Archiwum TVP ABC (2023-04-26)
Środa (2023-04-26)
-
05:05 - Domisie - Domisiowy bohater
-
05:30 - Domisie - Wyprawa Czajnika i Poduszki
-
06:05 - Miś Uszatek - Przeprowadzka, odc. 2
-
06:10 - Agatka - Agatka i Motyl, odc. 20
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 12 - Urodzinowa parada
-
06:40 - Sceny z życia smoków - Nocne przygody żaby odc. 5
-
06:55 - Rodzina Treflików - Huśtawka, odc. 21
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 97
-
07:15 - Przyjaciele - Randka Fąfara
-
07:25 - Świnka Peppa, seria V - Latający weterynarz, odc. 13
-
07:30 - Świnka Peppa, seria V - Kapitan Tato Pies, odc. 15
-
07:40 - Klinika Doktora Krokodyla - Gorzki cukier, odc. 18
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest mononukleoza?, odc. 18
-
07:55 - Koko smoko - Jajo, odc. 1
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Jajkowy dom, odc. 2
-
08:20 - Ptyś i Bill - Najlepsza niania, odc. 2
-
08:35 - Pszczółka Maja - Nadąsany Gucio, odc. 57
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Premiera, odc. 1
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Pilnujemy Frutiego, odc. 2
-
09:30 - Domisie - Pysiu, jak mogłaś?
-
10:00 - Ugotuj nam bajkę - Brzydkie kaczątko
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Italiano, odc. 24
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 26 - Dar Skarbnika
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Klub detektywów, odc. 30
-
10:55 - Molang - Motyl, odc. 16
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 4 - Zawody łucznicze
-
11:15 - Tata Lew - Być albo nie być, odc. 21
-
11:35 - Clifford - wielki, czerwony pies - Psia czkawka / Próba zespołu, odc. 68
-
12:00 - Mega - Ekspres - Wulkan, odc. 31
-
12:10 - Mega - Ekspres - Zbych i pingwiny, odc. 32
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Żółwiowe tornado, odc. 6
-
12:40 - Super Wings: Strażnicy Świata - Podwodne koła, odc. 7
-
12:55 - GO - TU - JEMY - DOMOWY BURGER WOŁOWY
-
13:00 - Zwierzaki Czytaki - odc. 168 Pingwin Stasiek
-
13:20 - Sissi, młoda cesarzowa - Zawody w ujeżdżaniu, odc. 13
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Magiczny diadem, odc. 14
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Przygoda w jaskini, odc. 5
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Niesamowita Trójka, odc. 39
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Noc w Myszeum, odc. 40
-
14:40 - Pat i świat - Punk Rock, odc. 33
-
14:50 - Pat i świat - Prawdziwy Pat, odc. 34
-
15:00 - Supa Strikas - W KAŻDĄ POGODĘ, odc. 82
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Stany skupienia. Wodny Minerał. odc. 7
-
15:30 - ALCHEMIK - Środek ciężkości, odc. 117
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Niezbyt szybcy i wściekli, odc. 43
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Niewidzialny Jimmy, odc. 44
-
16:20 - Skylanders Academy - Legendarny Bohater, odc. 31
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Misja: kara dla Igora, odc. 32
-
17:00 - Mia i ja - Złamane zaklęcie, odc. 52
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Elvis śpiewa Bluesa, odc. 3
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Sztuczne ognie dla Mandy, odc. 4
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Obława na króliki / Nieproszony gość, odc. 5
-
18:25 - Pola i Piotruś - Biedronka, odc. 7
-
18:35 - Pola i Piotruś - Kolorowe kaczątka, odc. 8
-
18:45 - Ricky Zoom - Trener Ricky, odc. 57
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Pułapka, odc. 2
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Ja cię kompost, odc. 3
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Gigantyczny żółw, odc. 3
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Szybki Bob, odc. 5
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Urodziny, odc. 45
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Gniazdo
-
20:10 - Sąsiedzi - Jabłka, odc. 98
-
20:20 - Zig i Sharko - Obieranie banana, odc. 57
-
20:25 - Tom i Lili - I znowu to samo, odc. 52
-
20:40 - Głębia - Syreny, odc. 29
-
21:05 - Przygody Tintina - Lot 714 Do Sydney, cz. I, odc. 27
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Tylko najlepsi, odc. 71
-
22:05 - Moda na rodzinę - odc. 219 Egzamin dziecka egzaminem dla rodziców?
-
22:35 - Trzy Szalone Zera - odc. 6 - Wyścig
-
23:10 - Trzy Szalone Zera - odc. 7 - Cudowne piłeczki
-
23:40 - Jak to działa - odc. 63 Pomoc osobom starszym i niepełnosprawnym
-
00:10 - Zakończenie dnia
Czwartek (2023-04-27)
-
05:05 - Domisie - Budzimiłek i inne wynalazki Bazylego
-
05:30 - Domisie - Domisiowy cyrk
-
06:00 - Miś Uszatek - Światła mówią, odc. 52
-
06:10 - Agatka - Agatka i Breloczek, odc. 21
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 13 - Królewska rakieta!
