krakowskie gołębie
-
20:10 - Sąsiedzi - Łóżka, odc. 65
-
20:20 - Zig i Sharko - Ogłuszający hałas, odc. 63
-
20:25 - The Garfield Show - Zabawa w kotka i myszkę, odc. 2
-
20:45 - Głębia - Labirynt, odc. 35
-
21:10 - Przygody Tintina - Klejnoty Bianki Castafiore, cz. I, odc. 33
-
21:40 - Znajdź mnie w Paryżu - Wybraniec, odc. 77
-
22:10 - eMOCje - odc. 75 Jak wyrażać emocje?
-
22:35 - WOW - odc. 5/13 - Akcja specjalna
-
23:10 - WOW - odc. 6/13 - Nieziemska istota
-
23:40 - Jak to działa - odc. 48 Mózg, cz 1
-
00:05 - Zakończenie dnia
Środa (2023-05-03)
-
05:10 - Domisie - Mądralińscy
-
05:35 - Domisie - Niezwykłe zabawki
-
06:05 - Miś Uszatek - Nakrętka, odc. 58
-
06:10 - Jeż Kleofas - odc. 1 - Nowy listonosz
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 19 - Żegnaj Togo - Pogo
-
06:40 - Podróże na burzowej chmurze - Guzik Latuse’a, odc. 5
-
06:55 - Rodzina Treflików - Dziki zachód, odc. 28
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 104
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 39 - AKCJA SPRZĄTANIE
-
07:40 - Klinika Doktora Krokodyla - Wywiad, odc. 25
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalenie wyrostka robaczkowego?, odc. 25
-
07:54 - Koko smoko - Podniebna randka, odc. 7
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Żabi problem, odc. 9
-
08:20 - Ptyś i Bill - Uwaga na ptaki, odc. 9
-
08:35 - Pszczółka Maja - Pokaz talentów, odc. 64
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Mistrzostwa, odc. 8
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Mali pomocnicy, odc. 9
-
09:30 - Domisie - Koźlątka
-
10:00 - Ugotuj nam bajkę - Kot w butach
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Bracia Fromage, odc. 31
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 33 - Warszawska Syrenka
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Dyskoteka na wrotkach, odc. 37
-
10:55 - Molang - Bandana, odc. 23
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 11 - Nim zapłonie znicz
-
11:15 - Kuba i Śruba - Dwóch Jasiów i Małgosia, odc. 2
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Uskrzydlone wspomnienia / Abra - Ka - Clifford, odc. 75
-
11:55 - Mega - Ekspres - Papierowa piniata, odc. 45
-
12:10 - Mega - Ekspres - Sos pomidorowy, odc. 46
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Akcja "czysta plaża", odc. 20
-
12:40 - Super Wings: Strażnicy Świata - Operacja "Cytrynowy robot", odc. 21
-
12:55 - Halo halo! - odc. 36 Symbole narodowe
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - odc. 169
-
13:20 - Mała szkoła Helenki - Zdjęcie klasowe, odc. 1
-
13:30 - Mała szkoła Helenki - Świętujemy wiosnę, odc. 2
-
13:50 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Odzyskać kontrolę, odc. 12
-
14:10 - Yakari - Niedźwiedzi pazur, odc. 53
-
14:20 - Yakari - Ojciec i syn, odc. 54
-
14:40 - Pat i świat - Oczy szeroko otwarte, odc. 48
-
14:45 - Pat i świat - Tańczący z pchłami, odc. 49
-
14:55 - Supa Strikas - PRAWO DŻUNGLI, odc. 89
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Żarzenie. Czy żarówkom marzną stópki? odc. 13
-
15:30 - ALCHEMIK - Czarne węże z cukru, odc. 118
-
15:50 - Luke, podróżnik w czasie - Początki strażnika zabytków, odc. 5
-
16:05 - Luke, podróżnik w czasie - Złodziej o północy, odc. 6
-
16:20 - Skylanders Academy - Poszukiwacze na wyspie Arkus, część 1, odc. 38
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Szkoła Jonasza, odc. 39
-
17:00 - Mia i ja - Przybycie Lorda Drakona, odc. 59
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Podwójny kłopot, odc. 17
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Żeglarz Steele, odc. 18
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Sprawa zaginionego zwierzątka / Pszczela ochrona, odc. 12
-
18:25 - Pola i Piotruś - Owadzi hotel, odc. 21
-
18:35 - Pola i Piotruś - Naleśnikowe buzie, odc. 22
-
18:45 - Ricky Zoom - Psikusy Loopa, odc. 64
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Przyjacielska wizyta, odc. 8
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Błotna pułapka, odc. 10
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Radek nie może latać, odc. 10
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Pamiętnik Zoe, odc. 12
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Na zdrowie, panno Klementyno, odc. 52
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - O Popielu, którego myszy zjadły
-
20:10 - Sąsiedzi - Suche drzewo, odc. 66
-
20:20 - Zig i Sharko - Tata Bernie, odc. 64
-
20:30 - The Garfield Show - Pizza doskonała, odc. 3
-
20:45 - Głębia - Wieloryb z opowieści, odc. 36
-
21:15 - Przygody Tintina - Klejnoty Bianki Castafiore, cz. II, odc. 34
-
21:40 - Znajdź mnie w Paryżu - Wszystko albo nic, odc. 78
-
22:10 - Moda na rodzinę - odc. 220 Święta bez świętości
-
22:40 - WOW - odc. 7/13 - Tajny kod
-
23:15 - WOW - odc. 8/13 - Sobowtór cz. 1
-
23:45 - Jak to działa - odc. 49 Mózg, cz 2
-
00:10 - Zakończenie dnia