Archiwum TVP ABC (2023-04-28)
Piątek (2023-04-28)
-
05:05 - Domisie - Kot - Strachowyj
-
05:30 - Domisie - Największy rozrabiaka
-
06:00 - Miś Uszatek - Obrzydliwki, odc. 53
-
06:10 - Agatka - Agatka i Znaczki Pocztowe, odc. 22
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 14 - Maciuś i prawdziwek
-
06:40 - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7
-
06:50 - Rodzina Treflików - Na tropie skarbu, odc. 23
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 99
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 35 - NIESPODZIANKA
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - , odc. 20
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalanie zatok?, odc. 20
-
07:55 - Koko smoko - Zakochany Szef, odc. 3
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Leć, Biegacz, leć, odc. 4
-
08:20 - Ptyś i Bill - Koścista historia, odc. 4
-
08:35 - Pszczółka Maja - Harmonia na łące, odc. 59
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Wożąc Pelusina, odc. 3
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Zi - za - zium!, odc. 4
-
09:30 - Domisie - Przygoda z pająkiem
-
10:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 52 Zmagania z wodą
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Świnia na ostro, odc. 26
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 28 - Serce z piernika
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Przygoda w domku, odc. 32
-
10:55 - Molang - Las, odc. 18
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 6 - Igrzyska
-
11:15 - Tata Lew - Magiczne pudełko, odc. 23
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Straszne rzeczy / Detektywi, odc. 70
-
11:55 - Mega - Ekspres - Szeryf Ratownik, odc. 35
-
12:10 - Mega - Ekspres - Dzień pizzy, odc. 36
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Legendarny Super Wings, cz. II, odc. 10
-
12:40 - Super Wings: Strażnicy Świata - Piłka nożna z rzeźbami, odc. 11
-
12:55 - GO - TU - JEMY - BUŁECZKI BAO
-
13:05 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 24 SURYKATKI
-
13:25 - Sissi, młoda cesarzowa - Strach ma wielkie oczy, odc. 17
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Co za plotkara, odc. 18
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Kłopoty na lotnisku, odc. 7
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Mac w krainie błędów, odc. 43
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Skarb Mysza Verde, odc. 44
-
14:40 - Pat i świat - Bojowa Sandy, odc. 38
-
14:50 - Pat i świat - Na ratunek Czołgowi, odc. 39
-
15:00 - Supa Strikas - MAGNETYZM NORTHA, odc. 84
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Objętość. Jak objąć rosół? odc. 9
-
15:30 - ALCHEMIK - Brudne srebra, odc. 101
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Szkolna intryga, odc. 47
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Afera wokół sera, odc. 48
-
16:20 - Skylanders Academy - Wściekła Jazda, odc. 33
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Prezent za wszelką cenę, odc. 34
-
17:00 - Mia i ja - Przybycie Lorda Drakona, odc. 54
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Kiełbaski i krewetki, odc. 7
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Powódź u Floodów, odc. 8
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Kaczki w opałach / Utracona wyspa, odc. 7
-
18:25 - Pola i Piotruś - Porządki w zabawkach, odc. 11
-
18:35 - Pola i Piotruś - Kontuzje Ropucha, odc. 12
-
18:45 - Ricky Zoom - Wielka Akcja Ratunkowa, część 1, odc. 59
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Muzyczna batalia, odc. 4
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Korowyścig z Bestią, odc. 5
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Weterynarz? Nie!, odc. 5
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Agent Gigio, odc. 7
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Berło królowej, odc. 47
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Rower
-
20:10 - Sąsiedzi - Fotopułapka, odc. 100
-
20:20 - Zig i Sharko - Jasnowidz, odc. 59
-
20:25 - Tom i Lili - Gęsiego, odc. 2
-
20:40 - Głębia - Potwór Kenjiego, odc. 31
-
21:05 - Przygody Tintina - Siedem Kryształowych Kul, cz. I, odc. 29
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Tajne nagranie, odc. 73
-
22:05 - Perły Bałtyku - Złoto północy
-
22:35 - Trzy Szalone Zera - odc. 10 - Zniknięcie
-
23:05 - Trzy Szalone Zera - odc. 11 - Ola w niebezpieczeństwie
-
23:35 - Jak to działa - odc. 54 Implanty
-
00:05 - Zakończenie dnia