-
06:35 - Sceny z życia smoków - Urodziny odc. 6
-
06:50 - Rodzina Treflików - Pasja Treflinki, odc. 22
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 98
-
07:10 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 34 - OBIETNICA
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - , odc. 19
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest cukrzyca typu pierwszego?, odc. 19
-
07:55 - Koko smoko - Pułapka, odc. 2
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Ja cię kompost, odc. 3
-
08:20 - Ptyś i Bill - Gigantyczny żółw, odc. 3
-
08:35 - Pszczółka Maja - Królowa na jeden dzień, odc. 58
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Łowcy duchów, odc. 2
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Łapi - czepi, odc. 3
-
09:30 - Domisie - Domisiowa cukiernia
-
10:00 - Zwierzaki Czytaki - odc. 143 Dzidzia Bobo
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Bistro Fatale, odc. 25
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 27 - Kluskowa brama
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Sklepik w domku, odc. 31
-
10:55 - Molang - Niespodzianka, odc. 17
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 5 - Gol
-
11:10 - Tata Lew - Poszukiwacze skarbu, odc. 22
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Rycerze chybotliwego stołu / Przeznaczeni sobie, odc. 69
-
11:55 - Mega - Ekspres - Wielki magnes, odc. 33
-
12:05 - Mega - Ekspres - Miłosz patrzy w gwiazdy, odc. 34
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Sporty wodne z morsami, odc. 8
-
12:35 - Super Wings: Strażnicy Świata - Legendarny Super Wings, cz. I, odc. 9
-
12:55 - GO - TU - JEMY - QUESADILLA
-
13:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 52 Zmagania z wodą
-
13:20 - Sissi, młoda cesarzowa - Zamiana, odc. 15
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Salon piękności z pandami, odc. 16
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Nowy sojusznik, odc. 6
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Złoty żołądź, odc. 41
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Czerwona nić, odc. 42
-
14:40 - Pat i świat - Inspektor Pat, odc. 36
-
14:50 - Pat i świat - Okup, odc. 37
-
15:00 - Supa Strikas - PORA NA MATADORA, odc. 83
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Ciśnienie. Skąd to ciśnienie? odc. 8
-
15:30 - ALCHEMIK - Filmowy sen, odc. 100
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Rockman Henri, odc. 45
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Operacja: Kruszonka, odc. 46
-
16:20 - Skylanders Academy - Weekend u Eona, odc. 32
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Nowa kucharka, odc. 33
-
17:00 - Mia i ja - Narodziny Kyary, odc. 53
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Sterta kłopotów, odc. 5
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Przeprawa przez błoto, odc. 6
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Strumień ścieków / Tsunami, odc. 6
-
18:25 - Pola i Piotruś - Wielka, zła Kingucha, odc. 9
-
18:35 - Pola i Piotruś - Megakryjówka, odc. 10
-
18:45 - Ricky Zoom - ZoomSpektor, odc. 58
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Zakochany Szef, odc. 3
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Leć, Biegacz, leć, odc. 4
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Koścista historia, odc. 4
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Nawiedzony dom, odc. 6
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Skrzydła mistrza, odc. 46
-
20:00 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Przydałby się wieloryb, Gdzie się zmieści żyrafa?
-
20:10 - Sąsiedzi - Drzwi garażowe, odc. 99
-
20:20 - Zig i Sharko - Taniec sobotniej nocy, odc. 58
-
20:25 - Tom i Lili - Zdradziecki list, odc. 1
-
20:40 - Głębia - Zdradzieckie wody, odc. 30
-
21:05 - Przygody Tintina - Lot 714 Do Sydney, cz. II, odc. 28
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Na ratunek, odc. 72
-
22:05 - Operacja Zdrowie - odc. 7 Ospa wietrzna
-
22:35 - Trzy Szalone Zera - odc. 8 - Monika w ogniu
-
23:05 - Trzy Szalone Zera - odc. 9 - Tajemniczy gość