Sobota (2023-04-29)
-
05:10 - Domisie - Kufer pradziadka
-
05:30 - Domisie - Kółka i kółeczka
-
06:00 - Miś Uszatek - Klucz
-
06:10 - Agatka - Agatka i Perseida, odc. 23
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 15 - Park dla zwierząt
-
06:40 - Podróże na burzowej chmurze - Kawa Babujagi, odc. 1
-
06:50 - Rodzina Treflików - Duży Wujcio, odc. 24
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 100
-
07:10 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 77 Marsjanin
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Strzeż się chomika, odc. 21
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest migrena?, odc. 21
-
07:55 - Koko smoko - Muzyczna batalia, odc. 4
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Korowyścig z Bestią, odc. 5
-
08:20 - Ptyś i Bill - Weterynarz? Nie!, odc. 5
-
08:35 - Pszczółka Maja - Gucio traci pamięć, odc. 60
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Czkawkowe potwory, odc. 4
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Królewski smrodek, odc. 5
-
09:30 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 53 Bezcenne śniadania
-
09:40 - Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - odc. 1 Litera A, cyfra 1
-
10:00 - Studio ABC - Studio ABC, odc. 194
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Brakująca nuta, odc. 27
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 29 - Apolejka i jej osiołek
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Mówienie, odc. 33
-
10:55 - Molang - Dynia, odc. 19
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 7 - Judo
-
11:15 - Tata Lew - Błękitny Król, odc. 24
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Małe czerwone marzenie / Tajemnicza przesyłka, odc. 71
-
11:55 - Mega - Ekspres - Efekt domina, odc. 37
-
12:10 - Mega - Ekspres - Kwak - ekspres, odc. 38
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Ciuch - ciuch przez wodę, odc. 12
-
12:40 - Super Wings: Strażnicy Świata - Zabawa z piramidą, odc. 13
-
12:55 - GO - TU - JEMY - DOMOWE LODY
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - odc. 169
-
13:20 - Sissi, młoda cesarzowa - Niezwykła herbata, odc. 19
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Burza w szklance wody, odc. 20
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Wielkie kosmiczne sprzątanie, odc. 8
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Tacy jak Mac, odc. 45
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Egida Myszozumy, odc. 46
-
14:40 - Pat i świat - Ochroniarz, odc. 40
-
14:50 - Pat i świat - Hipno - Pat, odc. 41
-
15:00 - Supa Strikas - Posucha, odc. 85
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Kryształy, odc. 33
-
15:30 - ALCHEMIK - Czarne węże z cukru, odc. 118
-
15:50 - Mój rycerz i ja - W służbie jej królewskiej mości, odc. 49
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Mój rycerz, mój smok i ja, odc. 50
-
16:20 - Skylanders Academy - Więc jak to było?, odc. 34
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Zaproszenie, odc. 35
-
17:00 - Mia i ja - Sen króla i królowej, odc. 55
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Rozbitek, odc. 9
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Sam po służbie, odc. 10
-
18:00 - Strażniczki tęczy - W jedności siła / Białonose nietoperze, odc. 8
-
18:25 - Pola i Piotruś - Piżamowy dzień, odc. 13
-
18:35 - Pola i Piotruś - Śmieszne kapelusze, odc. 14
-
18:45 - Ricky Zoom - Wielka Akcja Ratunkowa, część 2, odc. 60
-
19:00 - Wieczorynka - Przyjaciele - Maskotka
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Grzybrostki na ratunek, odc. 6
-
19:25 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Technoszczekanie, odc. 6
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Przyciągający Gigio, odc. 8
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Noc gigantów, odc. 48
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Bajki do poduszki. Mały wojownik
-
20:10 - Sąsiedzi - Basen, odc. 62
-
20:20 - Zig i Sharko - Zaginieni na morzu, odc. 60
-
20:30 - Tom i Lili - Tropikalna zgaga, odc. 3
-
20:40 - Głębia - Finn na pokładzie, odc. 32
-
21:10 - Przygody Tintina - Siedem Kryształowych Kul, cz. II, odc. 30
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Czas na trening, odc. 74
-
22:05 - Okrasa łamie przepisy - Francuskie inspiracje
-
22:35 - Trzy Szalone Zera - odc. 12 - Przemytnicy
-
23:10 - Trzy Szalone Zera - odc. 13 - Wielki dzień
-
23:40 - Jak to działa - odc. 50 Wielki Zderzacz Hadronów w CERN
-
00:10 - Zakończenie dnia
Niedziela (2023-04-30)
-
05:05 - Domisie - Żaby - Pogodynki
-
05:30 - Domisie - Bazyli - Sobieradek
-
06:00 - Miś Uszatek - Słowa - słówka
-
06:10 - Agatka - Agatka i Wiatr, odc. 24
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 16 - W drogę na Togo - Pogo
-
06:35 - Podróże na burzowej chmurze - Włos Liczyrzepy, odc. 2
-
06:50 - Rodzina Treflików - Sami w domu, odc. 25
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 101
-
07:10 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 36 - DETEKTYWI
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - Niezdrowy rumieniec, odc. 22
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest grypa żołądkowa?, odc. 22
-
07:55 - Topo Gigio - Przyciągający Gigio, odc. 8
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Grzybrostki na ratunek, odc. 6
-
08:20 - Ptyś i Bill - Technoszczekanie, odc. 6
-
08:35 - Pszczółka Maja - Tęczowy pyłek, odc. 61
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Balet, odc. 5
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Gryzmolki na medal, odc. 6
-
09:30 - Ziarno - Majówka w Cieszynie
-
10:00 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 29 ORZEŁ BIELIK
-
10:20 - Mami Fatale, seria 3 - Biegnij Prosię, biegnij, odc. 28
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 30 - Paweł i Gaweł
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Klub leśnika, odc. 34
-
10:55 - Molang - Fotel, odc. 20
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 8 - Slalom
-
11:10 - Tata Lew - Gdzie jest Rudi?, odc. 25
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Odwołana wizyta / Strażak Tucker, odc. 72
-
11:55 - Mega - Ekspres - Nowy wiatrak, odc. 39
-
12:10 - Mega - Ekspres - Robot ucieka, odc. 40
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Brum brum w bańki mydlane, odc. 14
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Marzenie Złotolota, odc. 15
-
12:55 - GO - TU - JEMY - SERNIK JAJKO SADZONE
-
13:00 - Figu Migu na planecie Czochras - odc. 49, Król Kingu
-
13:25 - Sissi, młoda cesarzowa - Inny punkt widzenia, odc. 21
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Nie ma jak w domu, odc. 22
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Mój przyjaciel Robi, odc. 9
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Wieczór filmowy, odc. 47
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Tacy jesteśmy, odc. 48
-
14:45 - Pat i świat - Gorączkowe poszukiwania, odc. 42
-
14:50 - Pat i świat - Przesyłka specjalna, odc. 43
-
15:00 - Supa Strikas - STARCIE GIGANTÓW, odc. 86
-
15:30 - Laboratorium alchemika - Gęstość. Chmura w akwarium - czy to możliwe? odc. 10
-
15:35 - ALCHEMIK - Metalowe owce, odc. 102
-
15:55 - Mój rycerz i ja - W poszukiwaniu Łabędzia, odc. 51
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Mega sen, odc. 52
-
16:20 - Skylanders Academy - Ocalić przyszłość, odc. 35
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Szkoła idealna, odc. 36
-
17:00 - Mia i ja - Sekret Króla Faunów, odc. 56
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Pies pasterski, odc. 11
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Duch Normana, odc. 12
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Ziemia na horyzoncie / Najsilniejszy pająk, odc. 9
-
18:25 - Pola i Piotruś - Poszukiwanie Ropucha, odc. 15
-
18:35 - Pola i Piotruś - Balon Boguś, odc. 16
-
18:45 - Ricky Zoom - Helizoomery z Pizzą, odc. 61
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Bolący ząb, odc. 5
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Ślimakomiłość, odc. 7
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Nieuchwytna Karolina, odc. 7
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Pan Ogródek, odc. 9
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Edgar nieustraszony, odc. 49
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Strachy na lachy, czyli jak oswoić nocnego potwora
-
20:10 - Sąsiedzi - Papierowa zastawa, odc. 63
-
20:20 - Zig i Sharko - Moc peleryny, odc. 61
-
20:30 - Tom i Lili - Słodkie życie bobasa, odc. 4
-
20:40 - Głębia - Strzeż się wartowników, odc. 33
-
21:10 - Przygody Tintina - Świątynia Słońca, cz. I, odc. 31
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Dzień bez tańca, odc. 75
-
22:05 - Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 5. Hacjenda
-
22:40 - WOW - odc. 1/13 - Hej, WOW!
-
23:10 - WOW - odc. 2/13 - WOW, super WOW
-
23:40 - Jak to działa - odc. 51 Perfumy i zapachy
-
00:10 - Zakończenie dnia