-
23:40 - Jak to działa - odc. 55 Komputer
-
00:10 - Zakończenie dnia
Piątek (2023-04-28)
-
05:05 - Domisie - Kot - Strachowyj
-
05:30 - Domisie - Największy rozrabiaka
-
06:00 - Miś Uszatek - Obrzydliwki, odc. 53
-
06:10 - Agatka - Agatka i Znaczki Pocztowe, odc. 22
-
06:20 - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 14 - Maciuś i prawdziwek
-
06:40 - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7
-
06:50 - Rodzina Treflików - Na tropie skarbu, odc. 23
-
07:00 - Sara i kaczorek - , odc. 99
-
07:15 - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 35 - NIESPODZIANKA
-
07:45 - Klinika Doktora Krokodyla - , odc. 20
-
07:50 - Spytaj doktor Lil - Czym jest zapalanie zatok?, odc. 20
-
07:55 - Koko smoko - Zakochany Szef, odc. 3
-
08:05 - Mush - Mush i Grzybaszki - Leć, Biegacz, leć, odc. 4
-
08:20 - Ptyś i Bill - Koścista historia, odc. 4
-
08:35 - Pszczółka Maja - Harmonia na łące, odc. 59
-
08:45 - Cleo i Cuquin - Wożąc Pelusina, odc. 3
-
09:00 - Tru i Tęczowe Królestwo - Zi - za - zium!, odc. 4
-
09:30 - Domisie - Przygoda z pająkiem
-
10:00 - Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 52 Zmagania z wodą
-
10:20 - Mami Fatale, seria 2 - Świnia na ostro, odc. 26
-
10:30 - Baśnie i bajki polskie - odc. 28 - Serce z piernika
-
10:50 - Świnka Peppa, seria IX - Przygoda w domku, odc. 32
-
10:55 - Molang - Las, odc. 18
-
11:05 - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 6 - Igrzyska
-
11:15 - Tata Lew - Magiczne pudełko, odc. 23
-
11:30 - Clifford - wielki, czerwony pies - Straszne rzeczy / Detektywi, odc. 70
-
11:55 - Mega - Ekspres - Szeryf Ratownik, odc. 35
-
12:10 - Mega - Ekspres - Dzień pizzy, odc. 36
-
12:25 - Super Wings: Strażnicy Świata - Legendarny Super Wings, cz. II, odc. 10
-
12:40 - Super Wings: Strażnicy Świata - Piłka nożna z rzeźbami, odc. 11
-
12:55 - GO - TU - JEMY - BUŁECZKI BAO
-
13:05 - Zagadki zwierzogromadki - odc. 24 SURYKATKI
-
13:25 - Sissi, młoda cesarzowa - Strach ma wielkie oczy, odc. 17
-
13:35 - Sissi, młoda cesarzowa - Co za plotkara, odc. 18
-
13:55 - Tobot - Galaktyczni detektywi - Kłopoty na lotnisku, odc. 7
-
14:15 - Tropiciele skarbów - Mac w krainie błędów, odc. 43
-
14:25 - Tropiciele skarbów - Skarb Mysza Verde, odc. 44
-
14:40 - Pat i świat - Bojowa Sandy, odc. 38
-
14:50 - Pat i świat - Na ratunek Czołgowi, odc. 39
-
15:00 - Supa Strikas - MAGNETYZM NORTHA, odc. 84
-
15:25 - Laboratorium alchemika - Objętość. Jak objąć rosół? odc. 9
-
15:30 - ALCHEMIK - Brudne srebra, odc. 101
-
15:50 - Mój rycerz i ja - Szkolna intryga, odc. 47
-
16:05 - Mój rycerz i ja - Afera wokół sera, odc. 48
-
16:20 - Skylanders Academy - Wściekła Jazda, odc. 33
-
16:50 - Jonasz i jego paczka - Prezent za wszelką cenę, odc. 34
-
17:00 - Mia i ja - Przybycie Lorda Drakona, odc. 54
-
17:30 - Strażak Sam, seria 7 - Kiełbaski i krewetki, odc. 7
-
17:40 - Strażak Sam, seria 7 - Powódź u Floodów, odc. 8
-
18:00 - Strażniczki tęczy - Kaczki w opałach / Utracona wyspa, odc. 7
-
18:25 - Pola i Piotruś - Porządki w zabawkach, odc. 11
-
18:35 - Pola i Piotruś - Kontuzje Ropucha, odc. 12
-
18:45 - Ricky Zoom - Wielka Akcja Ratunkowa, część 1, odc. 59
-
19:00 - Wieczorynka - Koko smoko - Muzyczna batalia, odc. 4
-
19:10 - Wieczorynka - Mush - Mush i Grzybaszki - Korowyścig z Bestią, odc. 5
-
19:20 - Wieczorynka - Ptyś i Bill - Weterynarz? Nie!, odc. 5
-
19:35 - Wieczorynka - Topo Gigio - Agent Gigio, odc. 7
-
19:45 - Wieczorynka - Pszczółka Maja - Berło królowej, odc. 47
-
19:55 - Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Rower
-
20:10 - Sąsiedzi - Fotopułapka, odc. 100
-
20:20 - Zig i Sharko - Jasnowidz, odc. 59
-
20:25 - Tom i Lili - Gęsiego, odc. 2
-
20:40 - Głębia - Potwór Kenjiego, odc. 31
-
21:05 - Przygody Tintina - Siedem Kryształowych Kul, cz. I, odc. 29
-
21:35 - Znajdź mnie w Paryżu - Tajne nagranie, odc. 73
-
22:05 - Perły Bałtyku - Złoto północy
-
22:35 - Trzy Szalone Zera - odc. 10 - Zniknięcie
-
23:05 - Trzy Szalone Zera - odc. 11 - Ola w niebezpieczeństwie
-
23:35 - Jak to działa - odc. 54 Implanty
-
00:05 - Zakończenie dnia